Подкатегорија:
                   
426 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Profesionalen evtin brz kvaliteten servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 23:14Formatiranje i profesionalen servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:13RTX 3060 3070 3080 NVIDIA 6700 VGA novi LHR

1. ZOTAC RTX 3050 8GB GAMING Twin Edge OC нови 1 год. гаранција 17,...


17.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:54Се продава процесор i3-540 4M Cache, 3.06 GHz LGA 1156

Се продава процесор i3-540 4M Cache, 3.06 GHz LGA 1156


750 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.000 МКД
Вчера 12:47Canon C-EXV 13 TONER

TONER Canon C-EXV 13


Вчера 06:51Drzac za LAP TOP so USB i kuler

Prodavam drzac /podpirac za kompjuter, so kuler i uzb.. Mozno podesuv...


800 МКД
или предлог цена
15 авг 11:55Monitor Dell UltraSharp U2414H

Продавам монитор Dell UltraSharp U2414H, користен во непушачка просто...


7.000 МКД
или предлог цена
15 авг 11:03Najprofesionalniot Servis i delovi za Laptop i Desktop PC

Najprofesionalniot Servis i delovi za Laptop i Desktop PC Intervenci...


1.000 МКД
или предлог цена
15 авг 10:55RAM 4GB 8GB DDR4 DDR3 ADATA SAMSUNG memorija меморија

Нови RAM мемории за ПЦ (Desktop) со 3/ 5 години гаранција (фирма). ...


900 МКД
или предлог цена
15 авг 10:16Sapphire Radeon R9 FURY X 4GB со водено ладење

Графичка картичка Sapphire Radeon FURY X, 4GB HBM VRAM со водено ладе...


8.900 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
9.300 МКД
15 авг 09:54HP DesignJet T120 - A1 Printer

Многу малку користен A1 принтер HP DesignJet T120 принтер. Користи...


45.000 МКД
или предлог цена
14 авг 19:00PSU 700W - 1800W EVGA COOLERMASTER LC nonmod / modular

Нови напојувања со 1-3 год гаранција 1. EVGA 700W1 (2x PCIe) 80plu...


3.200 МКД
или предлог цена
14 авг 18:11Tp Link WR841n

Prodavam ruter Tp link wr841 n


600 МКД
или предлог цена
14 авг 14:57Linksys wrt54gl

Prodavam ruter linksys wrt 54 gl odlicen ruter


700 МКД
или предлог цена
14 авг 10:27Принтер и скенер

Се продава неискористен принтер и скенер (во боја) hp desjet ink adva...


3.000 МКД
или предлог цена
13 авг 19:02Tastatura za Apple MacBook Pro 15” 2012-2015

Prodavam nova tastaura za 15” Macbook Pro A1389 so backlight, odgovar...


13 авг 18:27Ocila za zastita od UV zraci telefon kompjuter televizor

Ocila za zastita od UV zraci telefon kompjuter televizor CENA 400 DE...


400 МКД
или предлог цена
13 авг 13:33CPU G4930 H310 LGA1151 G3930 G3900 G5600

Нови со гаранција: CPU Intel G3930 tray LGA1151 (6,7 gen) 3,80...


3.800 МКД
или предлог цена
13 авг 10:17Skoro novi monitori

Prodavam,skoro dva novi monitori,edniot e LG 3000 denari a drugiot e ...


4.500 МКД
или предлог цена
13 авг 04:49Monitor 27" Benq GW2780 IPS 1920x1080 FHD, VGA, HDMI, Displa

Monitorot ima uste 1 godina i 8 meseci garancija, go prodavam bidejki...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
12 авг 23:13Novi zvucnici i vufer za kompjuter 250w

Se prodavaat zvucnici i vufer omega 2.1 250w. 1300 denari


1.300 МКД
или предлог цена
12 авг 18:05NZXT Kraken Z63 vodeno ladenje

Koristeno e 6 meseci, seushte pod garancija. Doagja so Nzxt USB hub ...


7.000 МКД
или предлог цена
12 авг 16:42Intel i5 11400F

Se prodava nov neotpakuvan procesor kupen po greska ( nov e 9500 ) so...


8.000 МКД
или предлог цена
12 авг 12:36Nvidia NVS315 graficka karta

Se prodava Nvidia NVS315 graficka karta. Link: https://www.nvidia....


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
12 авг 12:23Aluminski ramki za rigovi

Ramki za 6,8,12......graficki 80cm-3000den 100cm-3400den 120cm-380...


3.000 МКД
или предлог цена
12 авг 09:26Kupuvam graficka RX 480/580 4gb графичка, graficki

Kupuvam rx 580 4gb - 3500 den Kupuvam rx 580 8gb - 5000 den K...


3.500 МКД
или предлог цена
11 авг 23:33RIBON KASETI ZA EPSON,OLIMPIJA i FUDZICU

Prodavam novi RIBON KASETI ZA EPSON,OLIMPIJA i FUDZICU Cena po dogov...


11 авг 14:15Intel® Pentium® G2010 2.80 GHz Processor Socket LGA-1155

Se prodava odlicen proccesor za desktop kompjuter Intel Pentium G2010...


15 €
или предлог цена
09 авг 21:06MATICNI

2 te maticni (500)den kako sto se na slikite DVETE SE ISPRAVNI 100%...


500 МКД
или предлог цена
09 авг 06:41PRODAVAM Kingston SODIMM RAM 4GB DDR4 2400MHz.

INFORMACII ISKLUCIVO NA TEL. : 071 345 968.


1.000 МКД
или предлог цена
09 авг 00:20Се продава Nvidia RTX 2070 Super

Се продава графичка картичка Asus Dual RTX 2070 Super купена во Макед...


32.000 МКД
или предлог цена
- 36 % Попуст
50.000 МКД
07 авг 12:24Lenovo Acer Asus HP Dell Toshiba idr delovi za lap topi

Lenovo Acer Asus HP Dell Toshiba idr delovi za lap topi .Servis Imont...


100 МКД
или предлог цена
06 авг 16:54PRODAVAM USB TO VGA KONVERTER NOVI NEOTPAKUVANI !!!

Prodavam novi neotkapuvani adapteri od USB na VGA. Ne se potrebni dra...


06 авг 13:452 Kingston RAM, 2GB , DDR3, 2Rx8

Продавам 2 половни RAM, DDR3 од по 2GB и без проблеми во работењето ...


800 МКД
или предлог цена
06 авг 11:294 RAM 2GB, DDR3, 2Rx8

Продавам 4 половни RAM, DDR3 од по 2GB и без проблеми во работењето ...


1.600 МКД
или предлог цена
06 авг 11:292 RAM 4GB, DDR3, 1Rx8

Продавам 2 половни RAM, DDR3 од по 4GB и без проблеми во работењето ...


1.600 МКД
или предлог цена
06 авг 11:29Bezzicni tastaturi tastatura

Prodavam novi bezzicni tastaturi so vgradeno gluvce I litiumjonska ba...


06 авг 09:17Mouse SteelSeries Prime Mini Gaming Pro Series w/Optical Pre

Нов SteelSeries Prime Mini Gaming Pro Series w/Optical Prestige OM me...


05 авг 18:52Mouse Logitech Gaming Wireless G305 HERO White

Нов неотпакуван Logitech Gaming Wireless G305 HERO White, цена 2500 д...


05 авг 18:50Ruteri Рутери

Ruteri dobro socuvani Tenda w316r 600 denari Asus wirelesN 800 dena...


По Договор
или предлог цена
05 авг 09:20Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам