Подкатегорија:
                   
25 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fabricki pojacala za basovi

Moze da se vgradat vo bas binovi po 1000 vati se so fabrika skretnica...


03 окт 15:55Dynacord trosistemski zv kutii

Ispravni ne motani I ocuvani


400 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 €
03 окт 15:55Jak set za site nameni

4 sateliti 15 ki I 2 dubli 18 ki biema najjakiot set od brendot se e ...


2.500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 €
03 окт 15:55Rek so kvalitetni komponenti

Vo ispravna sostojba I zadovolitelena snaga


800 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 €
03 окт 15:55Dynacord fe 12

Eminens 12 ki oberton visoki novi Skretnici original


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
03 окт 15:54Pojachalo Harman Kardon AVR10

Продавам Harman Kardon AVR10, одлично појачало со одличен звук. Појач...


03 окт 15:43TURBOSOUND IP 12B SUBWOOFER

Prodavam idealno ozvucuvanje za bend od 2-3 clena ili solo nastap so ...


900 €
или предлог цена
01 окт 20:20HK ZVUCNI KUTII--10INC

PRODAVAM SATELITI ZVUCNI KUTII HK 10 INCI VO BESPREKORNA SOSTOJBA 2...


350 €
или предлог цена
01 окт 20:19Eftino goli zvucki,koristeni vo domasni uslovi !!!!!!!!!!!

Prodavam goli zvucki , koristeni vo domasni uslovi , rabotat odlicno ...


3.600 МКД
или предлог цена
01 окт 15:39Koristeni, zacuvani, kabli......

Koristeni kabli , dobro zacuvani , ne gi koristam poveke , zatoa gi p...


200 МКД
или предлог цена
30 сеп 07:09Eftino-nova mix. super moznosti !!!!!!!!

Prodavam .-- mixeta BEHRINGER HENYX - 1204 , suva mixeta , so dobri ...


5.300 МКД
или предлог цена
26 сеп 11:58Eftino samo baza AKG SR 40 S !!!!!!!

Prodavam samo baza AKG , SR 40 S , bez adapter , moze dogovor i adap...


1.200 МКД
или предлог цена
12 сеп 21:44STALKA ZA LAPTOP

PRODAVAM STALKA NAMENETA ZA LAPTOP


6.000 МКД
или предлог цена
10 сеп 17:37Parovi 56 imam 8

Svetat samo belo led 21 vat


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
02 сеп 08:04Dobro zacuvani,ne gi koristam

Prazni trosistemski kutii , prazna zvucna kutija , stalki za zvucnic...


1 €
или предлог цена
26 авг 21:12KOMPLET OZVUCUVANJE EVTINO

Se prodavaat komolet,mnogu malku koristeni Kupeni se novi pred 4-5go...


750 €
или предлог цена
14 авг 12:03Nov kejs poveke namenski

Profi Nov sirina 85 dlabocina 75 visina 65


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
04 авг 11:27Kabel za gitara 10m

Kvaliteten kabel za gitara 10m.


1.000 МКД
или предлог цена
19 јул 09:25Kufer za mikseta zek I t n

Sirina 64 dlabocina 54 visina 24


70 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
100 €
03 мај 13:05Kufer za violina

Kufer za violina 4/4


1.000 МКД
или предлог цена
28 дек 10:43Shure Beta 58a Black/Silver Mreza & Battery Cover

Shure Beta 58a Black Ball - 25e Shure Beta 58a Silver Ball - 15e Shur...


25 €
или предлог цена
12 јун 00:10se prodavat kabli za zvucnici snagator i za mixeta

se prodavat kabli za zvucnici dolgi se nad 10 metra doneseni se ot ge...


16 јан 10:17MARSHALL (CLONE)

100w napraveno vo Usa


01 окт 11:06Prodavam zvucnici

Prodavam zvucnici 2 para prakam po kargo cena po dogovor


1 €
или предлог цена
29 мар 22:43Микрофон Peavey

Микрофонот е купен од артист, доаѓа со оригинален кабел, без гаранциј...


2.000 МКД
или предлог цена
19 ное 20:43Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам