185 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HOHNER ATLANTIK 4

Vo odlicna sostojba so kufer


750 €
или предлог цена
Денес 14:40  НОВ ОГЛАС

Iznajmuvam ozvucuvanje za sekakov vid proslavi

Profesionalno ozvucuvanje i mikrofoni Mikseta Mackie CFX20 Dva snagat...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Изнајмување

Денес 13:47Палици за тапани 5А

Се продаваат палици за тапани 5А, цена 350 ден. пар.


350 МКД
или предлог цена
Вчера 23:16  НОВ ОГЛАС

Нова пластика за бас тапан 22" Remo Encore

Се продава нова пластика за бас тапан 22" Remo Encore, 2000 ден.


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:13  НОВ ОГЛАС

Нови пластики 6" и 8" за тимпанки и рототонки

Се продаваат нови пластики 6" и 8" за тимпанки и рототонки: 6" црна/...


10 €
или предлог цена
Вчера 23:10  НОВ ОГЛАС

Нови 6" и 8" тимпанки MULOSKI HandCraft

⬇️🇲🇰100% МАКЕДОНСКО ПРОИЗВОДСТВО! 🇲🇰⬇️ Во понуда имаме уникатни ...


100 €
или предлог цена
Вчера 23:04  НОВ ОГЛАС

Нови обрачи за ТИМПАНКИ И РОТОТОНКИ 6 inch

Продавам НОВИ обрачи за ТИМПАНКИ И РОТОТОНКИ 6 и 8 inch. Цена 1200 д...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 22:26Gitara pojacala

Za informacii i okolu cenata...gitarite se po10000den .apojacaloto800...


12.345 €
или предлог цена
Вчера 18:23JBSYSTEMS 6 mikseta, BEHRINGER cx 2300 i YAMAHA eq-70 equal.

super mikseta,odlično začuvana i se funkcionira,vo Evropa se prodava ...


6.900 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
7.500 МКД
Прилеп

ДЈ Опрема

Вчера 08:33Се изнајмува озвучување (ozvucuvajne Dynacord)

Се изнајмува озвучување за вашите прослави 🔊 ➡️ Матурски, роденд...


2.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Изнајмување

03 јун 21:082×Tapco seria 69 - 12"

Se prodavaa 2×Tapco seria 69 - 12" 250 evra Zachuvani se tip top. 8 g...


03 јун 14:09Tapco 69 - 12" sateliti

Se prodavaa 2×Tapco seria 69 - 12" 250 evra


250 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
270 €
03 јун 14:09Se Iznajmuva ozvucuvajne

Се изнајмува комплет озвучување: Сателити/звучници; басови; миксети м...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Изнајмување

03 јун 14:09MELODIJA 5 REG. 72 BASA

Troglasna harm. vo ispravna sostojba so hohnerski glasovi bez kufer


7.500 МКД
или предлог цена
03 јун 06:27Gitara Melodija-BOKO

Акустична озвучена гитара Мелодија Боко (многу редок модел) во добра ...


8.000 МКД
или предлог цена
02 јун 17:04Baza Shure AD4D so dva mikrofoni

Bazata e komplet so dva mikrofoni vo kuferce najnov model na Shure AD...


1 €
или предлог цена
02 јун 15:29Korg PA1X 61

So torbica


По Договор
или предлог цена
02 јун 11:45Baile harmonika italjanska

Baile harmonika


По Договор
или предлог цена
02 јун 11:42BARCAROLE 3 REG 32 BASA

Vo odlicna sostojba so kuferce Harmonikata e WELTMEISTER greska e vo ...


4.000 МКД
или предлог цена
02 јун 06:25DELICIA 32 BASA

Potpolno ispravna bez kufer


3.500 МКД
или предлог цена
02 јун 06:24HARMONIKA BALEANI Italianska

Original ITALIANSKA harmonika vo fabricna sostojba mnogu malku korist...


5 €
или предлог цена
01 јун 10:34Violina 3/4

Violinata e stara od češko proizvodstvo vo ispravna sostojba so nea o...


170 €
или предлог цена
31 мај 15:14Violina 3/4

Germanska mnogu stara solidno gudalo so futrola.


350 €
или предлог цена
31 мај 15:14Хармоника Кубана

Се продава хармоника Кубана дугметааарка со 120 баса, руско производс...


100 €
или предлог цена
31 мај 14:38Пијано Чаика Pijano

Се продава пијано Чаика во одлична состојба


750 €
или предлог цена
31 мај 14:38ELEKTRIČNA GITARA

Američka električna Gitara+futrola so vrven kvalitet kako nova


149 €
или предлог цена
31 мај 09:01GITARSKI POJAČALA i STALKI

Gitarski pojačala i stalki od poznati firmi


31 мај 09:00Nov FM predavatel Stereo RDS za radiostanici

Nova ITALIJANSKA oprema za FM radiostanici po ekskluzivni ceni. Najn...


По Договор
или предлог цена
31 мај 08:05DELICIA 11 REG 96 BASA

Potpolno ispravna so glasovi od hohner i leva i desna strana. Cetvoro...


230 €
или предлог цена
31 мај 06:45SE PRODAVAS ROLAND E-96

SE PRODAVA SINTISAJZER ROLAND E-96 +FLOPI RITMOVI ZA (NARODNA ...


1 €
или предлог цена
30 мај 17:09Harmonika Weltmeister

Se prodava skolska harmonika Weltmeister serino so 3 registri i 32 ba...


1 €
или предлог цена
30 мај 12:04Harmonika Weltmeister

Se prodava harmonika Weltmeister stella 5 plus 3 registri i 60 basovi...


1 €
или предлог цена
30 мај 12:04Germanska stara violina

Kopija na Stradivari mnogu stara violina so vrven kvalitet vo ispravn...


30 мај 08:36Popravka na gudacki instrumenti

Vrven kvalitet na popravka na violini,violi,cela kontra bas, Lepenje,...


1 МКД
или предлог цена
30 мај 08:35DELICIA 11 REG. 120 BASA

Potpolno ispravna cetvoroglasna harm. bez kufer


220 €
или предлог цена
30 мај 07:43KAISI ZA HARMONIKA

Se prodavaat kaisi za harmonika za mala harmonika 1000 den za profes...


1.000 МКД
или предлог цена
29 мај 06:46Korg microKEY 37 Midi USB Keyboard Klavijatura

Novo i nekoristeno 075303211


50 €
или предлог цена
28 мај 16:38Гитари на продажба

Teisco telekaster 1965-1972 год. Јапонија. Вистински раритет и колекц...


28 мај 15:02Mandolina

Mnogu stara donesena od Italija ispravna novi zici vrven kvalitet.


180 €
или предлог цена
28 мај 14:15RANCI ZA HARM. 80 I 120 BASA

Novi ranci mnogu prakticni


2.500 МКД
или предлог цена
28 мај 08:37Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам