2418 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw E60 530d 2004 - Registrirana/Servisirana

Bmw E60 530d 2004 Od oprema poseduva: -El. na retrovizori -El.na...


5 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Голф 4

Се продава Голф 4, шестобрзинец, надворешно неугледен но машина во и...


2.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 авг 11:42Промовирано

Opel Zafira 2.0 dizel - 2004 | Na delovi | S-Auto Kicevo

Se prodava Opel Zafira 2.0 dizel, motor 74kw, proizvedena 2004 god vo...


По Договор
или предлог цена
Денес 01:32  НОВ ОГЛАС

Hiab 1165 --- 6tona

Kran Hiab 1165 , 6 tona se dve izezi na hidraulika plus dve racni 12 ...


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

Денес 01:01Solidni 2 gumi good year

Prodavam dve gumi 205 50 17 moze zamena i za 205 55 16 Tel 070765493


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:03  НОВ ОГЛАС

BMW 316 ti Compact 2003

Prodavam bmw 316 ti compact 2003 god donesena od ch licno od mene i v...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:22Opel vectra 2.0 16v

Vo odlicna sostojba registrirana cela godina klima prozori na dugme c...


1.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:03Bmw E60 530d 2004 - Registrirana/Servisirana

Bmw E60 530d 2004 Od oprema poseduva: -El. na retrovizori -El.na...


5 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Ford focus 1.6hdi 2005

Dobra sostojba karoseriski zabeleski klima ispravna gumi dobri


1.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:56  НОВ ОГЛАС

Ford fiesta 1.8 dizel na delovi !

Ford fiesta 1.8 dizel na delovi se sto vi treba


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:19Opel vektra b 2.0 dti NA DELOVI

Se sto vi treba za opel vektra


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:19Reno laguna 1.8 benzin

Reno laguna 1.8 na delovi


500 €
или предлог цена
Вчера 12:19Alfa romeo 156 1.9 jtd na delovi

Alfa 156 ka sve sto vi treba


400 €
или предлог цена
Вчера 12:19Reno klio na delovi moze i celo

Se prodava leno klio na delovi a moze i cela kola


350 €
или предлог цена
Вчера 12:19Opel vektra b 2.0 benzin NA DELOVI

Opel vektra b benzin na delovi 2.0 136 ks


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:19Audi a4 1.8 t poluosovini 5500d.

Dvw poluosovini za audi a4 1.8 turbo


5.500 €
или предлог цена
Вчера 12:19Na delovi Opel vektra b 2.0 dti

Opel vektra b 2.0 dti 2.0 benzin. alfa 1.9 dti 116 ks. laguna 1.8 ben...


500 €
или предлог цена
Вчера 12:19VW PASSAT 1.9TDI 90 PS

VW PASSAT 1.9 TDI 90 PS REGISTRIRAN DO 2 2023 SO ZELEN KARTON NOV...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:09Sangyong 2.0d 140ks 2007g 4x4

Se prodava menuva Sangyong kuron 2.0d 104kw 140ks 4x4 2008/07 g ful...


6.199 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:20  НОВ ОГЛАС

Prodavam Renault Megane 3

Prodavam Renault Megane 3, 2009 godina, 1.5 dizel, 105 ks vo odlicna...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.000 €
Кичево

Автомобили

Вчера 11:13Bmw E46 320 d

Prodavam polovni delovi za Bmw 320 dizel godina 2000. So full oprema...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:04Nissan Almera Tino

Prodavam polovni delovi za Nissan Almera Tino 2.2 di dizel godina 2...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:04Slep sluzba 24/7

Vrsime uslugi so slep sluzba 24/7 Tel 070 223 368 Tel 070 382 379


60 МКД
или предлог цена
Вчера 10:04Karrotrec kicevo

Ne ofrojme sherbime karrotreci ne raste defektesh apo aksidentesh per...


2 €
или предлог цена
Вчера 10:03road assistance

we provide vehicle bonding services 070 382 379 070 223 368


2 €
или предлог цена
Вчера 10:03Slep sluzba Makedonski Brod

Vrsime uslugi so slep sluzba niz cela makedonija i stranstvo. Tel 0...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:03Opel Ascona

Prodavam opel ascona 2.0i 115 ks godina 1986 vo mnogu dobra sostojba ...


3.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:03Mercedes A170 cdi

Prodavam polovni delovi za mercedes A170 Cdi. Godina 2004. So full op...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:03Bmw E46

Prodavam polovni delovi za Bmw E46 318i godina 1999. Na stranski doku...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:02Audi A6

Prodavam polovni delovi za audi A6 2.7 V6 biturbo benzin 250 ks. Godi...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:02Ford Mondeo

Prodavam polovni delovi za Ford Mondeo 2.0 tdci 85kw godina 2004 so f...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:02Fiat Punto 1.9 jtd

Prodavam polovni delovi za fiat punto 1.9 jtd godina 2001. Stranski d...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:01Fiat Grande Punto

Prodavam polovni delovi za Fiat Grande Punto 1.2 16v godina 2007. So ...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:01Fiat Stilo 1.8 16v

Prodavam polovni delovi za Fiat Stilo 2004 godina 1.8 16v 96kw. So f...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:01Slep Sluzba - Karrotrec

Ne ofrojme sherbime karrotreci ne raste defektesh apo aksidentesh. ...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:01Passat 20 TDI

Extra sostojba


5.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:48Kardan za Man

Kardani za Man troosovinec I drugo kardani MAN MAN CENA ekstra


150 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

Вчера 08:41Ford focus

FORD FOKUS 1 6 BEN SO KLIMA MOZE ZAMENA ZA POMALOOO VOZILOOO


1.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:41Tomos Tori

Odlicno zacuvano 1988 godina orginalna sostojba bez zamena 070 398 7...


250 €
или предлог цена
Вчера 08:27Bantasi 20 ki

Bantasi od volvo 20ki odlicni bez nikakva zabeleska, moze i zamena ...


Вчера 08:26Dacia logan tovarno 1.4 benzin 88.000km

Perfect sostojba 1.4 benzin kupeno od mk 88.000 km proverka kade saka...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 07:31Ford Focus cmax 1.8 atest dizna plin 2007

Ekstra sostojba 1.8 atest dizna plin 2019 uvezena od svajcaria top so...


3.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 07:31Страна 1 од 61

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам