Ѓорче Петров
                   
368 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PROFESIONALEN MOLER

Profesionalen moler so 32 godisno rabotno iskustvo vrsi sekakov vid n...


30 МКД
или предлог цена
17 ное 11:12Промовирано

Часови по соло пеење ( Online )

Држам часови по соло пеење (online) за секаков тип на музика. Докол...


600 МКД
или предлог цена
Денес 16:45Elektricar Електричар

- Изведба на нова и поправка на постоечка електрична инсталациј...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:29Гипс картон и молерај

Квалитетна изведба на спуштени плафони, преградни ѕидови, опшивки, ка...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:44Керамичарски Услуги и Комплентно Реновирање

Фирма од Скопје со долгогодишно искуство и проверени мајстори,изработ...


10 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Денес 13:00Moler uslugi moleraj

Vrsime Molero-farbarski uslugi -Moleraj -Izrabotka na dekorativni ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:28Moler molero farbarski uslugi

Vrsime Molero-farbarski uslugi -Moleraj -Izrabotka na dekorativni ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:27Селидба и транспорт

Вршиме селидба во Скопје и цела Македонија на: 1.Покуќнина ,мебел,...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 11:13Transport i Selidbi

Vrsime transport i selidba na mebel, pukuknina,predmeti,i ostanato (...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 11:13Selidba i Transport

Vrsime selidba na pokuknina ,mebel,bela tehnika i ostanato po najpov...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 11:13Izrabotka na WEB STRANА / Изработка на Веб Страна

Изработка на професионални веб страни по ваша желба со наш веб-дизајн...


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Интернет услуги / Веб дизајн

Вчера 19:57ЛЕПЕЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ ПЛАСТИКА И БРАНИЦИ СО ПОЛИЕСТЕРСКА СМ

ЛЕПЕЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ ПЛАСТИКА И БРАНИЦИ СО ПОЛИЕСТЕРСКА СМОЛА. -ЛЕ...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:30Dezinsekcija Dezinfekcija Deratizacija

Najefikasen Servis vo gradot so 20 godisno iskustvo DEZINSEKCIJA I DE...


20 МКД
или предлог цена
Вчера 16:22Prevoz na patnici

Vrsham prevoz na patnici vo i nadvor od Makedonija vo site destinacii...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:45Rušenje Kršenje so Bager i hidraulicen Cekic

Krsenje beton karpi kamenja i razni vidovi uslugi so Hidraulicen ceki...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:34lepenje na plocki i vodovod TEL: 077-993-122

po vasa zelba


8 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Вчера 14:21Изведба на спуштени плафони и преградни ѕидови

Квалитетна изведба на спуштени плафони, преградни ѕидови, опшивки, ка...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:29CISTENJE NA BOJLERI

Cistenje i servis na bojleri od bigor cena po dogovor. 078 847 136


100 €
или предлог цена
Вчера 11:02KOMPJUTERSKA DIJAGNOSTIKA

Vrsime dijagnostika na poveke tipovi na vozila. Golf Opel Fiat Ford P...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:04Сметководствени услуги Smetkovodstveni uslugi

ПРОКСИМУС ДОО Скопје ви нуди професионални услуги од областа на сметк...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:34Сметководствени услуги

ПРОКСИМУС ДОО Скопје ви нуди професионални услуги од областа на сметк...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:343D print, 3D design, CAD uslugi vo Solidworks

- 3D printing uslugi - printanje so FDM tehnologija, tochnost do 0,05...


2 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Нови Технологии

24 ное 20:51МУЗИКА - ОРКЕСТАР ЗА СЕКАКВА ПРИГОДА

МУЗИКА - ОРКЕСТАР ЗА СЕКАКВА ПРИГОДА НА РАЗГЛАС ИЛИ АКУС...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Се за Свадба / Музичари и оркестри

24 ное 19:52МУЗИКА - ОРКЕСТАР ЗА СЕКАКВА ПРИГОДА

МУЗИКА - ОРКЕСТАР ЗА СЕКАКВА ПРИГОДА НА РАЗГЛАС ИЛИ АКУСТИЧНО. ШИРОК ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Музика и Забава / Оркестри

24 ное 19:52KAMERA 5 metri ( endoscope) kanalizacija cevki Dupki odvodi

.Endoskop HD kamera, se priklucuva na Android telefon ili na Laptop, ...


По Договор
или предлог цена
24 ное 17:55Dezinsekcija Bolvi Deratizacija

Najefikasno i najevtino vo gradot....Servis so nad 20 godini iskustvo...


20 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

24 ное 17:39Transport kombe lokal skopje makedonija

Vrsime sekakov vid na transport,prenos na selidbeni stvari,gradezni m...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

24 ное 15:52SERVIS NA KLIMA UREDI I DEZINFEKCIJA

VRSIME SERVISIRANJE NA KLIMA UREDI DOPUNA NA FREON VAKUMIRANJE, DEMON...


1.500 МКД
или предлог цена
24 ное 15:41Elektricar za izvedba na elektricni instalacii i servis

Електротехничар со долгогодишно искуство во изведба на електротехничк...


1.000 МКД
или предлог цена
24 ное 14:24HEMISKO CISTENJE

Длабинско хемиско чистење на вашите автомобили. 💦 Чистење влучено...


По Договор
или предлог цена
24 ное 14:10***** POLIRANJE FAROVI *****

DOBIVATE BRZA I KVALITETNA USLUGA * OTSRANUVANJE NA GREBANICI ✓ *...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

24 ное 14:10HEMISKO CISTENJE AVTOMOBILI

Hemisko cistenje -Avtomobili -Kombinja -Avtobusi -Kamioni 0702...


1 €
или предлог цена
24 ное 10:33ТРАНСПОРТ НА СЕКАКОВ ВИД РОБА

-Транспонтирам секаков вид на роба: -Селидби -Градежни материјали ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

24 ное 00:16Prodavam masina za sadovi Whirlpool adp 6332

Prodavam masina za sadovi Whirlpool adp 6332 wh za delovi.Motor,greac...


50 €
или предлог цена
23 ное 11:14PC Clinic Servis za kompjuteri i laptopi

Сервисирање на статични компјутери и лаптопи Работиме со нови и поло...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

23 ное 09:08vrsam kvalitetno i brzo rusenje so hilta eftino brzo

Rabotam so hilta(KRSACH)EVTINO,BRZOI KOPANJE ZEMJENI KANALI SO HILT...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

23 ное 08:51Taxi prevoz

Prevoz na patnici vo zemjava i stranstvo po evtini ceni Vozklo Skoda...


По Договор
или предлог цена
23 ное 05:23lepenje na plocki i vodovod TEL: 077-993-122

lepenje na plocki i vodovod


8 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

23 ное 00:25Izrabotka na stiropor fasadi MS Fasadi

Izrabotka na stiropor fasadi so site debelini ba stiropor a moze i ka...


13 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

22 ное 21:14lepenje na plocki i vodovod TEL: 077-993-122

Lepenje na plocki i instaliranje na vodovod TEL : 077-993-122


8 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

22 ное 18:18SERVIS NA MASINI ZA SIENJE

Prodazba otkup servis


По Договор
или предлог цена
22 ное 11:14Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам