Подкатегорија:
                   
103 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Синтисајзер за почетници

Се продава синтисајзер CASIO, одличен за почетници 075572757


6.500 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
8.000 МКД
Денес 09:41Gitara pojacala

Za informacii i okolu cenata... Mozi i zamena za dobra akusticna el...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:05Kufer za sintisajzer Road Ready

Se prodava kufer za sintisajzer Road ready so dve racki i trkala vo o...


149 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
150 €
Вчера 11:43NOBLET!!! Cena povolna

se prodava dobro socuvan klarinet noblet Mozi i zamena za saxofon


300 €
или предлог цена
Вчера 08:19Violina

Violina so vrven kvalitet stara racna izrabotka .


30 сеп 14:18OTKUPUVAM HARMONIKI

Otkupuvam harmoniki ispravni i neispravni


1 €
или предлог цена
30 сеп 07:00WELTMEISTER consona

Potpolno ispravna harmonika generalno sredena bez kufer


750 €
или предлог цена
30 сеп 06:59Violina 3/4

Violinata e stara od češko proizvodstvo vo ispravna sostojba so nea o...


160 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
170 €
29 сеп 19:58Пијано Чаика Pijano

Се продава пијано Чаика во одлична состојба


750 €
или предлог цена
29 сеп 09:55CRUCIANELLI 7 REG 120 BASA

Potpolno ispravna harmonika odlicno dihtuva. Troglasna italijanska ha...


220 €
или предлог цена
29 сеп 07:26BARCAROLE 3 REG 32 BASA

Potpolno ispravna harmonika bez kufer


3.200 МКД
или предлог цена
28 сеп 06:27Drzac za saksofon sax holder

Se prodava drzac za saksofon


2.300 МКД
или предлог цена
27 сеп 15:49KORG PA 4X FABRICKI PAKOVAN SO SITE DODATOCI

Sajzerot e vo fabricka sostojba sleduva so site fabricki dodatoci kom...


2.850 €
или предлог цена
27 сеп 12:55Angliski stalka za klavijatura

Nova ne koristena ispravna.


2.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 11:42WELTMEISTER 5 REG 80 BASA

Potpolno ispravna harmonika vo odlicna sostojba bez kufer


8.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 06:45Mandolina

Hrvatska Velika Naklada vo ispravna dostojna.


4.500 МКД
или предлог цена
25 сеп 09:30Mandolina

Mnogu stara donesena od Italija ispravna novi zici vrven kvalitet.


180 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
11.000 €
25 сеп 09:29WELTMEISTER 3 REG 48 BASA

Potpolna ispravna harmonika vo odlicna sostojba so kufer


4.500 МКД
или предлог цена
24 сеп 10:17Violina 4/4

Violinava e germanska od poznat graditel vrven kvalitet


890 €
или предлог цена
24 сеп 03:29KORG KRONOS NOV 4 GB RAM

SAJZEROT E NOV SO 4GB RAM EKSTA SET VO NEGO SO NAJDOBRI SEMPLOVI ...


1.950 МКД
или предлог цена
21 сеп 12:21AKUSTIČNA OZVUČENA GITARA

Akustična ozvučena Gitara potpolno nova so futrola cena 199€.


199 €
или предлог цена
19 сеп 13:18КЛАВИРШТИМЕР - Техничар

Клавирштимер - техничар нуди услуги во вашите домови со одличен квали...


1 €
или предлог цена
13 сеп 19:33Violina 2/4 polovinka

Česka bez kufer so podbradnik ,gudalo i platnena futrola.


4.500 МКД
или предлог цена
12 сеп 18:50Mandolina

Stara 70god.vrven kvalitet.


4.200 МКД
или предлог цена
12 сеп 18:50Продавам кларинет буфет дрвен

за повеќе информации на тел 072240660


20.000 МКД
или предлог цена
12 сеп 09:04Violina

Stara violina vo odlična kondicija vrven kvalitet


450 €
или предлог цена
11 сеп 08:13Germanska stara violina

Kopija na Stradivari mnogu stara violina so vrven kvalitet vo ispravn...


07 сеп 14:03Хармоника Кубана

Се продава хармоника Кубана дугметааарка со 120 баса, руско производс...


100 €
или предлог цена
26 авг 14:28KAISI ZA HARMONIKA

Se prodavaat kaisi za harmonika za mala harmonika 1000 den za profes...


1.000 МКД
или предлог цена
25 авг 10:08Popravka na gudacki instrumenti

Vrven kvalitet na popravka na violini,violi,cela kontra bas, Lepenje,...


1 МКД
или предлог цена
19 авг 21:49Boss me 70

Gitarski procesor Boss Me 70 so negov afapter vo izvonredna sostojba....


12.000 МКД
или предлог цена
18 авг 17:51Crnogorska gusla.

Kontakt na 079 323 749. Se prodava gusla Crna Gora, em instrument em ...


100 €
или предлог цена
18 авг 17:50Vintage gitars

Framus Riviera 5/59 od 1964 godina, ozvučena so Shaller magnet. Vis...


18 авг 17:50Koncertna Gitara Mario Gropp

Koncertna gitara, racna izrabotka vo Germanija.


2.250 €
или предлог цена
18 авг 14:13Yamaha fsx800c

Гитарата е преуба. Користена скоро една година, многу малку по свирки...


24.000 МКД
или предлог цена
13 авг 15:02Jamaha akusticna ozvucena

Kontakt na 079\323-749. Jamaha akusticna ozvucena gitara, model CPX50...


09 авг 14:11WELTMEISTER 3 REG 48 BASA

Harmonikata e vo ispravna sostojba bez kufer


3.000 МКД
или предлог цена
07 авг 06:33Ibanez GIO GRG270B

Се продава Ibanez GIO Модел: GRG270B не многу користена, сервисирана...


30 јул 01:05Gitari i pojacala

Se prodava Mashall MG50dfx(mnogu koristeno na svirki ic ne cepkano 95...


27 јул 14:43Harmonika Baile Italijanska

Italianska harmonika so plitka klavijatura i mek ton 7x2 registri 1...


420 €
или предлог цена
30 јун 11:37Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам