5 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

МАШИНА ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА

СЕ ПРОДАВА МАШИНА ЗА ИЗРАБОТКА НА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА ЗАЕДНО СО БАНЗИК З...


1.600 €
или предлог цена
31 јул 19:06MASINA ZA IZRABOTKA NA TOALETNA HARTIJA

MOTALICA ZA TOALETNA HARTIJA I BANZIK ZA SECENJE NA TOALETNATA HARTIJ...


1.600 €
или предлог цена
06 јун 12:40Cisterna 3 tona

Se prodava cisterna 3 tonska so mali ostetuvajna


900 €
или предлог цена
13 јан 15:56Drobalica za granki ne koristena

Se prodava drobalica skoro nova samo probana moze i zamena


2.400 €
или предлог цена
04 авг 17:04dobro socuvan

cena po dogovor


6.000 МКД
или предлог цена
02 јул 13:19Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам