Аеродром
                   
2318 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAVODNUVANJE MK SISTEMI ZA AVTOMATSKO NAVODNUVANJE

TEL: 078/ 435 599 https://www.facebook.com/navodnuvanje/ www.navodn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Градина Опрема

30 мај 11:00Промовирано

Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати со различни kw можност ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

21 мар 14:36Промовирано

Racka i mehanizam za zatvoranje na vrata od terasa odnadvor

Resenie za otvoranje i zatvoranje na PVC balkonski vrati odnadvor so ...


890 МКД
или предлог цена
25 мај 16:30Промовирано

Plakari vo odlicna sostojba

Se prodavaat plakari bez vraticki vo razni dimenzii, cena po dogovor....


1 €
или предлог цена
Денес 11:21Sanitarija

Se prodava koristena Sanitarija, zaedno a moze I oddelno - Hidromasa...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

Денес 11:19Zidni panelni grealki

Se prodavaat malku koristeni zidni panelni grealki vo odlicna sostojb...


1 €
или предлог цена
Денес 11:19WINTAGE RACNO PLETEN CARSAV

GOLD WINTAGE RACNO PLETENI CARSAFI ZA NA ASTAL 2 PARCINJA, SO DIMENZ...


700 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
900 МКД
Денес 11:102 IKONI

DVE - 2 StarI ikonI kako na slikata so dimenzii 20cm x 18 cm i so met...


250 МКД
или предлог цена
Денес 11:09Servis, montaza, popravka i cistenje na KLIMA UREDI

*** Montaza na klima uredi *** *** Servis i cistenje na klima uredi ...


20 €
или предлог цена
Денес 11:08Montaza, demontaza, cistenje i servisiranje na klima uredi

--- Montaza i demontaza na klima uredi --- --- Servisiranje i cisten...


20 €
или предлог цена
Денес 11:07Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Ком...


400 МКД
или предлог цена
Денес 10:47Mebel povolno

se prodavai panelka 2,5 kw komplet si drzav za na zid i drzac so trk...


1 €
или предлог цена
Денес 10:32KEY LOCK LOCKER BOX INDOOR AND OUTDOOR WATERPROOF SEF

Prodavam KEY LOCKER BOX za pogolema bezbednost na vasite klucevi i os...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:38STEKER SO 2xUSB I 2xDRZACI ZA MOBILENI TELEFONI

Prodavam nov steker so dva USB priklucoka i dva drzaca za mobileni te...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

Денес 09:37KEY LOCK BOX INDOOR AND OUTDOOR WATERPROOF

Prodavam KEY LOCKER BOX za pogolema bezbednost na vasite klucevi i os...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:37AGREGAT na BENZIN 6 kw. MADE IN USA so MONOFAZNA I TROFAZNA

AGREGAT na BENZIN 6 kw. MADE IN USA so MONOFAZNA I TROFAZNA STRUJA 22...


900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
950 €
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

Денес 09:11Kozna garnitura

Se prodava kozna garnitura (trosed, dvosed i fotelja). 3-2-1 dn...


12.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
13.500 МКД
Денес 08:45Kujna medijapan

Se prodava dobro zacuvana kujna od medijapan bez elementi. Za element...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Денес 08:45Klub masa

Prodavam klub masicka so staklo клуб маса


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 08:45komoda

Prodavam tv komoda тв комода


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:44Rolo tenda тенда , grcki profil ITNO !!!

Tenda rolo, vo rigi siva(se preleva vo ubava siva ili plava nijansa) ...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 08:18Vrati za kujna kako novi ITNO!!!

12 parcinja vraticki za kujna predobro zacuvani. Za pristojna golema ...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 08:18Kaleno staklo стакло 3 parcinja kako novi ITNO !!!

Staklo za komoda ili klub masa ili za bilo kakva namena. Dvete pomali...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:18Wifi kontroliran adapter 16A

Prodavam nov adapter so wifi kontrola.16A Lesen za upotreba. Vklucu...


699 МКД
или предлог цена
- 42 % Попуст
1.200 МКД
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 08:12Kafemat za espreso kafe aparat De Longhi 685 M dedica

Prodavam italijanski kafemat za espreso kupen na 14.03.2023 god koris...


11.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:48TUS KADI,TUS KABINI I PARAVANI PO NARACKA

-prodavam kadi i tus kadi so kabini -izrabotuvam paravani za kadi il...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Денес 07:44TUS KADI,TUS KABINI I PARAVANI PO NARACKA

-prodavam kadi i tuskadi so kabini -izrabotuvam paravani za kadi ili...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Денес 07:44TUS KADI,TUS KABINI I PARAVANI PO NARACKA

-prodavam kadi i tus kadi so kabini -izrabotuvam paravani za kadi il...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Денес 07:44KOMODA/КОМОДА

КОМПЛЕТНО ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.БОЈА- ТЕМЕН ОРЕВ. ...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 06:53>>> AVTOMATSKI DALECINSKI PARKING BLOKATOR <<<

Вршиме продажба на автоматски далечински паркинг бариери - чувари на ...


6.999 МКД
или предлог цена
Денес 06:51illy iperespresso 3.2

Многу малку користен.


3.900 МКД
или предлог цена
Денес 00:17Микробранова/Микропечка

Малку користена Скроз функционална


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:17  НОВ ОГЛАС

Prodavam krevetche vo dobra sostojba

Krevetcheto e kupeno 2016 vo dekemvri, malku e koristeno po dushekot ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 23:52Продавам тросед, двосед, фотеља и клуб маса

Продавам малку користени тросед, двосед, фотеља и клуб маса. Цена пов...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:14VACSY ZEPTER садови

Сет садови VACSY ZEPTER за вакумирање и природен начин на чување на ...


100 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
6.000 €
Вчера 23:03BAGAT

Prodavam ispravna masina za sienje, VRTETE NA 075 470 784


1 €
или предлог цена
Вчера 22:54Изработка на опшивки, вградени и надземни дрвени базени

Во последниве години, овој вид базени наиде на голем интерес кај евро...


3.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Базени Пливање

Вчера 22:17Se prodavaat i izrabotuvaat komodi od masivno drvo

Se prodavaat i izrabotuvaat komodi od masivno drvo


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 22:17Elektricar - iskusen majstor

Elektricar - iskusen majstor vrsi : -- kompletna instalacija na kukj...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

Вчера 20:52DESTILATOR ZA VODA

DESTILATOR ZA VODA SKORO NOV


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 20:46MASINA ZA PERENJE - GENERALELEKTRIK

SKORO NOVA MASINA ZA PERENJE NA ALISHTA -CANADSKO PROIZVODSTVO GORN...


100 €
или предлог цена
Вчера 20:40Drveni lezalki

Izrabotka nA Drveni lezalki po vasi dimenzii


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Вчера 20:13Rezervni delovi za Klima uredi

-Montaza na toplotni,geotermalni pumpi -Servis i odrzuvanje za istite...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 19:32Страна 1 од 58

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам