109 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Elektro motor elektromotor elektromotori elektro motori елек

Голем избор на електро мотори и редуктори


5 €
или предлог цена
07 јан 18:53Промовирано

Golem izbor na Reduktori reduktor редуктор редуктори

Голем избор на motoreduktori vidi sliki ОДКУПУВАМ РЕДУКТОРИ И ЕЛЕКТР...


5 €
или предлог цена
27 јан 12:01Промовирано

BATERISKI EXTOL PISTOLI

BATERISKI EXTOL PISTOLI PISTOL BONSEK SLAJFARICA BRUSALICE 2BATERI...


12.000 МКД
или предлог цена
02 фев 20:33led neonki t8 18w

Лед арматура Т8 18w 1.2м Боја на светлина:6500k Работи на напон...


199 МКД
или предлог цена
01 фев 16:36Digitalen tester na elektronski komponenti + ESR metar

Prodavam Digitalen tester na elektronski komponenti + ESR metar. Komp...


1.500 МКД
или предлог цена
01 фев 10:51Motor Sever

Se prodavaat 2 motori sever Edniot e koristen a drugiot e skoro niv


100 €
или предлог цена
01 фев 04:57FID SKLOPKI

PRODAVAM POTPOLNO NOVI, NETPAKUVANI FID SKLOPKI 63 A , MARKA GENERAL...


1.700 МКД
или предлог цена
30 јан 14:30Диоди diodi

1600 ампери диоди со ладнаци и само диоди


50 €
или предлог цена
28 јан 20:23Turbina turbini ventilator турбина турбини

Турбини без мотори 1000 ден Со мотори 4000ден


1.000 МКД
или предлог цена
28 јан 20:23Reduktor reduktori редуктори редуктор

Голем избор


5 €
или предлог цена
28 јан 20:23Kolektori za rotori kolektor za vinkler vinklovanje

36 lameli fi 36 mm so 14 mm otvor novi kolektori za brusalici Novi ...


2 €
или предлог цена
28 јан 20:22Редуктори редуктор reduktor reduktori

Нов редуктор тежок 780кг со редукција од 1450/1 Голем избор на други...


1.000 €
или предлог цена
28 јан 20:22Pumpa za parno

Nova pumpa za parno


300 €
или предлог цена
28 јан 20:22Sklopki ormarcina ormari sandacina склопки

Се продаваат ормари со склопки и друга електрика во нив


50 €
или предлог цена
28 јан 20:22Kabli KABEL кабел кабли

Со утикач. Нови . За бормашини и брусалици


50 МКД
или предлог цена
28 јан 20:22Reduktor reduktori редуктори редуктор

Ispraven golem reduktor tezok okolu 120 kg so redukcija od 40/1 so os...


5 €
или предлог цена
28 јан 20:22diodi

diodi marka Iskra tip BY235 By234 BY233 BY236 cena za edna e 2 denari...


1 МКД
или предлог цена
28 јан 04:50Instrument-tester za zener diodi od 1v do 50 v

Mnogu tocen i kvaliteten instrument,tester za zener diodi od 1v do 50v


4.000 МКД
или предлог цена
28 јан 04:50Elektromotor so reduktor

Ispraven


По Договор
или предлог цена
27 јан 14:54Elektro motor motori elektromotor elektromotori мотор

Голем избор на Нови неупотребени чувани во магацин и половни електром...


5 €
или предлог цена
27 јан 12:01Golem izbor na Reduktori reduktor редуктор редуктори

Голем избор на motoreduktori vidi sliki ОДКУПУВАМ РЕДУКТОРИ И ЕЛЕКТР...


5 €
или предлог цена
27 јан 12:01Редуктори Редуктори reduktor reduktori

Голем редуктор од мешалка за бетон со 18 кв мотор 40 вртежи на излез...


800 €
или предлог цена
27 јан 12:01Voltmetri i ampermetri

Ispravni


500 МКД
или предлог цена
27 јан 12:01Rele реле

Нови


50 МКД
или предлог цена
27 јан 11:57Stop tasteri pecurki стоп тастери печурки

Нови


200 МКД
или предлог цена
27 јан 11:57Hidraulicni klipovi hidroulicni klip i pumpi pumpa

Novi


5 €
или предлог цена
27 јан 11:57Електро мотор elektro motor motori elektromotor

На фланша големи мотори 18.5 кв 2900 22кв 2900 30кв2900 22кв 1440...


5 €
или предлог цена
27 јан 11:57Remenici kaisnici sajbni ременици каишници шајбни

Голем избор на каишници за електро мотори


5 €
или предлог цена
27 јан 11:57Elektromotor Elektromotori Elektro motor

Samo za 600 den


600 МКД
или предлог цена
27 јан 11:57Elektromotor elektromotori elektro motor motori мотор

Повеќе јачини и брзини електро мотори на фланша


5 €
или предлог цена
27 јан 11:56Perki перки за електромотори elektromotor

Golem izbor za perki za ladenje na elektromotori


10 €
или предлог цена
27 јан 11:56Spojki spojka lancanik lancanici zvezda zvezdi спојки

Голем избор на ланчаници, спојки и ременици


5 €
или предлог цена
27 јан 11:56перална за алишта за делови

Машините се Вирпул и Беко, за делови. Инфо на тел. 075 325 400, Зор...


1 МКД
или предлог цена
27 јан 07:46Вакум пумпи пумпа vakum pumpa pumpi

.0.75kw elektromotor so maslena vakum put so kapacitet od 16m3 na cha...


5 €
или предлог цена
22 јан 18:06Soft starteri софт стартери

Хидраулични софтстартери за 38мм осовина од ел.мотор


50 €
или предлог цена
22 јан 18:06prodolzen kabel

novi prodolzitelni kabli 30 metri prajcame po kargo niz cel mk


699 МКД
или предлог цена
20 јан 15:06Kontakten termometar (-50:+1300)℃ + "K" tip termopar

Термометарот е нов и со висок квалитет. Користи „К“ тип термопар. С...


1.900 МКД
или предлог цена
18 јан 17:04Regulator na napon AC 60-220V -Regulator na brzina na motor

Регулаторот е наменет за промена на напонот од 60-220V. Може да се ...


4.500 МКД
или предлог цена
18 јан 17:04Kran vitlo makara витло кран макара

Витло со редуктор 40/1 од камионска дигалка со сајла тешко околу 600 ...


800 €
или предлог цена
15 јан 22:45Vakum pumpa вакум пумпа турбина turbina turbini турбини

Се продава речиси нова индустриска вакум пумпа со 30 кв мотор и голе...


5 €
или предлог цена
15 јан 22:43El. Motor el. Motori ел. Мотор ел. Мотори

Se prodavaat elektromotori so i bez reduktori ispravni so razlicni ja...


1 €
или предлог цена
15 јан 22:42Aktivator активатор

Активатор на 24в нов


2.000 МКД
или предлог цена
15 јан 22:42Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам