328 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 13 Pro 128gb Gold

Се продава iPhone 13 Pro 128 GB Gold. Отклучен на сите мрежи. Телефо...


920 €
или предлог цена
Вчера 18:43Промовирано

S3

Ispraven so nova baterija.sleduva so polnac ,folija, maska. Stakloto...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:03Siemens C25 retro.

Prodavam Siemens C25 retro. Odlicen model, vo odlicna sostojba isprav...


600 МКД
или предлог цена
Денес 00:25Nokia C3-01. Vo perfeknta sostojba, kako nov od salon.

Nokia C3-01. Vo perfeknta sostojba, kako nov od salon, baterijata drz...


1.600 МКД
или предлог цена
Денес 00:25Samsung Galaxy Watch Active 2

Samsung Galaxy Watch Active 2 e star 1 god, mnogu malku koristen, soc...


5.900 МКД
или предлог цена
Вчера 23:02SAMSUNG A32 GARANCIJA DO 7/23GOD

MOBILNIOD E ZASTITEN OD NAPRED I NAZAT SO KOMPLET KUTIJA I IMA GARANC...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:06Iphone 13 Pro 128gb Gold

Се продава iPhone 13 Pro 128 GB Gold. Отклучен на сите мрежи. Телефо...


920 €
или предлог цена
Вчера 18:43Iphone 8 Black

Iphone 8 Black,telefonot ponekogas gubi mreza


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:42Prodavam Iphone X 64gb - BEL

IPhone X 64gb - bel Odlicno socuvan bez nikakvi ostetuvanja Koris...


200 €
или предлог цена
Вчера 17:17  НОВ ОГЛАС

Prodavam Samsung Galaxy Note 10 plus

Prodavam Samsung Galaxy Note 10 plus (12/256GB). Kupen od T Mobile, r...


400 €
или предлог цена
Вчера 15:32  НОВ ОГЛАС

Samsung S10 kako nov moze zamena

Telefonot e maksimalno socuvan


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:31  НОВ ОГЛАС

OTKUP NA NOVI I POLOVNI MOBILNI TELEFONI. PLAKAM KES

OTKUP NA NOVI I POLOVNI MOBILNI TELEFONI. PLAKAM KES Apple iphone ...


Вчера 13:23Se prodava Samsung Galaxy S20 Plus

Samsung Galaxy S20+ (8/128GB) , EU model, nikogas ne e otvoram ni pop...


400 €
или предлог цена
Вчера 10:43Nov A53

Se prodava bukvalno nov A53 komplet so kutija I zastitna maska, moze...


15.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.500 МКД
Вчера 10:10samsung galaxy a22 5g

se prodava hitno 3 meseci koristen zashtiteno so staklena folija plus...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 01:24Samsung S10 lite kako nov moze zamena

zamena moze za xiaomi


По Договор
или предлог цена
Вчера 00:34Samsung Galaxy Z Flip 3 5G

Telefonot e kupen nov 1000€. Koristen e mnogu kratko vreme bez nikakv...


36.000 МКД
или предлог цена
01 окт 22:01Samsung Galaxy S8

Se prodava Samsung Galaxy S8 za delovi. Cena po dogovor. Prakjam po k...


1 €
или предлог цена
01 окт 18:15Samsung A6

Se prodava Samsung A6 2018 Eden sosptvenik Sostojba ednakvo na nov...


5.000 МКД
или предлог цена
01 окт 16:44Iphone XS 64 gb Gold

Iphone XS 64 gb Gold Telefonot raboti na site mrezi - FACE ID rabot...


260 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
17.000 €
01 окт 12:33Panasonic KX-TCA 120 FX B

Bezicen telefon PANASONIC ISPRAVEN KAKO NOV DOMET 100 m. Moznost za...


700 МКД
или предлог цена
01 окт 12:21Panasonic

Исправен Испраќам по карго


700 МКД
или предлог цена
01 окт 12:17HONOR 8 S

Telefonot e mnogu socuan isklucivo koristen so zastititna maska.


4.500 МКД
или предлог цена
01 окт 12:16Samsung Galaxy Ace 4

Марка: Samsung Модел: Galaxy Ace 4 Боја: Black Интерна меморија...


1.900 МКД
или предлог цена
01 окт 12:16Panasonic

исправен може испорака по карго


500 МКД
или предлог цена
01 окт 12:16Samsung

Марка: Samsung Модел: . Боја: Black Интерна меморија: до 1 GB ...


1.200 МКД
или предлог цена
01 окт 12:16Panasonic KX-TCA 120 FX B

Bezicen telefon PANASONIC ISPRAVEN KAKO NOV DOMET 100 m. Moze ispora...


800 МКД
или предлог цена
01 окт 12:09Samsung

Исправен


1.200 МКД
или предлог цена
01 окт 12:08Samsung Galaxy Ace 4

NETWORK Technology GSM / HSPA LAUNCH Announced 2018, June. Release...


1.900 МКД
или предлог цена
01 окт 12:08HONOR 8 S

Telefonot e vo odlicna sostojba koristen so zastitno staklo i maska.


4.900 МКД
или предлог цена
01 окт 12:06HUAWEI orginal POLNAC ZA MOBILEN TELEFON

Huawei orginal polnac za mobilen telefon ispraven Moznost za isporak...


500 МКД
или предлог цена
01 окт 12:06Paasonik telefoni

bezicen i fiksen vo mnogu dobra sostojba


По Договор
или предлог цена
01 окт 12:05полначи -слушалки

полначи -слушалки оргинал за НОКИА


По Договор
или предлог цена
01 окт 12:05iPhone XS 256gb

Telefonot raboti perfektno nikogas ne e otvoran, mozi zamena za iPhon...


21.500 МКД
или предлог цена
01 окт 10:19Panasonic телефони

телефоноте се исправени малку користени


По Договор
или предлог цена
01 окт 09:27Полнач и слушалки

Полначот и слушалките се нови од производ од нокиа и се оргинал праќа...


По Договор
или предлог цена
01 окт 09:27Fit bit Charge 3

Napreden smart sat za pratenje na site sportski aktivnosti vklucuvajc...


2.000 МКД
или предлог цена
01 окт 09:12Samsung Galaxy S 10 e

Prodavam Samsung Galaxy S 10 e Telefonot e koristen godina i pol mn...


13.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 21:13Lg Velvet

Lg Velvet socuvan kupen od A1 vo super kondicija bez zameni info 3897...


19.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 16:20Samsung S10 plus 8GB RAM,512gb Memorija.

Samsung S10 plus so 8gb ram i 512gb memorija. telefonot e kako nov,be...


280 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
300 €
30 сеп 14:22Prodavam zlaten broj 075910000

Zlaten Broj / Numer i arte Brojot e TELEKOM MK moze vednas da se pr...


400 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
600 €
30 сеп 11:38Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам