Скопје Центар
                   
2686 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Aluminiumski,PVC roletni,venecijaner, variolajt, komarnici

Продажба, монтажа и сервис на Алуминиумски ролетни со прекршена и зао...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

30 сеп 17:41Промовирано

Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови

●Средување на напуштен двор✅️ ●Кроење, оформување и косење на истио...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Денес 13:00Промовирано

Дрвена влезна и гаражна врата-меранти

Вратите се многу сочувани , словенски од дрво меранти.Цената е за едн...


500 €
или предлог цена
30 сеп 18:56Промовирано

PRODAVAM MASI I STOLICI

Prodavam masi i stolici od cresovo drvo najkvalitetno drvo,plateni se...


160 €
или предлог цена
Денес 19:26PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL PO IDEJNO RESENIE

-IDEJNO RESENIE(SO 3D PROEKCIJA)ZA VNATRESNO UREDUVANJE ZA VASIOT DOM...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 18:56Specialni Kapaci za Solja

Se prodavat novi kapaci za solja doneseni od germania so 14 programi ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

Денес 18:12Termo Fasadi

Vrsime usluga so vrven kvalitet na sekakov vid na termo fasadi,gips,p...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Денес 18:07Agolna garnitura, krevet, mebel, trosed

Се продава аголна гарнитура, седмосед. Солидно сочувана, на едно мест...


4.500 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
5.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 17:18ПРОДАВАМ ТЕГЛИ СО КАПАЦИ

Продавам тегли со капаци, теглите се еднаш користени (мед, слатко од ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

Денес 14:28Продавам комода со место за повивање

Се продава комода со место за дусеце за повивање бебе со фиоки и пла...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

Денес 14:26Trpezariski set

Masa so dimenzii 135/80 od kaleno staklo,debelina12mm, so rosvajni no...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:21Elektricno KEBE za spienje, greenje, najekonomicni

Najekonomicni Elektricni KEBINJA-електрично ќебе za greenje vo ladnit...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Ќебиња

Денес 13:02Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови

●Средување на напуштен двор✅️ ●Кроење, оформување и косење на истио...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Денес 13:00MASINA ZA PERENJE

Vrsime brza i efikasna popravka i servis na site vidovi masini za per...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Се продава витрина-регал-комода за телевизор

Се продава витина-регал-комода за телевизор, малку користена, момента...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 13:00Se prodava garnitura of Simpo

Se prodava Metropoliten garnitura - dvosed trosed i fotelja vo shtof ...


27.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 12:26ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI ...


35 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Огради

Денес 11:41Nova kujnska cesma so dve creva komplet

Se prodava nova kujnska cesma so dve creva komplet co kutija i creva...


2.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Чешми

Денес 11:32OPREMA GRADINA

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! . . . TUJA SMARAGD THUJA SMARAGD GOLD PR...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:26GRADINA

UKRASNI I ZIMZELENI DRVCA AKCIJA !!! . . . KATALPI ELWOODI FOTINIJA C...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:23OPREMA

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! . . . TUJA SMARAGD THUJA SMARAGD GOLD PR...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:23OPREMA ZA DVOR

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! . . . TUJA SMARAGD THUJA SMARAGD GOLD PR...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Денес 11:23SHAKE & TAKE

NOV SHAKE & TAKE BLENDER


800 МКД
или предлог цена
Денес 10:52Sadoper nov

Se prodava sadoper nov,dim*80*60*85 bela iverka,kantirano so pvc. m...


4.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 10:17Кафемат за турско кафе BEKO BKK2300W, 670W, бел

Продавам кафемат за турско кафе купен од Нептун пред 6 месеци. Гаран...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:56Aparat za espreso Krups XP320830 1.5l 15Bar

Се продава Апарат за еспресо KRUPS, купен пред 1 година од Нептун. Ма...


4.400 МКД
или предлог цена
Денес 09:56SOLAR LED LIGHT 100% ZASTEDA NA STRUJA 200w 300w 400w

ULICNI SOLARNI LED LAMPI - BESPLATNA SVETLINA MNOGU KVALITETEN I P...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

Денес 09:52LED SOLARNI LAMPI - 100% ZASTEDA NA STRUJA 100W 200W 300W

ULICNI SOLARNI LED LAMPI - BESPLATNA SVETLINA MNOGU KVALITETEN I P...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

Денес 09:52MINI WIFI/IP KAMERA 5MP 1440p - No.1 SPYCAM

PRVA KLASA SPY CAM NEMA NI SPOREDBA SO DRUGI MALI SPY CAM SO BATERII...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:50360° ROTIRACKA PTZ SOLAR 4G SMART KAMERA 4MP

UBox Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA SOLAREN MODEL S...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:50360° ROTIRACKA WIFI AI SMART KAMERA 5MP 2K WIDE ANGLE

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *НОВИ КАМЕРИ ...


2.600 МКД
или предлог цена
Денес 09:49V380Pro 1080P 3MP WiFi IP Wide-Angle Outdoor/Indoor Camera

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart CAMERA * Нови модели 2022...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:49360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD VNATRESNA

V380 Pro Indoor Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов м...


1.400 МКД
или предлог цена
Денес 09:49360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD FASONKA

V380 Pro Indoor Outdoor Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA ...


1.700 МКД
или предлог цена
Денес 09:49MINI WIFI KAMERA 5MP 1440p - No.1 SPYCAM

PRVA KLASA SPY CAM NEMA NI SPOREDBA SO DRUGI MALI SPY CAM SO BATERII...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:48PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-IDEJNO RESENIE(SO 3D PROEKCIJA)ZA VNATRESNO UREDUVANJE ZA VASIOT DOM...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 09:37Динамо 10 Л кујнски бојлер ниско монтажен

Нов / некористен.Купен по грешка.


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

Денес 09:36Mikrobranova Samsung

Mnogu malku koristena vo celosno ispravna sostojba. Telefon 070536131


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Микробранови

Денес 09:32  НОВ ОГЛАС

Se prodava Side by Side Samsung

Se prodava dupli side by side frizider so dimenzii 2x1x0.8m vo isprav...


25.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Денес 09:31  НОВ ОГЛАС

PECKA SPORET KAMIN NA DRVA KUPUVAM

Ako imate za prodavanje javete se ponudete samo ne za parno so kotel ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:29Masicka masivno drvo komoda i sr elementi

Masicka masivno drvo 3000 den Komoda 2200 den Dr dve elementi 1000...


2.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 08:57Продавам кожен двосед словенечки

Продавам кожен двосед од словенечко производство кој последниве 10 го...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Денес 08:53Se iznajmuva stan na Aco Karamanov br11

Se iznajmuva unikatno namesten stan na Aco Karamanov11. Stanot ima 12...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 08:52Страна 1 од 68

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам