684 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


40 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


170.000 €
или предлог цена
Денес 11:12Prodavam Nivi vo atarot na Velusina i Porodin

Se prodavaat nekolku nivi vo atarot na Velusina i Porodin, nivite se ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:201200 M2 na pat za Grcija

Telefon za kontakt 075/899-260 Se prodava mesto 1200 M2 na 0.5 km po...


12 €
или предлог цена
Денес 10:13Се продава градежна парцела во Долно Оризари - Битола

Се продава градежна парцела - градежно земјиште (КП бр.1169 за КО Дол...


1 МКД
или предлог цена
Денес 08:39Plac na vlezot na Dihovo

Se prodava plac na vlezot na s.Dihovo pokraj patot ima voda i struja ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:32Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
Денес 07:55SE PRODAVA PLAC NA CRVENIK BRUSNICKO

Парцела 1004, на Црвеник, Брусничко, Битола, веднаш над ресторанот Чи...


15 €
или предлог цена
Денес 06:58Zemjodelsko zemjishte 2.6 ha

2.6 ha zemjodelsko zemjishte od treta klasa pomegju Dolno Orizari i L...


2 €
или предлог цена
Денес 05:25Se prodava mesto vo s.Strugovo

Se prodava mesto od povrsina 5000m2 vo s.Strugovo Demir Hisar Mozi i ...


50 €
или предлог цена
Вчера 20:45Gradezna parcela / zemjishte

Se prodava gradezna parcela vo Brusnicko Lavcanski region so povrshin...


20 €
или предлог цена
Вчера 20:00Парцела на патот Битола-Ресен

Продавам парцела на главниот пат Битола Ресен во непосредна близина н...


5 €
или предлог цена
Вчера 19:19SE IZDAVA PLAC

- SE IZDAVA PLAC - gradeznata parcela se naoga na glavniot magistrale...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:06Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


40 €
или предлог цена
Вчера 13:00Се продава земјоделско земјиште Жабени

Се продава земјоделско земјиште класа 3, со површина 6.057 м2, заведе...


3 €
или предлог цена
Вчера 13:00Prodavam plac NIZE POLE

Prodavam plac pokraj glaven pat vo nize pole ima struja voda Broj na...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:48Se prodava niva

Se prodava niva pod benziskata luk oil ili nad makpetrol dovledzik ni...


20 €
или предлог цена
Вчера 11:13SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2

SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2 Se prodava plac 1100 m2 vo...


110.000 €
или предлог цена
Вчера 10:45ПАРЦЕЛА ЦАПАРИ ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА СО ПОВРШИНА ОД 5.500 М2, ВО АТАРОТ НА С. ЦАПАРИ. П...


11 €
или предлог цена
Вчера 10:40Se izdava plac na magistralniot pat BT-PP, nakarsi LOZAR

Се издава атрактивен плац од 540 м2 на главниот магистрален пат Бито...


150 €
или предлог цена
Вчера 07:25Mesto na atraktivna lokacija- Nizepole

Se prodava mesto od 2200 m2 na atraktivna lokacija pod naselba Streze...


30 €
или предлог цена
Вчера 00:34Se prodava zemjiste vo atarot na Porodin i Velusina

Se prodava zemjiste so razlicni povrsini vo atarot na selo Porodin I...


1 €
или предлог цена
02 окт 19:26plac,niva ,bavca, kuknjo mesto 750m2

Placot se naogja nasproti Francuski grobista so dva vleza(eden pred o...


15.000 €
или предлог цена
02 окт 19:21Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto 1.5 km nad benzinskata pumpa na luk-oil Nad noviot p...


По Договор
или предлог цена
02 окт 18:29Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL mozna e zamena so avtomobil inf na ...


По Договор
или предлог цена
02 окт 18:29LIVADA

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 1000 m pod seloto ...


По Договор
или предлог цена
02 окт 18:29Se prodava gradezno zemjishte vo Bitola

Se prodava gradezno zemjishte do ulica 21-va. Cena po dogovor. Telefo...


По Договор
или предлог цена
02 окт 16:49Gradezna parcela Strezevska naselba Gorno Orizari

Se prodava Gradezna parcela so markica za gradba vo strezevska naselb...


12.500 €
или предлог цена
02 окт 15:42СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО НИЖЕ ПОЛЕ

Се продава плац 1600 м2 во Ниже Поле Пелистер. (Плацот е делив) Плацо...


100 €
или предлог цена
02 окт 15:17SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZ. LAVCI

SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZINSKATA PUMPA LAVCI ...


120 €
или предлог цена
02 окт 15:16Лозје во Раштани

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Уши...


По Договор
или предлог цена
02 окт 12:103 MESTA SO MARKICA ZA GRADBA - MAL PARIS - "Centar Mark"

Se prodavaat 3 mesta so markica za gradba vo Mal Paris - zaedno ili o...


По Договор
или предлог цена
02 окт 10:33СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ПОД ВОДОВОД СО ОДОБРЕНИЕ И ПЛАН

"CENTAR MARK" Агенција за недвижности 070360520 Се продава градежно ...


20 €
или предлог цена
02 окт 10:29ПЛАЦ на СуперПрометна Локација * Наспроти ЛукОил БТ - Грција

Се продава плац на одлична локација, разработен дел од градот и реалн...


По Договор
или предлог цена
02 окт 10:27PRODAVAM PARCELA NA MAGISTRALNIOT PAT POD MASALKO

PRODAVAM PARCELA NASADENA SO 400 STEBLA PAULOVNIJA ELONGATA STEBLA Z...


5 €
или предлог цена
02 окт 07:45Plac pozadi Imperial

Se prodava plac pozadi Imperial na patot za Pelister ima voda,struja....


1 €
или предлог цена
01 окт 20:04Се продава плац во с.Кравари на ул.Гоце Делчев

Се продава градежно земјиште во с.Кравари, ул.Гоце Делчев, веднаш до ...


20 €
или предлог цена
01 окт 16:04Парцели за градба

Продавам парцели за градба од 652 м2, 626 м2 и 782 м2 со маркици ...


По Договор
или предлог цена
01 окт 13:14Плац во с.Дихово ( Dihovo ,Bitola)

Поволно за Викендица во најубавиот дел од селото. КП 820/3 752м2 Прис...


По Договор
или предлог цена
01 окт 12:20Niva mogila i trn

Se prodava niva pomegu mogila i trn .... 13 000m2 Ima dva sistemi za ...


1.234 €
или предлог цена
01 окт 11:37Се продаваат повеќе парцели во с.Трново

Се продаваат повеќе парцели: КП 20, КП 71, КП 72, КП 77 и КП 78 во Тр...


По Договор
или предлог цена
01 окт 10:42Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам