Ѓорче Петров
Подкатегорија:
                   
134 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PROFESIONALEN MOLER

Profesionalen moler so 32 godisno rabotno iskustvo vrsi sekakov vid n...


30 МКД
или предлог цена
17 ное 11:12Промовирано

Elektricar Електричар

- Изведба на нова и поправка на постоечка електрична инсталациј...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:29Гипс картон и молерај

Квалитетна изведба на спуштени плафони, преградни ѕидови, опшивки, ка...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:44Керамичарски Услуги и Комплентно Реновирање

Фирма од Скопје со долгогодишно искуство и проверени мајстори,изработ...


10 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Денес 13:00Moler uslugi moleraj

Vrsime Molero-farbarski uslugi -Moleraj -Izrabotka na dekorativni ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:28Moler molero farbarski uslugi

Vrsime Molero-farbarski uslugi -Moleraj -Izrabotka na dekorativni ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:27lepenje na plocki i vodovod TEL: 077-993-122

po vasa zelba


8 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Вчера 14:21Изведба на спуштени плафони и преградни ѕидови

Квалитетна изведба на спуштени плафони, преградни ѕидови, опшивки, ка...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:29vrsam kvalitetno i brzo rusenje so hilta eftino brzo

Rabotam so hilta(KRSACH)EVTINO,BRZOI KOPANJE ZEMJENI KANALI SO HILT...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

23 ное 08:51lepenje na plocki i vodovod TEL: 077-993-122

lepenje na plocki i vodovod


8 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

23 ное 00:25Izrabotka na stiropor fasadi MS Fasadi

Izrabotka na stiropor fasadi so site debelini ba stiropor a moze i ka...


13 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

22 ное 21:14lepenje na plocki i vodovod TEL: 077-993-122

Lepenje na plocki i instaliranje na vodovod TEL : 077-993-122


8 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

22 ное 18:18Profesionalno renoviranje na sanitarija vodovod I montaza

Montaza na sanitarija tish kabini renoviranje na vodovod odvod


1 €
или предлог цена
21 ное 15:15Gips karton, gletuvanje, moleraj

Gips karton (pregradni zidovi, obloga na zidovi, spushteni plafoni, i...


По Договор
или предлог цена
21 ное 14:07MOLER-GIPSAR

Gips karton (pregradni zidovi, obloga na zidovi, spushteni plafoni,...


По Договор
или предлог цена
21 ное 14:07Pesok Tampon Iskop i Transport na zemjeni raboti

Prevoz na pesok ,tampon ,kamen Prodazba na pesok od site vrsti Pro...


По Договор
или предлог цена
21 ное 11:08Архитектура, Проектирање / Arhitektura, Proektiranje

Изработка на комплетна проектна документација за објекти за индивидуа...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

21 ное 08:08IZRABOTKA NA STIROPOR FASADI MS FASADI

IZRABOTKA NA STIROPOR FASADI PO VASA ZELBA CENITE SE DVIZAT OD 13 DO ...


13 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

20 ное 18:57Проектирање(proektiranje), надзор и изведба на проекти

Dom proekt е архитектонско студио кое нуди услуги од областа на проек...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

18 ное 08:37Gips Karton,, Molero farbarski uslugi brzo i kvalitetno

Vrsime sekakov vid na gipsarski uslugi kako sto se: spusteni plafoni,...


1 €
или предлог цена
18 ное 08:18MOLER ,GIPS KARTON (KNAUF)

Virshime sekakov vid na molerofarbarski usluci , gletovanje farbanje ...


111 €
или предлог цена
18 ное 08:18MOLERAJ, GIPS,LEPENJE TAPETI, ELEKTRIKA.

Vrsime sekakov vid na molerofarbarski uslugi : gletovanje so masinsko...


111 €
или предлог цена
18 ное 08:18IZVEDBA NA NOVI OBJEKTI I SANACIJA!!!

Izvedba na objekti karabini - sanacija na pokrivi (so keramidi i lim...


100 €
или предлог цена
17 ное 18:30Izrabotka na stiropor fasadi MS Fasadi

Izrabotka na stiropor fasadi dekor drvo nadvoresni art kolori travert...


13 €
или предлог цена
17 ное 17:45Izrabotka na stiropor fasadi MS Fasadi

Izrabotka na stiropor fasadi so site debelini ba stiropor a moze i ka...


20 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

17 ное 17:44PROFESIONALEN MOLER

Profesionalen moler so 32 godisno rabotno iskustvo vrsi sekakov vid n...


30 МКД
или предлог цена
17 ное 11:12Masinsko malterisanje / malterisuvanje - masinski malter

Masinsko malterisanje na objekti kuki zgradi industriski povrsini ...


По Договор
или предлог цена
17 ное 10:29Izrabotka na kosulici / kosulica

Izrabotka na kosulici so pumpa i hilikopter masina ALMAK inzenering ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

17 ное 10:29Izrabotka na sekakov vid na arhitektonski proekti

Izrabotuvame sekakov vid na arhitektonski proekti so kompletna dokume...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

17 ное 08:32KUKI-montazni drvo gradba -nastresnici drvodekor

izrabotka na kuki montazni ,vikendici nastresnici garazi letnikovci i...


По Договор
или предлог цена
16 ное 23:33Moler

Profesionalen moler so 30 godisno rabotno iskustvo vrsi sekakov vid n...


30 МКД
или предлог цена
16 ное 13:51MOLERAJ

Sekakov vid na moleraj brzo lesno I efikasno.


40 МКД
или предлог цена
16 ное 12:28Izrabotka na kosulica / kosulici

Izrabotka na kosulica so pumpa i hilikopter masina ALMAK inzenerin...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

15 ное 09:41ISKOP TAMPONIRANJE HUMUS

ISKOP,TAMPONIRANJE,HUMUS 1.VRSIME - RAZNI MASINSKI ISKOPI NA PODRUMI...


1 €
или предлог цена
14 ное 18:43ELEKTRICAR NA POVIK

SITE VIDOVI NA ELEKTRICARSKI USLUGI GI IZVEDUVA ELEKTRO TEXNICAR INST...


20 €
или предлог цена
13 ное 20:10moleri gipseri fasaderi

Освежете ги вашите ѕидови и чуствувајте се прекрасно во својот дом ил...


1 МКД
или предлог цена
12 ное 22:59Izveduvajne na iskopi od site vrsti na iskop

Vrsime masinski iskop temeli podrumi ogradi kanali za voda elektrika...


По Договор
или предлог цена
10 ное 08:10izrabotka na plafoni od plastika

izrabotka na plafoni vo kupatila od plasticna lamperija ramna obicna ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

09 ное 10:32IZRABOTKA NA STIROPOR FASADI MS FASADI

Izrabotka na stiropor fasadi profesionalno so nase skele i nas mater...


13 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

09 ное 05:56Vodoinstalater Haus Majstor

Dokolku imate problem ili ste odlucile da renovirate povelete . Vodov...


1 €
или предлог цена
07 ное 10:06Majstor PLOCKAR,VODOVOD,FASADER i dr

PLOCKAR(rabotna raka od 8€ do 10€ od m2) VODOVOD ZAVISI OD PROSTOROT...


10 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

07 ное 08:01Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам