Битола
                   
317 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

B -TWIN Swiss made

Velosipefotve vo odlicna sostojba maksimalno socuvan servisira spreme...


11.000 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 09:42SWISS made

Velosipefotve vo odlicna sostojba maksimalno socuvan servisira spreme...


12.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 09:42TREK

Velosipedot e vo odlicna sostojba servisiran spremen za sezona Trkal...


8.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 09:42Se prodava BMX

Velosipedot e vo odlicna sostojba


6.300 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 09:42Leopard swiss made

Specialized Velosipedot e vo odlicna sostojba servisiran spremen za ...


8.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 09:42TOTEM

Velosipefotve vo odlicna sostojba maksimalno socuvan servisira spreme...


7.500 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 09:42GIANT 28 er

Velosipedot e uvoz od Swiss Napravennservis bes dopolnitelni vlozuvan...


11.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 09:41SPECIALIZED

Specialized Velisipedot e vo odlicna sostojba servisiran spremen za ...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 09:41VELISIPEDI UVOZ OD SWISS

velisipedite se uvezeni od Swiss stanuva zbor za brendirani profesio...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 09:40FIXIE cycle

Velosipedot e uvoz od Swiss Napravennservis bes dopolnitelni vlozuvan...


220 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 09:40CANYON PEAR e-bike SWISS

Canyon PEAR elektricen velosiped Swiss made Velosipedot e komletno is...


870 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 09:40Leopard - elektricen velosiped

Leopard e bike made in Swiss Velosipedot e bukvalno kako nov so pomin...


640 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 09:40Ghost tocak velosiped

GHOST KATO ESSENTIAL.Tocakot e bukvalno nov!!! Hidraulicni kocnici pr...


650 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
680 €
Битола

Велосипеди

Денес 09:39SCOTT CONTESSA - 640 / MTB -Velosiped

SCOTT CONTESSA - MTB /Ram - M(155- 175cm) - Trkala - 26"- ALEXRIMS...


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 08:46Detski Velosiped Odlicen!

Se prodava detski Velosiped BMX povolno Odlicen se Ispravno fukciina...


1.200 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 08:26Velosipedi za deca

Tocacite se vo izpravna sostojba rozeviot e 24" 5000 denari a pomali...


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 07:54Dva tocaci isti odlicna sostojba

Vo ispravna sostojba


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 07:21Detski velosiped tocak

Velosiped tocak


1.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 05:23Mountain Bike Capriolo 24"

Detski velosiped 24 inch, mnogu malku koristen, Shimano oprema!


5.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 20:09Velosiped Велосипед

Се продава велосипед Diamondback со шимано опрема во тип топ состојб...


200 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 19:55*CRESTA*-28' NEXUS 8 -GRADSKI Velosipedi

**CRESTA** - CITY GRADSKI - ZENSKI i MASKI ALUMINIUM RAM -PREDEN AM...


16.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 18:10Downhill Velosiped Велосипед Точак Tochak

Bulls Wildcore 27.5 M 2017 Делови: Амортизери:Rockshox Boxxer RC...


1.280 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 17:08Velosiped Ortler Chur

Tocakot e vo odlicna sostojba, opremata se gleda na slikite. Golemina...


430 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 17:07Продавам велосипед Gazelle

Се продава велосипед Gazelle во исправна состојба со 21 брзини.


9.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 15:42Se prodava detsko tocace

Исправно


1.300 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 13:29CANNONDALE FATTY CAAD 3 USA VELOSIPED 26"

CANNONDALE FATTY CAAD 3 Head Shok Aluminium Ram - L -(170 - 188 cm)...


150 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 12:55ORTLER MONET WAVE City - 28' VELOSIPED

ORTLER MONET CH -City Gradski Zenski Trkala - 28' Dupli Aluminium ...


230 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
14.000 €
Битола

Велосипеди

Вчера 12:55Velosiped Svajcarski Bixs 26 inci

Donesen od svajcarija, bez vlozuvane Ispraven vo fabricka sostojba so...


8.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 12:00  НОВ ОГЛАС

Velosiped BULLS 27.5 vo odlicna sostojba

Se prodava velosiped Bulls vo ispravna sostojba Trkala 27.5 Hudrauli...


249 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
259 €
Битола

Велосипеди

Вчера 10:36TOCAK VELOSIPED 29 KA

Velosipedot e kupen pred Edna godina I ne e mnogu vozen 29 ka golemin...


11.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 09:27PEUGEOT (Redok model)

Peugeot Vo odlicna sostojba Golemina M Aluminium Shimano prenos ...


75 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 08:48Prodavam tocak

Prodavam 2 polovni tocaci vo mnogu dobra sostojba , cena po 5000 den...


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

30 мар 23:06Detski tocak velosiped MAX

Detski tocak velosiped MAX. Mnogu malce koristen super sostojba. Ima ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Битола

Велосипеди

30 мар 22:53***VELOSIPED 26 ", 28 ",VELOSIPEDI***POVEKE MODELI

SCOTT CONTESSA 640 - 26"-Ram- M- Cena 80 e. CANNONDALE CAAD 3 -26"...


80 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
90 €
Битола

Велосипеди

30 мар 21:23VELOSIPED ARROW od uvoz

VELOSIPED OD UVOZ SVAJCARSKI ALUMINSKI RAM 26"BANDASI ALUMINSKI 26...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

30 мар 19:39Bianchi - Road bike

Bianchi vento 601 Road, retro model.Ramka Ch-Mo 55cm, oprema original...


240 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

30 мар 18:56VELOSIPED TREK 6300 XT, ROCK SHOX, JUICY

Velosipedotot e vo odlicna sostojba aluminum ALPHA ram 19.5" (49,5) c...


480 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
490 €
Битола

Велосипеди

30 мар 17:27Se prodava Cannondale Full Shimano XT

Cannondale L 26' full shimano xt Amortizer so lockout i rebound men...


23.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

30 мар 17:02Se prodava B Twin 28ka kako nov

B-Twin M-L 28' Amortizer SR Suntour so reload Kocnici Hayes 160mm ...


15.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

30 мар 17:02Kilimanjaro X-Fact Cross Pro Lady

Velosipedot e kako nov. Voopsto ne e koristen, bez niedna mana. Tip...


350 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

30 мар 12:10Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам