Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
373 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Adidas CONVERTIBLE 3-STRIPES DUFFEL BAG

Adidas спортска торбица, со посебна преграда за обувки. Има рачка д...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

Вчера 22:10Se prodava sparava za vezbanje.

Se prodava sparava za vezbanje.


2.600 МКД
или предлог цена
Вчера 12:19Елиптичен велосипед - скоро нив

Се продава Елиптичен Велосипед. Користен ретко, една година, скоро ка...


13.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
15.000 МКД
09 авг 23:52STATICEN VELOSIPED TOCAK ВЕЛОСИПЕД SOVENSKI

STATICNI VELOSIPEDI OD 120 DO 15O KG SO 1 GODINA GARANCIJA SAMO KAJ N...


9.990 МКД
или предлог цена
09 авг 17:24MULTIFUNKCIONALNA POVEKENAMENSKA HOME GYM GLADIJATOR SO 18

POVEKENAMENSA SPRAVA SO 18 VEZBI SO 1 GODINA KOMLETNA GARANCIJA made...


19.990 МКД
или предлог цена
09 авг 17:24ОРБИТРЕК ORBITREK SO 1 GODINA GARANCIJA NA RATI BEZ KAMATA

6 TIP NA ORBITREK SPRAVI SO 1 GODINA GARANCIJA ! 070700802 WWW.KU...


13.990 МКД
или предлог цена
09 авг 17:24ЕЛЕКТРИЧНИ ЛЕНТИ ТРАКИ ELEKTRICNI LENTI TRAKI TRCANJE ТРЧАЊЕ

НАЈГОЛЕМ ИИЗБОР НА ТРАКИ ПО НАЈПОВОЛНИ ЦЕНИ СО 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА ...


29.990 МКД
или предлог цена
09 авг 17:246 TIP ANA ORBITREK ELIPTICNI SLOVENSKI SPRAVI

SITE SPRAVI SE SO 1 GODINA GARANCIJA SI PECAT OD FIRMA SO OVLASTEN SE...


9.990 МКД
или предлог цена
09 авг 17:24GUMA ZA POD ZA TERETANI

Razna debelina na guma nameneta za teretani od 4 mm/8mm/1 sm/1,2sm/ 1...


1 МКД
или предлог цена
09 авг 11:10OUTLET CENI NA NOVI MASINI I KLUPI ZA TERETANI

OUTLET CENI NA NOVI MASINI KLUPI I KARDIO OPREMA IZBOR NA BOJA I T...


1 €
или предлог цена
09 авг 11:09Kompletna oprema za teretani masini klupi guma

Kompletno opremuvanje na teretani, hoteli i pomali fitnes studija so...


1 МКД
или предлог цена
09 авг 11:09NOV ORBITREK ELITE samo vo KUPI FITNES Online

*********www.kupifitnes.mk******** ORBITREK PLATINUM 9990 DO 120KG...


9.990 МКД
или предлог цена
09 авг 09:49PROMOCIJA KOMBINIRANA SPRAVA KUPIFITNES!

PROMOTIVNO !KOMBINIRANA SPRAVA SAMO ZA 19990 DEN 1 GODINA GARANCIJA ...


19.990 МКД
или предлог цена
09 авг 09:495 TIPA LENTI ZA TRCANJE SAMO VO KUPIFITNES

PROMOTIVNO ! ELEKTRICNI LENTI TRAKI SAMO VO KUPIFITNES! 1 GODINA GA...


26.990 МКД
или предлог цена
09 авг 09:49SLOVENSKI MAGNETEN VELOSIPED DO 120 KG VO BIDIFIT

WWW.KUPIFITNES.MK NAJGOLEM IZBOR NA ORBITREK SPRAVI SO SITE MOZNI ...


13.990 МКД
или предлог цена
09 авг 09:49SLOVENSKI MAGNETEN VELOSIPED DO 120 KG

WWW.KUPIFITNES.MK NAJGOLEM IZBOR NA STATICNI VELOSIPEDI VO GRADOT...


15.990 МКД
или предлог цена
09 авг 09:48SET TEGOVI 30 KG

SET TEGOVI PREMIUM QUALITY . . . BRAND: ScSPORTS MATERIJAL: MET...


4.800 МКД
или предлог цена
09 авг 09:19NOVA KOZNA JAKNA,JAKNA ZA MOTOR

KOZNA JAKNA ZA MOTOR GANZ NOVA SO STITNICI KOMPLET ILI AKO SE IZVADA...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

08 авг 16:07PROFESIONALNI SPRAVI ZA VEZBANJE TERETANA

PROFESIONALNI SPRAVI ZA VEZBANJE OD MARKATA BODY SPORT: PRAVI KLUPI ...


24.500 €
или предлог цена
08 авг 16:06AKCIJA NA LENTI TRAKI SAMO VO BIDIFIT SO CENI OD 9990DEN

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/f...


26.990 МКД
или предлог цена
08 авг 09:20POPUST!!POPUST!! SAMO VO BIDIFIT HOME GYM KOMBINIRANA SPRAVA

https://bidifit.com/ NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL.ZEL...


19.990 МКД
или предлог цена
08 авг 09:20AKCIJA!! ORGINALEN ORBITREK NA 25% POPUST POBRZAJTE!!

https://bidifit.com/ NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL...


9.990 МКД
или предлог цена
08 авг 09:20SLOVENSKI VELOSIPED DO 140 KG SAMO VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ PLAKANJE NA SITE KARTICI BEZ KAMATA!!!! http...


13.990 МКД
или предлог цена
08 авг 09:20ELEKTRICNI LENTI SAMO VO BIDIFIT SO CENI OD

http://toplife-bikes.com/product-category/fitness/ https://bidifit.c...


19.990 МКД
или предлог цена
08 авг 09:20SLOVENSKI VELOSIPED DO 140 KG VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL.ZELEZ...


18.990 МКД
или предлог цена
06 авг 21:317 TIPA LENTI, 2HP,3HP VO BIDIFIT CENI OD

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/fit...


26.990 МКД
или предлог цена
06 авг 21:31SLOVENSKI MAGNETEN ORBITREK DO 120KG VO BIDIFIT

bidifit.com SLOVENSKI MAGNETEN ORBITREK DO 110 meri: -kalorii -...


13.990 МКД
или предлог цена
06 авг 21:31SLOVENKSA BENC KLUPA VO BIDIFIT SO POVEKE FUNKCII

https://bidifit.com/ BENC KLUPA ZA GRADI NOSE RACE BICEPS TRICEPS GR...


9.990 МКД
или предлог цена
06 авг 21:31PROFESIONALEN ELIPTICEN TRENAZER DO 150 KG SAMO VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ ORIGINALEN ORBITREK SAMO KAJ NAS -DISPLEJ ST...


16.990 МКД
или предлог цена
06 авг 21:31SLOVENSKI MAGNETEN VELOSIPED DO 140 KG SAMO VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ MERI"KALORII PULS VREME RASTOJANIE ODOMETAR S...


13.990 МКД
или предлог цена
06 авг 21:31UNIVERZALNA BENC KLUPA ZA STOMAK GRB GRADI RAMO

https://bidifit.com/ SO NEA MOZE DA S EVEZBA -RAMO (90 STEPENI) ...


19.990 МКД
или предлог цена
06 авг 21:31Spravi

spravi


250 €
или предлог цена
06 авг 16:09Guma za pod,vodootporna,presovana

Guma za fitness centri 070 679 328


1 €
или предлог цена
06 авг 16:08TEGOVI

SET TEGOVI . . . ScSPORTS MATERIJAL: METAL GUSS TEZINA: - 20 kg . . ....


6.500 МКД
или предлог цена
06 авг 11:11Domasna teretana za bodi bilding i za kardio vezbi

Spravite se odlično sočuvani skoro novi. Transportot za Skopje gratis...


2.999 €
или предлог цена
06 авг 10:44Domasna teretana za bodi bilding i za kardio vezbi

Spravite se odlično sočuvani skoro novi. Transportot za Skopje gratis...


2.999 €
или предлог цена
05 авг 18:20MAGNETEN ORBITREK DO 120KG SAMO VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/fit...


13.990 МКД
или предлог цена
05 авг 01:09POPUST!!POPUST!! SAMO VO BIDIFIT VELOSIPED TOCAK

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/fit...


10.990 МКД
или предлог цена
05 авг 01:09Se prodavat polovni spravi

Abductor 220 evra Adductor 220 evra Sut masina za zadna loza 160 ev...


900 €
или предлог цена
04 авг 19:25Комбинирана справа за вежбање

Се продава комбинирана повеќенаменска справа за вежбање малку користе...


1 МКД
или предлог цена
- 91 % Попуст
11 МКД
04 авг 12:39Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам