Прилеп
                   
235 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGA 8x4

Kamionot e vo odlicna sostojba, manuelen menjac, Hyva kiper sistem i ...


35 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 јан 18:19Промовирано

Se prodava kamion Iveco

Se prodava kamion Iveco 450, 2006 god. Registriran do Septemvri 2023,...


16.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 13:00Scania r420

Scaniata e vo odlicna vozna sostojba Napravena generalen remont pre...


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 12:48MAN TGL 7.150 2009god.

MAN TGL 7.150 ✅- Godina 2009 ✅- 360 000km (realni) ✅- Manuelen men...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:22Renault Premium 320 Kran Hiab 166 B-3

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Renault Premium 320 ✅- Uvoz Francija ✅- Godin...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:22MAN TGS 18.360 200000KM

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 18.360 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:22MERCEDES 1213

Se prodava Mercedes 1213 godina 1990 registriran do 11 /2023 ima novi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 06:33  НОВ ОГЛАС

Mercedes 12/13

Se prodava mercedes 12/13 vo ispravna sostojba. Tel.kontakt 078/369-...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 20:55MERCEDES 1213

Se prodava Mercedes 1213 godina 1990 registriran do 11 mesec 2023 so ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 20:31  НОВ ОГЛАС

Mercedes Atego 1318 120000km

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Mercedes Atego 13.18 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 14:24MAN TGL 8.180 2011god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 14:24MAN TGL 12.180 150000KM

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:17Tovarni Vozila

PAP-TRAKS Prilep - Prodazba na polovni vozila - Vozila po p...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:17MAN TGX 26.480 ŠLEP SLEP

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGX 26.480 ✅- Uvoz Germanija ✅- Šlep za kam...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:17Man 12.180 Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Kran Hiab...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:17Polovni gumi 315/70 r 22,5

4 Polovni gumi 315/70 R 22.5,Michelin protect


50 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 јан 21:18GUMA ZA KAMION NOVA

GUMATA E MNOGU MALKU VOZENA SKORO KAKO NOVA. TELEFON 075928534


145 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
149 €
Прилеп

Камиони

30 јан 20:20Alnaser

alnaser ispraven


100 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 јан 18:46Mercedes 16 28

Ispraven


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 јан 18:46Motor Mercedes 38 so menuvac

Ispraven


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 јан 18:46Motor Mercedes automatik menuvac

Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 јан 18:46Gumi 275 70 R22.5

Dve gumi cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 јан 18:46Deferncijal so proteca evropa

Deferncijal so proteca evropa


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 јан 18:45Bandazi colovni 22.5 polovni

Bandazi colovni 22.5 polovni


30 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 јан 18:43Gaming 295 80 22.5 polovi

Gaming 295 80 22.5 polovi


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 јан 18:40Mercedes Atego 1218

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Mercedes Atego 12.18 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 јан 14:01Renault Midlum Slep Šlep

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ RENAULT MIDLUM 220 ✅- Šlep ✅- Uvoz Germanija ✅- G...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 јан 14:01MAN 410. 2002G REG Do 23.05.2023

MAN 410 2002 GOD REG DO 23.05.2023 KIPER SISTEM MOZI ZAMENA ZA EU...


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 јан 11:55Gumi 315/70/22.5 michelin

4 gumi michelin germanski protekt


24.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 јан 10:59Delovi za Volvo MEGA 440 Euro5

Se prodavaat sekakvi delovi za Volvo Motor Menjac Drferncijal VO ODL...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 јан 09:23Delovi za Iveco euro 5

Sekakvi delovi za Iveco euro5


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 јан 09:23Delovi za mega volvo euro3

Se prodavaat delovi za mega volvo euro3


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 јан 09:22Volvo euro5 delovi

Se prodavaat delovi za Volva euro5 Informacii na 078260546


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 јан 09:22Delovi za Volvo

Nov kapak za akomulatori,katalizator,branik nov


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 јан 09:22Nov Nox Senzor za Volvo

Nov Nox senzor orginal od volvo


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 јан 09:22Mercedes Atego 816 2010god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MERCEDES ATEGO 816 ✅- Uvoz Avstrija ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 јан 08:51MAN TGL 8.180 2011god

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 јан 08:51SCANIA E 5 R 420 2007 g.

vo super sostojba reg, do 07.2023. ful servisirana. ...


12.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 јан 20:21IVECO 420 E 5 2006.god.

vo super sostojba. tehnicki ispavno se funkcionira na nego. klima ret...


6.900 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 јан 20:21Iveco 450

Iveco 450 E5 2007 god manuelen menuvac registriran do 11 2023


7.800 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 јан 13:24Tam 130 T11

Se prodava Tam 130 t11 1987god reg. do 7/23 nosivost 6t, sandak 6.2m ...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 јан 10:57Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам