Подкатегорија:
                   
86 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Пијано Чаика Pijano

Се продава пијано Чаика во одлична состојба


750 €
или предлог цена
Денес 14:22HOHNER ATLANTIK 4

Vo ispravna sostojba bez kufer


550 €
или предлог цена
Денес 06:05GITARA (NOVA)

Za poveke info javete se 076747921 076747921 076747921


2.200 МКД
или предлог цена
04 дек 20:33MELODIJA 9 REG 80 BASA

Potpolno ispravna harmonika so kufer


8.500 МКД
или предлог цена
04 дек 07:02Gitara pojacala

Za informacii i okolu cenata... Mozi i zamena za dobra akusticna el...


По Договор
или предлог цена
03 дек 14:13Pifla za saksofon Yamaha c4

Se prodava plasticna pifla za saksofon Yamaha c4 so stega i kapace ...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
03 дек 10:29WELTMEISTER consona

Potpolno ispravna harmonika generalno sredena bez kufer


750 €
или предлог цена
03 дек 05:27Zvucnici, bass bin 12" i 15"

Komplet razglas / ozvucuvanje Behringer pmh-3000 ---270evra Tapco ser...


01 дек 23:20BARCAROLE 3 REG 32 BASA

Potpolno ispravna harmonika bez kufer


3.200 МКД
или предлог цена
01 дек 05:39Prodavam buzuki so gitarski vrat 800 e

Super instrument.mozi zamena.ima i kufer imagnet za buzuki prodigy ko...


30 ное 23:52Хармоника Кубана

Се продава хармоника Кубана дугметааарка со 120 баса, руско производс...


100 €
или предлог цена
30 ное 13:47Violina 3/4

Violinata e stara od češko proizvodstvo vo ispravna sostojba so nea o...


160 €
или предлог цена
30 ное 05:35Violina 2/4 polovinka

Česka bez kufer so podbradnik ,gudalo i platnena futrola.


4.000 МКД
или предлог цена
30 ное 05:34Violina

Violina so vrven kvalitet stara racna izrabotka .


29 ное 21:54Violina 4/4

Violinava e germanska od poznat graditel vrven kvalitet


890 €
или предлог цена
27 ное 11:33Violina

Stara violina vo odlična kondicija vrven kvalitet


440 €
или предлог цена
27 ное 11:32WELTMEISTER 11 REG. 96 BASA

Cetvoroglasna harmonika vo ispravna sostojba


250 €
или предлог цена
27 ное 07:07Germanska stara violina

Kopija na Stradivari mnogu stara violina so vrven kvalitet vo ispravn...


26 ное 08:35Popravka na gudacki instrumenti

Vrven kvalitet na popravka na violini,violi,cela kontra bas, Lepenje,...


1 МКД
или предлог цена
25 ное 08:09CRUCIANELLI 7 REG 120 BASA

Potpolno ispravna harmonika odlicno dihtuva. Troglasna italijanska ha...


220 €
или предлог цена
25 ное 07:27Violina 4/4

Violinata e madzarska stara so vrven kvalitet odlicen zvuk, preden pr...


390 €
или предлог цена
24 ное 08:34KAISI ZA HARMONIKA

Se prodavaat kaisi za harmonika za mala harmonika 1000 den za profes...


1.000 МКД
или предлог цена
24 ное 06:46Mandolina

Mnogu stara donesena od Italija ispravna novi zici vrven kvalitet.


180 €
или предлог цена
23 ное 08:22Prodavam MAPEX tapani

Tapanite se ekstra začuvani ne se noseni na Svirki samo se koristeni ...


500 €
или предлог цена
20 ное 20:44КЛАВИРШТИМЕР - Техничар

Клавирштимер - техничар нуди услуги во вашите домови со одличен квали...


1 €
или предлог цена
15 ное 08:19HOHNER 3 REG 60 BASA

Vo ispravna sostojba tonski odlicna


6.500 МКД
или предлог цена
14 ное 07:38Mandolina

Stara 70god.vrven kvalitet.


4.200 МКД
или предлог цена
13 ное 09:30NOBLET!!! Cena povolna

se prodava dobro socuvan klarinet noblet Mozi i zamena za saxofon


300 €
или предлог цена
10 ное 09:27DELICIA 3 REG 60BASA

Potpolno ispravna, odlicna za pocetnici so kufer


4.500 МКД
или предлог цена
10 ное 08:27OTKUPUVAM HARMONIKI

Otkupuvam harmoniki ispravni i neispravni


1 €
или предлог цена
09 ное 07:19Akusticna gitara aria

Se prodava akusticna gitara aria mn dobar ton staro drvo


100 €
или предлог цена
09 ное 02:59Yamaha 25

Saksafonot e vo odlicna sostojba kompletno servisiran odlicen ton


1 €
или предлог цена
07 ное 21:47RANEC ZAHARMONIKA

Ranec zaharmonika 120 basa


2.500 МКД
или предлог цена
04 ное 06:47ELEKTRIČNI GITARI I POJAČALA

Električni Gitari × 99€. so pojačala potolno novi i koristeni ceni 1...


03 ное 17:10Продавам кларинет буфет дрвен

за повеќе информации на тел 072240660


20.000 МКД
или предлог цена
03 ное 10:04RAM 2 GB ZA KORG KRONOS ORIGINAL FABRICKI

RAMOT E NOV ORIGINAL OD KORG KRONOS 2 GB.INF .NA TEL: 076/691-142.


1 €
или предлог цена
31 окт 13:57WELTMEISTER 3 REG 48 BASA

Harmonikata e vo ispravna sostojba bez kufer


3.000 МКД
или предлог цена
31 окт 05:09Drzac za saksofon sax holder

Se prodava drzac za saksofon


2.100 МКД
или предлог цена
30 окт 20:39Mandolina

Hrvatska Velika Naklada vo ispravna dostojna.


4.500 МКД
или предлог цена
30 окт 16:05Set RITAMI za Korg pa2xpro,pa800,pa3x,pa4x,700,900,600,1000.

Се продава одлично среден сет за народна музика ,со средени преку 100...


70 €
или предлог цена
25 окт 09:54Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам