Битола
                           
3008 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kuka vo centarot na gradot

Se prodava kuka vo centarot na gradot


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 окт 18:25Промовирано

HOTEL RIS za kazino ili starski dom

,🇲🇰👌 TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za u...


1 €
или предлог цена
30 сеп 06:58Промовирано

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ - ИТНО

Итно се продава деловен објект на два ката со вкупна површина од 440м...


1 €
или предлог цена
15 јул 09:33Промовирано

iznajmuvam deloven prostor

iznajmuvam deloven prostor nad Klinicka bolnica-Bitola, cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 19:57продавам кука со двор

Продавам кука ( П +1) со двор во Јени Маале, со засебен влез, приклуч...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 19:57СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола.

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 19:57СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола.

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Денес 19:57СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор во Битола,

СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор на главен пат Битола- Прилеп, ...


1 €
или предлог цена
Денес 19:56SE IZDAVA DELOVEN OBJET VO BITOLA

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 19:56Стан во Областа,ул.Леринска бр.47

Se prodava stan 59m2 na ul. Lerinska br. 47 vo Oblasta vo zgradata na...


44.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 19:10BARAM STARI KUKJI VO POTESEN CENTAR NA BITOLA

BARAM STARI KUKI ZA IZGRADBA NA NOVI MINI ZGRADI ISKLUCIVO VO CENTARO...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 19:01Nov Stan 62 m2 vo Izgradba, Bitola

Odlicna lokacija- Ucilishte ,Park Sopstven Parking Vizba od 7 m2, T...


950 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 18:55Se prodava plac so objekt vo Bitola

Se naoga na Bulevar 1vi Maj bb pod stocen pazar poranesen DOO PROMONT...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
90.000 €
Битола

Магацини

Денес 18:43Se prodava gradezno zemjishte vo Bitola

Se prodava gradezno zemjishte do ulica 21-va. Cena po dogovor. Telefo...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:32SE PRODAVA KUJKA VO GORNO ORIZARI!!!

Kukata ima 100 m2, stara gradba, vo sklop na kukata ima letna kujna 3...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 18:29Dujkan

Dukanot se naoga vo carinskiot terminal struja Voda Wc so kupatilo ...


12.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 18:07Нови станови на продажба во Битола - SunHill Square

📢 Моментално слободен за продажба е уште еден стан и тоа: 1️⃣ Ста...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 16:45Деловен простор в центар

Се издава/ Се продава деловен простор во Бизнис Центарот кај Градскио...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 16:40ТОП Апартман

Се издава комплет опремен апартман во нова Битола, во близина на Тера...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 16:32Strog Centar 30m2

Kontakt telefon 070 207 555 Se izdava deloven prostor 30m2, vo strog...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:43Se izdava plac na magistralniot pat BT-PP, nakarsi LOZAR

Се издава атрактивен плац од 540 м2 на главниот магистрален пат Бито...


150 €
или предлог цена
Денес 15:20Дукан во стара чаршија

Се продава дукан во стара чаршија, подрум, приземје и спрат, секој сп...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 15:14Se iznajmuva nov stan na shirok sokak korzo

Se iznajmuva nov ureden stan na 1 minuta (50 metri do shirok sokak) n...


5 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 15:13Se izdava dukan vo centar od gradot

Dva sprata po 20 m2, vo centarot od Bitola,poranesno osiguranje Nova-...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 15:07KUKJA NA VLEZOT OD DIHOVO 1300MK

SE PRODAVA VIKEND KUKJA NA VLEZOT OD SELO DIHOVO KOE SE NAOGJA NA 780...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:07Se prodavaat placevi izmegu Magarevo i Bratindol

Se prodavaat placevi izmegu Magarevo i Bratindol, od 32.024 m2 za pot...


1 €
или предлог цена
Денес 14:04Se prodava plac Lavcanska Naselba Bitola

Se prodava plac Lavcanska Naselba Bitola od 1978m2 Za podetalni inf...


1 €
или предлог цена
Денес 14:04Se prodava plac vo Bitola

Se prodava plac vo Bitola, od 4565m2 Za podetalni informacii javete...


1 €
или предлог цена
Денес 14:04Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


170.000 €
или предлог цена
Денес 13:50SE.IZDAVA STAN NOVA BITOLA

Se izdava stan nova bitola vo blizina na Bolnica prodnos


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:44Kuka - Centralno gradsko podracje

Se prodava kuka vo centralno gradsko podracje na ul "Kicevo 16" ,ulic...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:39Stan 100m2 350evra M2!!!!!!!!!!!!!

Stan 100m2 x 350e razraboten dukan 30m2 x 350e Vizbi 30m2 x 350e gara...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:37Se iznajmuva soba

Opremena


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 13:32SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


70.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Се продава земјоделско земјиште Жабени

Се продава земјоделско земјиште класа 3, со површина 6.057 м2, заведе...


3 €
или предлог цена
Денес 13:00Renoviran stan Karpos

Se prodava kompletno renoviran stan vo Karpos , so dve spalni sobi ...


45.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00СЕ ПРОДАВА НОВ НАМЕСТЕН СТАН ВО ЗГРАДА ЈУРИ

-Станот се продава наместен. Мебелот е вклучен во цената. -Станот е ...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Се продава куќа Јени мале

Се продава делумно реновирана куќа, ново купатило и кујна,во Јени мал...


33.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Kuka vo Nizepole

Se prodava kuka vo Nizepole so povrsina od 150m2 i dvorna povrsina od...


200.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00СЕ ПРОДАВА СТАН НА ШИРОК СОКАК- STAN NA SHIROK SOKAK- CENTAR

Се продава стан на широк сокак, 35м2 над парфимеријата Shatze, наспро...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:50IZNAJMUVANJE NA SOBI

Se izdavaat sobi so posebni kupatila ,kujni, tv, odelen vlez vo istit...


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 12:33SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAROT NA BITOLA

Se izdava kompletno opremena garsonjera vo strogiot centar na Bitol...


150 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:23Plac /Gradezno Zemjishte / Bukovski Livadi

Se prodava Gradezno Zemjishte / plac od 1400 kvadrati vo Bukovska Nas...


1 €
или предлог цена
Денес 12:22Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам