Подкатегорија:
                   
248 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RADIJATOR

Se prodavat dva koristeni radijatori, 20 i 18 rebra i eden za vo kupa...


11 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
22 МКД
Денес 16:17pecka kvarcna

prodavam socuvana ispravna kvarcna pecka


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:37Prodavam peleti A1 klasa

Prodavam peleti a1 klasa 071 32 09 09


По Договор
или предлог цена
Денес 10:34Klima ured Favorit 3.5kw

Se prodava klima ured Favorit.Klimata ladi i gree.Uklucena samo 3 pat...


7.300 МКД
или предлог цена
Денес 09:26Клима уред Samsung 7kw

Се продава клима уред Samsung 7kw


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 13:16KUPUVAM SPORET KAMIN NA DRVA

Kupuvam sporet, kamin obicen ne za parno. Ako imate za prodavanje ja...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:27Pecka na peleti Karina 10kw

Peckata e stara dve godini Vo super sostojba Duvalka Nameneta e za kv...


24.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 21:58Se prodavaat dve termo pecki vo odlicna sostojba

Se prodavaat dve termo pecki edna 6 kw i edna 4.5 kw vo odlicna sosto...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 20:16Клима уред ФИЛИА 2,5 кв

Клима уред FILIA kupen 2007 година, користен 7 години. Целосно во фу...


3.800 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
4.500 МКД
22 сеп 17:41Kalorifer Калорифер

Нов, не е Турки или Кинески, него Германски


1.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 17:17Panel za greenje 2.5kw

Francuski Panel za Greenje. Koristen 1 sezona. Dosta socuvan. Izra...


2.600 МКД
или предлог цена
22 сеп 10:34KUPUVAM SPORET KAMIN NA DRVA

Ako imate za prodavanje javete se ponudete samo ne za parno so kotel ...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 08:17Нов радијатор со масло - Беко

Се продава нов радијатор со масло, Беко, неупотребуван со кутија и си...


5.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 22:52Vesta Lux kamin na peleti

Продавам Веста Лукс камин 25kW, само 2 пати вклучен. Каминот е буквал...


1 МКД
или предлог цена
21 сеп 18:08Tajfun 30kw

Ispraven na plin cena 5500 den 072 555 302


5.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 14:09KOTEL NA STRUJA + RADIJATORI

Prodavam kotel na struja 18 KW za parno Komplet so pumpa IMP. Ekspan...


350 €
или предлог цена
20 сеп 23:20Pecka na peleti

Se prodava pecka na peleti EkoSpar 33kw koristena 2 grejni sezoni, od...


1.190 €
или предлог цена
20 сеп 13:20MONTAZA I SERVIS ZA KLIMI/ KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
20 сеп 10:28Klima EXCEL-MITSUBISHI

Prodavam koristena klima 3,5 kw, , strucno demontirana so freon i dal...


6.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 21:39Gusano Parno

Se prodava gusano parno visina 50cm.


1 €
или предлог цена
18 сеп 11:06Воздушна завеса со греење 6kw во одлична состојба

Во одлична состојба, 120 cm


199 €
или предлог цена
17 сеп 23:46CARRIER INVERTER X POWER+ 10(kw)

Neotpakuvan inverter.10 kw.Cena vo prodavnica 162.000 denari


95.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 09:38Izvedba na parno

Izvedba na parno greenje so bakar crna cefka aluplast zamena na radij...


По Договор
или предлог цена
16 сеп 21:22Servis montaza demontaza na site vidovi klimi

Servis montaza demontaza anti bakterisko cistenje na site vidovi klim...


1 €
или предлог цена
16 сеп 04:49Prodavam kamin

Prodavam kamin so parno blist


1 €
или предлог цена
14 сеп 22:11KLIMA SERVIS, PRODAZBA, MONTAZA NA SITE KLIMI

"КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ" 1. Монтажа на нови и половни клима уреди...


87 МКД
или предлог цена
14 сеп 10:19Tajfun Rade Koncar

Vo bezprekorna sostojba


150 €
или предлог цена
13 сеп 15:49Gusan radijator 17 rebra

Za povekje info 070-332-330. Dolniot broj ne e vo funkcija.


2.000 МКД
или предлог цена
13 сеп 12:56Pecka na peleti 10kw

Se prodava pecka na peleti MBS 10kw Pravosmukalka za pepel I cunak Is...


36.000 МКД
или предлог цена
13 сеп 11:20TERMO PECKI 4 KW , 6 KW

Se prodava termo pecka AEG 6kw 5 000 den so postolje na trkalca Isp...


1 МКД
или предлог цена
12 сеп 11:10Servis za klima uredi /montaza na klimi

Vrsime servis, cistenje, montaza i prodazba na klima uredi od ovlaste...


1 €
или предлог цена
12 сеп 10:43Сервис и монтажа на клима уреди

Монтажа и демонтажа на клима уреди. - Сервисирање и поправка - Чист...


1 МКД
или предлог цена
11 сеп 23:36Klima servis brzo i efikasno

- Продажба на нови и половни клима уреди imame poveke tipovi samo za ...


1 €
или предлог цена
11 сеп 15:33Prodavam najnovite modeli na vivax klimi po najniski ceni.

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕДИ ,3.5kw i 5.5kw. Vivax ACP-18C...


1.500 МКД
или предлог цена
11 сеп 15:31Продавам, цена по договор

Продавам, цена по договор


1 €
или предлог цена
11 сеп 09:33Продавам, цена по договор

Продавам, цена по договор


1 €
или предлог цена
11 сеп 09:32TERMO PECKA 6kw AEG

Se prodavaat 2 termo pecki 6kw Aeg dobro socuvani i edna 4.5kw


1 €
или предлог цена
10 сеп 20:05Chiler ciler chiller pumpa za ladenje - чилер ладење

Kontakt 070 26 58 52 Kontakt 075 407 565 Poloven, servisiran, vo is...


По Договор
или предлог цена
10 сеп 15:02KLIMA UREDU VIVAX AEMIS 2.5kw DC INVERTER

Го имаме одговорот за високите температури – Vivax 09CH25AEMIs инверт...


1 МКД
или предлог цена
10 сеп 10:23Pumpa wilo

Pumpa wilo 3/4 za parno,solarni sistemi i drugo nova germanska nekori...


2.000 МКД
или предлог цена
10 сеп 08:57Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам