Струга
                           
329 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nov Stan na sam bulevar pogled

Stanot se naoga na samiot bulevar ,,Boris Trajkoski,, vo Kisela Voda....


1.350 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 јун 21:13Промовирано

Се издава комплетно опремен стан (НОВ) во Струга!

✅Прекрасна локација, со поглед кон езеро. ✅Станот се наоѓа на ул....


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.000 МКД
Струга

Станови

12 авг 15:44Промовирано

Deloven prostor// Dyqan ne Struge 328m2

Se prodava deloven prostor vo Struga so povrsina od 328m2. Se naoga n...


800 €
или предлог цена
Вчера 21:08Se prodavaat stanovi vo Struga na prizemje. Shiten banesa

Se prodavaat 3 stanovi vo Struga na 300 metri odalecnost od centarot ...


1.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 21:08СЕ ПРОДАВА НИВА ВО С. МИСЛЕШЕВО

Се продава нива - КП 84/2 во с. Мислешево со површина од 4.219 м2. Це...


7 €
или предлог цена
Вчера 20:06СЕ ПРОДАВА НИВА ПО ПОВОЛНА ЦЕНА

Се продава нива - КП 691/2 со површина од 3.743 м2, со директен излез...


8 €
или предлог цена
Вчера 20:05STAN VO NOVA GRADBA STRUGA

Se prodava stan vo Struga pokraj srednoto uciliste Niko Nestor. Video...


9.999 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 19:49SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR !

Se izdava deloven prostor vo centar na gradot,na ulica Marks Engels. ...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:20Plac kaj MISLESEVSKI PAT

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 15:25Се продава плац во Радожда

Се продава плац во Радожда Струга, погоден за градба на викендица. До...


80 €
или предлог цена
Вчера 14:43Shitet banes afer liqenit / se prodava stan blizu do ezero

Shitet banes 113m2 afer liqenit tek lagjia trim&lum ne katin perdhes...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 13:41Продавам стан

Продавам стан на одлична локација во центарот на Струга,одма до пазар...


68.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 13:12Se prodava Stan vo centar 75m2 renoviran!

Se prodava renoviran i namesten stan vo centar 75 m2 + mesto 22 m2, s...


64.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 13:00Nova kuka, shtëpi e re

Куќата е изградена во 2017,три спрата по 150 квадрати на спрат,во сек...


700 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Вчера 07:00плац во с.Радожда

Се продава плац (700м²) 1км пред с.Радожда


1 €
или предлог цена
Вчера 00:04KUPUVAM STAN

Kupuvam stan do 50.000 evra


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

12 авг 19:35SE PRODAVA PARCELA NA GLAVEN PAT

Se prodava parcela na glaven pat vednas do benzinskata Besijani, pome...


30 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
35 €
12 авг 18:59Се издава комплетно опремен стан (НОВ) во Струга!

✅Прекрасна локација, со поглед кон езеро. ✅Станот се наоѓа на ул....


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.000 МКД
Струга

Станови

12 авг 15:44Stan od 103m2 vo Struga - ZDRAVESKI

Se prodava stan vo Struga. Stanot ima vkupna povrsina od 103m2, I ...


750 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 авг 15:14Stanovi vo izgradba Mislesevski pat - ZDRAVESKI

Се продаваат станови во изградба Локација: Мислешевски пат Со секој...


800 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 авг 15:14Stanovi vo izgradba vo Struga73M2 - ZDRAVESKI

Станови во изградба во Струга. Одличен простор за модерно живеење, н...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 авг 15:14PRENTO Apartman vo strog centar

Lokacijata na apartmanot e vo strog centar na gradot Struga, vednas ...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

12 авг 14:07SE IZDAVA DUKAN DELOVEN PROSTOR 241 M2 VO CENTAR NA STRUGA

Se izdava prizemje dukan / deloven prostor so povrsina od 241 m2. ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

12 авг 13:55Apartmani-super luksuzen so pogled na ezero

Se izdavaat super luksuzni apartmani (edniot 35 metri kvadratni, a d...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

12 авг 13:55Стан во Центар

Се продава стан во центар, до црквата св. Петка (кај градската болни...


35.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 авг 12:28Apartmani Struga

Изнајмуваме соби и апартмани во рамките на индивидуален станбен објек...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

12 авг 12:10СОБИ И АПАРТМАНИ ВО СТРУГА

Изнајмуваме соби и апартмани во рамките на индивидуален станбен објек...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

12 авг 12:10Apartment za izdavanje

Se izdava za turisti. Stanot se naoga nasproti h.Drim na prva linija ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

12 авг 09:43PLAC VO STRUGA

Se prodava PLAC Vo Struga na glavniot pat Mislesevo za sekakva namena...


1 €
или предлог цена
11 авг 20:29Stan so garaza

Se prodava garsonjera so garaza i dvor vo Struga poz FON FAKULTETOT N...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

11 авг 20:27ITNO SE PRODAVA KUKJA

Се продава куќа на 3 ката со вкупна површина од 200 м2, на вкупен пл...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

11 авг 19:09NOV DUPLEKS STAN 141M2

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpeza...


900 €
или предлог цена
Струга

Станови

11 авг 16:48Vend ne Qender te Struges / Plac vo centar

Shitet vend prej 365m2 ne qender te Struges, prapa Komunes te Struges...


1 €
или предлог цена
11 авг 15:19PLAC-NIVA vo MISLESEVO-STRUGA

Prodavam Plac-Niva od 2800 kvadrati vo Struga-Mislesevo(von grad), so...


8 €
или предлог цена
11 авг 14:42Ce prodava Stan vo struga

Se prodava dvocoben renoviran Stan vo struga do opsta bolnica struga...


43.990 €
или предлог цена
Струга

Станови

11 авг 14:31Parcelë në Qendër të Strugës /Plac vo centarot na Struga !

Shitet SUPER Parcelë në Qendër të Strugës, rruga Marks Engells te par...


1 €
или предлог цена
11 авг 13:16Se prodava kuka vo centar na Struga

Se prodava kuka vo centar na Struga, vo gradskiot pazar so deloven pr...


1 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

11 авг 12:04Izdavam sobi vo Ezerski Lozja Struga

Izdavam sobi vo kuka vo Ezerski Lozja Struga, na 50 metri do ezero. S...


1.000 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

11 авг 12:04Продавам земјиште во с. Радожда

Се продава земјоделско земјиште на 50 м од езеро. 15 евра за м²


15 €
или предлог цена
11 авг 11:14Se prodava niva(plac) na samiot pat Struga-Ohrid

Se prodava plac na samiot pat Struga-Ohrid na 200 metra od ucilisteto...


1 €
или предлог цена
11 авг 11:02plac, niva, zemjiste pozadi NABIZI -3581 M2

SE PRODAVA PLAC 2837/61 со 3581 м2 VO DETALNIOT PLAN POZADI NABI...


89.000 €
или предлог цена
11 авг 09:09Apartmani, sobi, apartman , соби, апартмани

Се изнајмува нов апартман (стан) од 50м2 со две простории наместен со...


10 €
или предлог цена
Струга

Станови

10 авг 22:54Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам