3164 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Апартмани ЛАВО во Охридската Чаршија со Бесплатен Паркинг

Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

Нови студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јун 09:20Промовирано

Iznajmuvame Dvosoben Stan

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 јун 19:05Промовирано

Гарсоњера во Охрид

Се продава гарсоњера 27м2 во центарот на Охрид на 100м од Чинарот кар...


50.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
54.000 €
Охрид

Станови

Денес 02:00APARTMAN BOBAN

Apartman Boban vi nudi opremen stan vo centralniot del na Ohrid ( lok...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 00:45Stan vo Ohrid centar

Prodavam stan na ul. Slavej planina vo gradba vo poodminata faza. Sta...


1.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:24SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE DO VOENATA KASARNA VO OHRID

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste vednas do voenata kasarna vo...


60.000 €
или предлог цена
Вчера 21:41PLAC SO MARKICA BLIZU AERODROM OHRID

Placot ima markica za gradba...se naojga blizu aerodrom ohrid na 100...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:08ИМПЕРИЈА – Плац 825м²

Шифра Е 74/26 Се продава плац со вкупна површина 825м², до плацот м...


100 €
или предлог цена
Вчера 20:52ИМПЕРИЈА – Станови во градба

Шифра Б 111/8 Се продаваат станови (двособни и трособни)во градба...


990 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:52ИМПЕРИЈА – Стан 50м²

Шифра Б 111/15 Се продава стан во изградба (фаза карабина) со пов...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:52Apartmani za studenti

Се издаваат комплет наместени Апартмани во Охрид за: ученици, студент...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 20:46СОБИ -ОХРИД УДОБНО ЕВТИНО РЕЗЕРВИРАЈ !!!

***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во бл...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 20:34За подолг период

Се изнајмува стан од 1 јули на подолг период од минимум 1 година. Ста...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:09Smestuvanje, apartmani, sobi, studio, apartman

Се изнајмува нов апартман (стан) од 50м2 со две простории наместен со...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:08Apartmani SAS

Se izdavaat 3 apartmani izgradeni 2021 god. na 1 km od centar: - ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 20:03Iznajmuvame Dvosoben Stan

Iznajmuvame nov i luksuzno opremen dvosoben stan. Tel 075665426 i 07...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:02Апартмани Кате 1 - двокреветни - строг центар

Локација : строг центар ( позади основен суд Охрид )  WI-FI  LCD ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 20:00Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Apartman

Iznajmuvame nove i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:59Moderno opremen stan centralno podracje

Se prodava stan od 47 kvadrati potpolno opremen so namestaj, kujna, p...


71.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:57Apartmani Luksuzni Луксузни Апартмани luxury Аpartments

KONTAKT SAMO NA 071 669 444 Villa Deea koja se naoga na ul. Krste M...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:51Плац со широк поглед кон Охридското езеро

Телефон за контакт Живко 078340733 Се продава плац - земјиште 1000...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:41Викендица со поглед на Ох. езеро 1500 м.н.висина

За Нова година се издава 400 еур за три дена , за повеќе дена има др...


10 €
или предлог цена
Вчера 19:41Вила со 10 нови апартмани во центар со паркинг

До 30 јуни 2023 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лица за резерц...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:41Вила со 10 нови апартмани во центар со паркинг

До 10 јуни 2023 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лица за резерц...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:41Се издава деловен простор 50 м2 на раскрсницата Булевар Тури

Се издава деловен простор 50 м2 на раскрсницата Булевар Туристичка со...


350 €
или предлог цена
Вчера 19:41Se izdava stan vo strog centar Ohrid

Se izdava stan vo strog centar na Ohrid, vednas pozadi Ohridska Banka...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:36Апартмани и соби во центарот на Охрид

Почитувани, Се издаваат апратмани во центарот на Охрид. Апартма...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:36Prodavam

Prodavam mesto so najdobar pogled, se naoga vo naselba Konjsko pomegu...


50 €
или предлог цена
Вчера 19:27Blue lagoon -Апартмани во Лагадин/Apartmani vo Lagadin

Се издаваат комплетно опремени апартмани на прва линија до Охридското...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:26EKSKLUZIVNO!! Zemjiste AQUARIUS - OHRID

EKSKLUZIVNO!! Se prodava zemjisteto pod kafe bar AQUARIUS - Ohrid koj...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:23Se prodava kuca

Se prodava kuca vo centar na Lesloec Ohrid. Kuca ima 240m2 dvorno mes...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 19:11soba sobi

İzdavam soba renovirana komplet so novo kupatilo sobata e kako p...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:07Plac so prekrasen pogled gorno Konjsko

Se prodava plac vo gorno Konjsko so prekrasen pogled na gradot Ohrid ...


35 €
или предлог цена
Вчера 18:57Туристички апартмани

Се издава туристички апартман во нас.Св.Стефан на 4км од центарот на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:41Plac vo Ohrid

Se prodava plac vo Ohrid 8000 kvadrati Na samiot vlez vo Ohrid ul Ze...


65 €
или предлог цена
Вчера 18:32Mesto Ohrid

Se prodava mesto na ulica Zeleznicka Ohrid So povrsina 8000 kvadrati ...


65 €
или предлог цена
Вчера 18:32Niva (gradezno mesto) vo Ohrid

Mesto se prodava Nasproti pekara Gabres - Ohrid 500 m2 Kontakt tel 0...


40.000 €
или предлог цена
Вчера 18:31ОХРИД СОБИ УДОБНО ЕВТИНО РЕЗЕРВИРАЈ !!!

***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во бл...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:30Se izdava apartman za dvajca vo centar,Ohrud

Se iznajmuva studio apartman za dve lica vo centarot na Ohrid na 7mi ...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:25  НОВ ОГЛАС

Se iznajmuva stan vo Ohrid

Se iznajmuva stan vo Ohrid vo blizina na Biljanini izvori, posleden k...


2.100 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
2.500 МКД
Охрид

Станови

Вчера 18:13Se izdava

Se izdava kompletno opremen dvosoben stan vo strog centar vo Ohrid. K...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:07Se izdava

Se izdava stan za turisti vo centar Tel. 078 258 684


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:46Страна 1 од 80

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам