Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
124 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Брачен кревет

Се продава брачен кревет, многу малку користен


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 20:53Spalna soba

Prodavam komplet spalna soba(plakar trokrilen,lezaj so dusek koj e mn...


12.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
16.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

Вчера 17:25Prodavam dusek 150X190X20cm i 90X190X20cm fabrichka sostojba

Prodavam dusek 150X190X20cm i 90X190X20cm fabrichka sostojba kupeni o...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

25 ное 10:10STOLICI

Prodavam 6 stolici kupeni od Jugoeksport.Stolicite se mnogu kvalitetn...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Маси/столици

24 ное 12:56SPALNA TROSEDI DVOSEDI MASI ALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

STAKLENI ODRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLOKOVANI I ALUMINSKI OGRADI KOM...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

23 ное 14:21prodavam dusek 2m x 1,6m x 20 cm debelina

dusek federbau 2x 1,6 m skoro nov koristen pomalku od 2 meseci


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

23 ное 10:26prodavam dusek 2m x 1,6m x 20 cm debelina

dusek federbau 2x 1,6 m skoro nov koristen pomalku od 2 meseci


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

23 ное 10:25Продавам комода со место за повивање

Се продава комода со место за дусеце за повивање бебе со фиоки и пла...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

21 ное 10:23MEBEL ELEMENTI

SE PRODAVA DUSECI 200 x 160 MEHANIZAM ZA PODIGANJE CENA PO DOGOVOR DO...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
800 МКД
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Маси/столици

20 ное 09:56PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI

-PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI (PLAKARI SO LIZGACKI...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

19 ное 20:21КРЕВЕТИ НА СПРАТ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ КУПУВАТЕ ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛО ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

19 ное 08:28Prodavam garderober

Garderober / cipelarnik so polici. Za spalna / hodnik! Napraven od...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

18 ное 20:25MEBEL SPALNA

SE PRODAVA MEHANIZAM ZA MEBEL MEHANIZAM ZA PODIGANJE NA DUSEK LATOFLE...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

18 ное 10:19SE PRODAVA DUSEK 200x180 JUGOEKSPORT

Se prodava poloven memori dusek dimenzii 200x180 za spalna kupen od j...


50 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
55 €
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

16 ное 17:24ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ФИРМА ФЕНИКО2000-БОГДАНЦИ ОД АВГУСТ 2019г ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ МОДЕ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

16 ное 09:10Se prodava Dormeo baby mat

Se prodava 2 in 1 nova podloga ili nadushek Dormeo za bebinja i dec...


3.990 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
4.990 МКД
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

14 ное 19:54prodavam malku koristen klik lak kauc

prodavm malku koristen klik lak dusek malku koristen vo odlicna sosto...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

14 ное 19:35SPALNA MEBEL

SE PRODAVA MEBEL OD SPALNA SOBA DUSECI 200 x 160 MEHANIZAM ZA PODIGA...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

13 ное 13:22SPALNA MEBEL

SE PRODAVAT DUSECI 200 x 160 MEHANIZAM ZA PODIGANJE CENA PO DOGOVOR D...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

10 ное 14:18Krevet bracen

Socuvan bracen krevet


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

08 ное 09:19Огледало

Се продава огледало со една фиока, како ново без гребка. Контакт :...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

07 ное 15:15PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI

-PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI (PLAKARI SO LIZGACKI...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

06 ное 08:40Bracen krevet so dusek, odlagac, 2 komodi

Se prodava bračen krevet so dimenzii 200x200cm so odlagač za postelni...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

05 ное 09:43Nov neotpakuvan nad dusek od memori pena 7 cm Silver Plus

Prodavam nov neotpakuvan vakumiran nad dusek od memori pena Comodita ...


4.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

31 окт 17:20Spalna soba, kreveti, komodi za tv, prozori, vrati i dr.

Poradi selenje, se prodava povolno, komplet spalna soba, kreveti so m...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

31 окт 14:05Prodavam krevet so dimenzii 190x85

Prodavam krevet so dimenzii 190x85cm izraboten od bela iverka, skoro ...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

24 окт 10:53Evtino,nov Dormeo radio saat so razni zvuci i led svetla

Поради селидба,нов Дормео радио саат со разни звуци и лед светла за з...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

23 окт 18:48MEBEL

SE PRODAVAT MEHANIZAM ZA PODIGANJE NA DUSEK MOZE DA SE POSTAVI NA DET...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

22 окт 09:19Plakar/garderober

Se prodava agolen plakar so garderober vo odlicna sostojba. Istiot e ...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

16 окт 09:58Se prodava Spalna kako Nov komplet so dusek

Se prodava 3 Godini stara Kompletna Spalna kupen 3200e pred 3 godini ...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

14 окт 16:48Podaruvam krevet 180x200

Krevet i dusek, bez nadglavje i bez natkasni


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

13 окт 16:39Spalna MEBLO so dve strani

Spalna "Meblo" vo dobra sostojba. 200 × 200cm. Se otvara od dvete str...


10.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

13 окт 14:52Prodavam fiokar so ogledalo sirok 90sm

Prodavam fiokar so ogledalo so tri fioki sirok 90sm.Bukvalno kako nov...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

13 окт 09:24Elektricno kebe NOVI IPELCE

Novi Elektricni kebinja Dimena 120x160cm Lesno za rakuvanje Poseb...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

12 окт 11:42Se pordavaat dve identicni komodi za spalna

Se prodavaat dve identicni kafeavi komodi za spalna soba. Sekoja od n...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

27 сеп 11:21Продавам дупли душек

Продавам половен дупли душек . Тел. 072 302 200


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

26 сеп 16:11Продавам плакар

Продавам двокрилен плакар, цена по договор. 078 272 624


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

25 сеп 19:35Se prodava trosed

Se prodava trosed. Se pravi lezaj Po dimenzii 1.6x1.8.


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

17 сеп 12:31Nov krevet i dusek Simpo 140x200

Se prodava nov krevet i dusek Simpo 140x200. Cena 230 eur. Tel.07133...


230 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

13 сеп 22:17Se prodava krevet za spalna

Krevetot e mnogu malce koristen, se prodava so dushekot zaedno.


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

11 сеп 22:48Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам