656 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

02 дек 12:20Промовирано

Se prodava kukja

Se prodava kukja na ulica Prohor Pcinski 44, dva sprata plus potkrovj...


45.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 23:51Се продава плац позади телевизија Здравкин

Се продава плац од 1800м2 во урбана зона. Плацот се наоѓа во месноста...


16 €
или предлог цена
Вчера 18:08Se prodava kukja vo Veles

Se prodava kukja na 2 sprata vo Veles na ulica Prohor Pchinjski 47 na...


50.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 18:05Се издава стан

Се издава стан 36м2 на ул.Никола Карев 41-2, во близина на Брако.


110 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
120 €
Велес

Станови

Вчера 17:45De Luxe Apartment

Se izdava De Luxe apartman so posebna spalna,ednosoben renoviran stan...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 16:38Plac vo otovica

Prodavam placevi vo Otovica Najmala povrsina e 500m2 Prodadeni se...


1 €
или предлог цена
- 92 % Попуст
13 €
Вчера 16:38IZDAVAM DELOVEN PROSTOR 60M2 VO CENTAR NA VELES

Se izdava deloven prostor od 60m2 vo centar na Veles(sarmaale),pogode...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:05Hitno se prodava zemjiste

Се продава земјиште кое се наоѓа во Ко Чалошево класа 4 ,површина од ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00  НОВ ОГЛАС

NOV STAN SE.NOVO..VELES.70.kvadrata.

NOV STAN SE NOVO NOVA GRADBA...GLAVNA LOKACIJA..NASPROTI KAFICOT DAVI...


8 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 11:52Plac vo naselba-Recani

Se prodava plac vo naselba Recani 2000kvm-pozadi Gardenija. Pogoden ...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:15Plac vo nas. Caska

Se prodava plac vo nas. Caska so 510 m2. Cena po dogovor. Kontakt ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:58Se prodavaat 2 stana vo izgradba Atlantis

Se prodavaat 2 stana vo 70 kvadrata na 4ti sprat vo izgradba Komplek...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 09:54  НОВ ОГЛАС

Magacin. podrum. ostava. prostorija

Se izdava prostorija za magacinski prostor ili ostava za lični rab...


10 €
или предлог цена
Велес

Магацини

Вчера 09:34IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 05:12Izdavanje apartman stan za ednodneven prestoj veles

Izdavam apartman stan za ednodneven prestoj veles celosno opremen nov...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 05:11NIVA-PLAC vo OTOVICA

OTOVICA mesto TARABA 3.300 m2 SE IZNAJMUVA PRVENSTVO ZA SOLARNI PAN...


1 €
или предлог цена
Вчера 01:44Продавам стан на супер локација

Продавам делумно реновиран стан во „Жаба“ зграда. Нов ламинат, блиндо...


34.900 €
или предлог цена
Велес

Станови

03 дек 23:33Kupuvam stan 40-50m2 reon gimnazija vasil glavinov

Kupuvam stan ✅Dvosoben ✅Reon: ✅Gimnazija, ✅Vasil Glavinov, ✅Tr...


30.000 €
или предлог цена
Велес

Станови

03 дек 22:19Dukan vo Veles

Se izdava dukan vo Veles ul.Dimitar Vlahov br.80 so magacinski prost...


350 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

03 дек 19:13Niva vo Otovica

Nivata e na prekrasno lokacija Ima imoten list


10 €
или предлог цена
03 дек 14:04niva na prodazba

Prodavam niva na ridceto pred krivinite na Prevalec sprema Hemija Kom...


4 €
или предлог цена
03 дек 13:22Iznajmuvam dukan vo centar

Iznajmuvam 2 dukani vo centar vo Veles od 23 m2 I 19 m2 pozadi sudot...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Дуќани

03 дек 12:41Plac 3.700 m2 so kuka na 2 sprata karabina 50m2 so lozje

Se prodava Plac 3.700 m2 so kuka na 2 sprata karabina 50m2 so lozje n...


1 €
или предлог цена
03 дек 12:05Kuka

Prodavam kuka na ul.Risto Najdov Veles naselba Jurija sambena povrsin...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 дек 11:10Basino Selo Eksluzivna lokacija

Prodavam gradezno zemjiste vo Basino Selo od 3000 kv. Cist imoten lis...


10 €
или предлог цена
03 дек 09:29СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА НА УЛИЦА КОСТАДИН БОДИН бр.66...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 дек 00:58Se prodava nova kukja

Се продава куќа со деловен простор и нива во населба Речани,Велес. ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

02 дек 14:40Се продава куќа (земјиште) во влез на Велес

Се продава куќа со дворно место на влезот на Велес (поранешен "Алекс"...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

02 дек 14:40КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

02 дек 12:20Se prodava

Se prodava stara kuka vo blizina na vlaska crkva, vlez za avtomobil i...


18.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

02 дек 11:13Se prodava kuka

Se prodava kuka Veles Buzaana 4 sobi na sprat,1soba prizemje,kupati...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

02 дек 06:56Niva,pred vlezot vo selo Lugunci

Prodavam niva do pat na samiot vlez vo selo lugunci m2/1e


1 €
или предлог цена
02 дек 06:54Vikendica vo nas.Recani

Vikendicata ima struja voda cist imoten list 1000m2 zaedno dvor kuka ...


25.000 €
или предлог цена
02 дек 01:46DELOVEN PROSTOR VO CENTAR NA GRADOT

Se izdava deloven prostor vo centarot na gradot, nasproti parkingot i...


6 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

01 дек 22:59IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

01 дек 15:53се изнајмува стан 37 м2 во Велес - 8000 денари

се изнајмува полунаместен/празен стан 37 м2 во Велес-Трговски/Пазарче...


8.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

01 дек 13:00Нива во Долна Лака

Се продава земјиште земјоделска, 4 Класа во Велес, Кочилари.Земјиштет...


5 €
или предлог цена
01 дек 07:21Se prodava Vikendica

Se prodava Vikendica vo blizina na zel. stanica Rajko Zinzifov . So p...


4.000 €
или предлог цена
01 дек 01:23kupuvam deloven prostor

kupuvam dukjan deloven prostor vo veles ponudi na 075 325 176 ili n...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

30 ное 23:29se prodava LOZJE

Se prodava lozje 2.5 dekara ima i sidana soba lozjeto se naogja na a...


По Договор
или предлог цена
30 ное 22:48Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам