4293 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi Q3 Quattro 2.0TDI - 2016

Перфектна состојба, колата има поминато 225 000км. Редовно сервисира...


11 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

** KIA PICANTO 1.0i ** KLIMA**,REGISTRIRANA **

Kia picanto ex 1.0i 2004 godina 138.000km solidno zacuvana za godinit...


2.600 €
или предлог цена
Вчера 10:31Промовирано

Honda Civic 2.2 140ks

Voziloto e vo odlicna sistojba bez nikakvi vlozuvanja. Redovno servis...


4.699 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.999 €
Вчера 10:54Промовирано

ALFA 147 1.9 JTDm 140 ks 6 brzini top sostojba 2004 god

.


1.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
1.780 €
Денес 07:18NE MONTIRANI MISCHELIN 205 60 15 NE KORISTENI

070216024


1 €
или предлог цена
Денес 07:17CELICNI 5X112 ZA VW 4 TOP.BANDASI

070216024


Денес 07:17BMW BANDASI OD X5 ILI X3

info na 070216024


Денес 07:17Audi A4 2.0 TDI Full Oprema Registrirana

Kolata e vo odlicna sostojba,kompletno ispravna,so 220000 km.Registra...


8.900 €
или предлог цена
Денес 06:54PRODAVAM AUDI A3 1.9

PRODAVAM AUDI A3 1.9 105 VO ODLICNA SOSTOJBA PALI VOZI REGISTRIRANA S...


6 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.300 €
Денес 00:01PRODAVAM MOTORNA PILA STIL 361

Prodavam motorna pila stil 361 vo ispravna sostojba


3 €
или предлог цена
Денес 00:01PRODAVAM OSOVINI ZA PRIKOLKI

Prodavam osovini za prikolki ima prednici od tamce i zadni trubi ekst...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Приколки

Денес 00:01VW TRANSPORTER 2.5TDI -07 BLINDIRANO

VW TRANSPORTER 2..5TDI BLINDIRANO GOD NA PROIZV.2007 VO EXTRA SOSTO...


5.000 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Вчера 22:51Kopce za retrovizor Vw golf passat jetta tiguan

Kopce za retrovizori Vw golf 5 I 6 2006-2013 Vw Jetta 200...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:37ALFA 147 1.9JTD 103 KW 2004 G REG DO 08.2023 6 BRZINI TOP

ALFA 147 ,vo odlicna sostojba zacuvana kako nadvoreano taka i vnatr...


1.750 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.950 €
Вчера 21:29OPEL MERIVA 1.7

Se prodava opel meriva 1.7 dizel registrirana do maj 2023. Kolata e v...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 21:27Se prodava Audi A4

Se prodava Audi A4 b7 2.0d 140ks kolata e staklo registrirana i servi...


5.550 €
или предлог цена
Вчера 20:36BMW E90 Staklo

Se prodava Bmw e90 2006God 320d Stage2 kolata e staklo Registrira...


5.650 €
или предлог цена
Вчера 20:36Citroen Jumper 2.2 HDI

Citroen Jumper 2.2 HDI Registriran servisiran 2011 Godina Navigacij...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.000 МКД
Велес

Комбиња

Вчера 20:31VELEMOTO

MOTO SERVIS I REZERVNI DELOVI NOVI I POLOVNI ZA SITE MOTORI I SKUTER...


Вчера 20:15RENAULT MASTER 2.3dci L2H2-2015g-125ks

Se prodava Renault Master 2.3dci, 2015 god proizveden 92kw,125KS so p...


9.500 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Вчера 20:04KIA PRO CEE'D 1.6crdi-2009g-SPORT PACK

Se prodava Kia Pro seed 1..6crdi 2009god 85kw,116ks so pominati 152 0...


4.990 €
или предлог цена
Вчера 20:04MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC

Se prodava MERCEDES ML320CDI 4MATIC 2008god Napraven e golem servi...


14.800 €
или предлог цена
Вчера 19:12DELOVI ZA BMW 325 TDS

Se prodava BMW e36 325 TDS na delovi se sto vi treba Prakam po kargo


1 €
или предлог цена
Вчера 19:12SEDISTA VOZACKO I SOVOZACKO ZA SHARAN

Se prodavaat potpolno ispravni i zdravi vozacko i sovozacko sediste z...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:59  НОВ ОГЛАС

Hyundai Getz 1.5 crdi

Prodavam Hyundai Getz 1.5 CRDI 90ks ...2008 godina ..Top kolice odlic...


2.650 €
или предлог цена
Вчера 18:25VW CC 1.4 TSI 160hp

Kolata e kupena od Germanija od prv gazda so 107000km. Napraven e ser...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:23ZASTAVA 750, FICO, FIKJO , FIKO

Se prodava Zastava 750, god na proizvodstvo 1978,KOMPLETNO E ZA RESTA...


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
Вчера 18:18Gumi 215 60 16 Michelin letni

Se prodavaat dve gumi 215 60 16 Michelin letni super gumi Cena: 3000...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:15Gumi novi 5.00-8 Cultivator Industriski masini

5 . 00 - 8 Se prodavaat cetiri novi gumi za cultivator i drugo ... ...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:15Aluminski bandazi 5x108 17" Alfa Romeo so gumi

Se prodavaat aluminski bandazi ekstra kako novi 5x108 17" so gumi. Ba...


Вчера 18:15Gumi 295 40 21 Pirelli zimski

Se prodavaat dve gumi 295 40 21 Pirelli zimski ekstr gumi proizvedeni...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:15Gumi 165 65 15 letni

Se prodavaat gumi letni Dve gumi 175 60 15 Toyo 3000 denari Dve gu...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:15Gumi 14 00 20 Viluskar Kamion Kran

Se prodavaat gumi 14 00 20 Kamionski l, za viluskar, za kranovi.. Eks...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:15Bandasi Felni 5x120 15 BMW 316 318 320

7J - ET47 Se prodavaat aluminski bandasi 5x120 15" super socuvani iz...


100 €
или предлог цена
Вчера 18:14Gumi 295 40 22 / 275 40 22 Pirelli letni

Se prodavaat cetiti gumi 22ki Pirelli letni Dve gumi 295 40 22 Dve ...


600 €
или предлог цена
Вчера 18:14Gumi kamionski 10 - 22.5 Continental

Se prodavaag Cetiri gumi kamionski 10 - 22.5 Continental.. Sredna sha...


200 €
или предлог цена
Вчера 18:14Gumi letni 325 35 20 / 285 40 20 letni Pirelli BMW Mercedes

Se prodavaat gumi Pirelli letni super gumi izvadeni od BMW X5 .. Pred...


250 €
или предлог цена
Вчера 18:14Gumi traktorski 650 65 38 Mitas

Se prodavaat dve gumi traktorski 650 65 38 Mitas super gumi. Cena: ...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 18:14Gumi polovni i novi Vulkanizer Joco Saramzalino

imame gumi polovni parovi i raspar zimski i letni poveke dimenzii so ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:14Bandasi Felni 5x112 19" Alutec

8.5 J - ET 40 Se prodavaat aluminski bandasi 5x112 19" Alutec origin...


400 €
или предлог цена
Вчера 18:14Aluminski bandasi 5x112 20" Audi Volkswagen Seat

9J - ET 33 Se prodavaat original Audi bandasi 5x112 20" izvadeni od ...


500 €
или предлог цена
Вчера 18:14Gumi 225 75 16 C tovarni Continental

Se prodavaat cetiri gumi 225 75 16 C Continental tovarni super gumi. ...


200 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Вчера 18:14Gumi kamionski 315 80 22.5 Debica

Se prodavaat cetiri gumi 325 80 22.5 Debica zadna shara super gumi 20...


400 €
или предлог цена
Велес

Камиони

Вчера 18:14Страна 1 од 108

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам