Скопје Центар
                   
433 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava malku vozen velosiped SCOTT

Se prodava malku vozen velosiped marka SCOTT golemina S.


280 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 21:01TREK 4400

Prodavam velosiped TREK 4400. Poloven vo odlicna sostojba. Sreden kom...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 19:37PRODAVAM VELOSIPED MAX SKY RUNNER HARDTALL FULL SHIMANO 26''

PRODAVAM VELOSIPED MAX SKY RUNNER HARDTALL FULL SHIMANO 26''


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 17:41  НОВ ОГЛАС

Cube stereo hpc 120

Karbon ramka, xt 2x11, fox amortizeri, golemina M


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 16:31velosiped DETSKI tocak

tocaceto e za malo sete 3-4 godini nema grepka gotovo neupotrebeno ...


1.299 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 14:05  НОВ ОГЛАС

Polar alpina/ fanatic

Prodavam prezacuvani tocaci 26ka Alpina 7000 Fanatik 5000


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 13:54Se prodava velosiped 18 brzini shimano odlicen

Se prodava velosiped 18 brzini vo odlicna sostojba trkalo 28" incen ...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 13:42City Bike canyon commuter 8

Се продава canyon commuter 8 Големина на рамка L за висина од 170-1...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 09:34  НОВ ОГЛАС

MTB er.29 & E-City Bike er.28 On Sale

Se prodavaat MTB ACCESS DEBRIS er.29-Cena:25.000den. E-City Bike HE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 05:05Bianchi Camaleonte Sport-ekstra socuvan

Se prodava ekstra socuvan Bianchi Camaleonte Sport, super gradski vel...


380 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
430 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:46DOWNHILL TOCAK RAM FREERIDE

x9 menjaci code r kocnici top sostojba m golemina


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:03Velosiped wheeler uvezen od ch

Wheeler so STX Komponente 26


4.009 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:48Roleto 26 aluminium

Roleto MTB uvezen od CH


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:42Coronado uvezen od ch

Velosiped 28 ispraven


4.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:42Tocak vo top sostojba

tocakot e vo dobra sostojba. poveke ino na 075 408 980


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 јун 18:00Tocak- zenski ne vozen

tocakot e skoro koristen. poveke info na 075 408 980


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 јун 17:58Tocak vo dobra sostojba

Tocakot e vo dobra sostojba. poveke info na 075 408 980 Moze i na ba...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 јун 17:56Продавам Ghost Square Cross Essential

Продавамѓ Ghost Square Cross Essential купен во Nomad 2020 година. О...


830 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 јун 08:34Продавам баланс точаче

Продавам железно баланс точаче Chicco купено во Енци Менци, црвено со...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 јун 08:34Tocaci povolno

Poni tocak ispraven


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 јун 08:32Velosiped

Donesen e od germanija ispraven .


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 јун 08:32MTB ACCESS DEBRIS er.29 On Sale

MTB ACCESS DEBRIS er.29 On Sale Se prodava MTB ACCESS DEBRIS er.29 s...


25.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 јун 05:05E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 On Sale

E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 On Sale Se prodava E-City Bike HE...


690 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 јун 05:05E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 On Sale

E-City Bike Diamond Onyx Deluxe+ er.28 On Sale Se prodava E-City Bik...


889 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 јун 05:04PRODAVAM/MENUVAM NOV Samsung Galaxy S23 za MTB tocak

MENUVAM/PRODAVAM NOV Samsung Galaxy S23 za dobar MTB tocak L ili XL ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 20:56NOV aluminiumski city bike

Prodavam nov germanski aluminiumski velosiped so korpa.


14.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 14:24Velosiped vo odlicna sostojba !!!

Poveke info na tel: 075 24 54 59


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 12:54DETSKI VELOSIPED SPRINT PARALAX 20 FULL SUSPENSION FRAME

VELOSIPEDOT E NOV KOMPLETNO FUNKCIONALEN SO DVOJNA SUSPENZIA KUPEN...


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 12:49PRODAVAM VELOSIPED GHOST 26 LIGHTWEIGHT TOURING SERIES LIMIT

PRODAVAM VELOSIPED GHOST 26 MODEL 1802 LTS LIMITIRANA SERIA NA VELOSI...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 12:49PRODAVAM VELOSIPED GT 26 MTB AVALANCHE ALL TERRA 3.0 USA

PRODAVAM VELOSIPED GT 26 MTB MODEL AVALANCHE ALL TERRA 3.0 MADE IN US...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 12:49PRODAVAM VELOSIPED SPECIALIZED 26 MTB HARDROCK SPORT ALTUS

VELOSIPEDOT E VO ODLICNA SOSTOJBA NOVI GUMI SERVISIRAN KOMPLETNO FUN...


12.500 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
14.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 12:49KTM TASER 3.0 Full susp XL kako nov vkupno 500km

Prodavam XC bike dvojna suspenzija tocak za planina, za kacuvanje no...


720 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
770 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 10:14Elektricen velosiped

Prodavam elektricen velosiped poradi ne koristenje, cenata e fiksna i...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 09:21Velosiped/Tocak

Velosiped/Tocak nov ne koristen so pismena garancija


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 09:15Capricorn 20'' velosiped-detski

Prodavam detski velosiped Capricorn 20 ka velicina kupen od Vucko vo ...


4.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 09:12Scott Aspect 950 2021

Ram L Grupa Shimano Altus Hydraulic Disc Brakes


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 08:44Детски точак

Продавам добро сочуван детски точак 16"


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 08:18Velosiped odlicno socuvan

Velosipedot e odlicno socuvan so komplet simano oprema go prodavame z...


4.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 07:56MTB ACCESS DEBRIS 29er. On Sale

MTB ACCESS DEBRIS 29er. On Sale Se prodava MTB ACCESS DEBRIS er.29 s...


25.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 05:26E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 On Sale

E-City Bike HERCULES ROBERTA er.28 On Sale Se prodava E-City Bike HE...


690 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 јун 05:26Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам