82 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tomos

Se prodava tomos motor vo odlicna sostojba


3.500 МКД
или предлог цена
Могила / Битола

Мопеди (под 50 cc)

Денес 11:00C3 1.4HDI

Odlichno sochuvan avtomobil. Mala potrosuvachka, funkcionalna klima, ...


2.700 €
или предлог цена
Могила / Битола

Автомобили

Вчера 11:19IMT - 558

Se prodava IMT - 558, kompletno remontiran, Vo dobra sostojba.


3.200 €
или предлог цена
09 авг 20:28Traktorska Prikolka

Se prodava prikolica, nosivost do 3.5t, so sistem za kipiranje.


1.000 €
или предлог цена
Могила / Битола

Приколки

04 авг 08:35Se prodava sealka,prikolica,gubrerasturac(ciklon)

Prikolica 2 osovinska so klip za kipiranje cena1200€ми Gubrerastur...


1 €
или предлог цена
31 јул 19:52Картони пакети од банани - Kartoni paketi od banani

Цена по договор Телефон 070-537-189


По Договор
или предлог цена
30 јул 13:53Drljaci i racna masina masina za tutun

Polovni drljaci i racna masina za tutun so kaseti Tel za kontakt 070...


1 €
или предлог цена
29 јул 21:22Prodavam Roletna harmonika

Se prodava roletna harmonika odlicna sostojba za poveke na tel:070592...


По Договор
или предлог цена
Могила / Битола

Приколки

15 јул 16:32RANILKA ZA PRASINJA

Se prodava ranilka za prasinja za poveke na tel:070592757


По Договор
или предлог цена
15 јул 16:32Motor od Volvo Fh12 380ks

Motor od Volvo Fh12 380ks


28 јун 10:02Deferencijal Volvo FH12

Deferencijal Volvo FH12


28 јун 10:02Menjac Volvo 3+3

Menjac Volvo 3+3


28 јун 10:02Motor od TAM

Motor od TAM T130 4 cilindri


500 €
или предлог цена
28 јун 10:01Led H4

Se prodavaat led sjalici H4 novi


600 МКД
или предлог цена
14 јун 22:49MOTOR ZA ATEGO 815 816 817 818

motor turbina kompjuter dizni pumpi I dr 076 996 388 mozi I motorot ...


1.200 €
или предлог цена
08 јун 13:02Se prodava BMW 525d e-60!

Se prodava BMW 525d e-60 2006god. vo odlicna sostojba so ful oprema.n...


6.900 €
или предлог цена
Могила / Битола

Автомобили

07 јун 15:45Se prodava traktor imt 539 i priklucna mehanizacija

Traktorot e vo ispravna sostojba godina na proizvodstvo 1995god mehan...


По Договор
или предлог цена
08 мај 23:00Mashina za pcenka i soncogled

Se prodava mashina za pcenka i soncogled vo odlicna sostojba , na mas...


По Договор
или предлог цена
08 мај 23:00Se prodava John Deere 90 ks

Se prodava ekstra zacuvan John deere 90 ks ,godina na proizvotstvo 20...


По Договор
или предлог цена
08 мај 23:00Se prodava Renault Megane 1.9 dci

Se prodava Renault Megane 1.9 dci. Za povejke informacii dzvonete na...


По Договор
или предлог цена
Могила / Битола

Автомобили

08 мај 22:59Se prodavat PLUGOVI BEOGRADSKI 755

Se prodavat visokoklinesti beogradski plugovi IMT 755,3(trobrazden) 8...


870 €
или предлог цена
29 апр 20:13Se prodavat Beogradski plugovi IMT 754 (visokoklinesti)

Se prodavaat original Beogradski dvobrazni visokoklinesti plugovi IMT...


480 €
или предлог цена
29 апр 20:13SE PRODAVA IRTEM SEALKA SO 28 REDA

IRTEM SEALKA SO 28 REDA


1.700 €
или предлог цена
23 апр 17:05NEW HOLLAND TX34

NEW HOLLAND TX34


1 €
или предлог цена
23 апр 17:05NEW HOLLAND 8050

NEW HOLLAND 8050


1 €
или предлог цена
23 апр 17:05Berac za pcenka

Se prodava dobro socuvan berac za pcenka 2005


5 €
или предлог цена
08 апр 19:13Prikolica

Se prodava dobro socuvana prikolica ne e kiper


5 €
или предлог цена
08 апр 19:12Lada 112 1.5 16V PRV GAZDA

Se prodava Lada 112 1.5 16V HITNO !!!!! PRV GAZDA Prva Registracij...


По Договор
или предлог цена
Могила / Битола

Автомобили

24 мар 07:52HAT TAT 80ks.

80 ks. 370 sati, skoro nov .


1 €
или предлог цена
09 мар 15:44Mercedes Benz C200 Kompresor

Vo dobra sostojba Poveke info na: 075 583 091 075 583 091 075 58...


2.100 €
или предлог цена
Могила / Битола

Автомобили

03 мар 16:30ATV Hamachi 150cc 2019

Se prodava atv hamachi 150cc 2019god Vo ekstra sostojba Ima dokumen...


По Договор
или предлог цена
Могила / Битола

Мотори (над 50 cc)

02 мар 18:04Rover 75 1999 2.0 CDT (BMW 520d motor)

214.000km €2500 Rover 75 2.0 CDT 116hp, fabrički so motor od BMW 520...


2.500 €
или предлог цена
Могила / Битола

Автомобили

23 фев 18:03Se prodava Renault Laguna karavan 2.2 140 ks

Se prodava Renault Laguna karavan 2.2 140 ks sili. Kolata e vo odlicn...


3.300 €
или предлог цена
Могила / Битола

Автомобили

13 фев 17:29Chevrolet Matiz 2005g benzin/plin

Vo dobra sostojba Poveke info na: 075583091


1.100 €
или предлог цена
Могила / Битола

Автомобили

18 јан 16:03SEALKA IMT ODLICNA

Odlicna sostojba info na tel..076 470 009


1 €
или предлог цена
10 дек 10:55Dizni za mercedes 270 cdi

Se prodavat dizni ispravni za 270 cdi , i bandasi 16ki za A klasa pas...


1 €
или предлог цена
03 дек 15:42NEW HOLLAND 8050

NEW HOLLAND 8050 e vo ekstra sostojba


1.111 €
или предлог цена
26 ное 19:19Mitsubishi Lancer 1.6 2005

Kolata e vo dobra sostojba pali vozi ima karoseriski zabeleski naprav...


3.000 €
или предлог цена
Могила / Битола

Автомобили

10 ное 23:07Adapter za pcenka

Prodavam 4 reden adapter za pcenka so komplet secki marka kapelo


По Договор
или предлог цена
15 авг 14:47Motor na voda

Ispraven motor na voda


5.000 МКД
или предлог цена
03 авг 23:02Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам