Карпош
                           
9496 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

House for rent - Zdanec

Куќата се наоѓа во Жданец на Ул. Теодосиј Синаитски бр. 26Б. Истата е...


1.600 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.800 €
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

29 јун 19:55Промовирано

Se izdava dukjan vo Leptokarija

Se izdava dukjan vo T.C Leptokarija 40m2+20m2 galerija. Opremen e so...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

09 авг 19:44Промовирано

Се издава одличен и комфорен стан во Козле

Се изнајмува комплетно реновиран и опремен стан во Козле. Станот е...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

05 авг 23:12Промовирано

ДАРМА ДОМА издава ПРАЗНА куќа во ТАФТАЛИЏЕ 1 !

Дарма Дома агенција издава ПРАЗНА куќа во Тафталиџе, во близина на су...


1.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 22:20Се продава плац на Долно Водно

Се продава плац во Долно Водно, со површина од 433м2, на ул. Ловченск...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 21:50Издавам наместен стан

Издавам наместен стан


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 21:49Izdavam stan kaj mlecen

Izdavam nov stan kaj mlecen, luksuzno namesten so dve spalni i dva to...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 21:30СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 72м2 ВО КАРПОШ 4 400 €

Se izdava luksuzno namesten stan od 72m2 so dve spalni sobi i golema ...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 21:20IZNAJMUVAM ATRAKTIVEN KOMPLETNO NAMESTEN STAN VO KARPOSH 3

Se iznajmuva kompletno namesten stan vo Karposh 3, so dneven soba ,s...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 21:20Plac Nerezi (posledna avtobuska 57)

Se prodava plac vo Nerezi vo blizina na posledna avtobuska 57. Placot...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 21:14Izdavam soba za samci vo Kozle

Izdavam soba za samci vo Kozle sobata e na sprat od kuka so uste tri ...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соби

Денес 20:00Плац во Бардовци

Се продава плац во Бардовци, градежно земјиште, зона A1 и А0(домување...


62.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 19:24Prodavam gradezno zemjiste vo Dolno vodno Kozle

Се продава градежно земјиште од 1445m2 со средена документација во До...


225.525 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 19:24Prodavam gradezno zemjiste ,dolno vodno

Се продава градежно земјиште од 800m2 со средена документација во Дол...


200.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 19:24Karpos 4 dvosoben stan

Se prodava 2-soben stan vo Karpos 4 kaj skoloto,so povrsina od 47m2,s...


56.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:42Karpos 2 stan od 38m2

Karpos 2 kaj dramski 2soben stan od 38m2 na 1kat tenoviran cena 55000...


55.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:42  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan na Ruzveltova

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 79m2 na prv spart, Skopje(K...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:38ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ луксузен стан во Центар...


300 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
330 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:20Продавам луксузен стан Карпош

Продавам модерно наместен стан зграда Мадал Бал на Орце николов бр 18...


150.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:52Продавам луксузен стан Карпош

Продавам модерно наместен стан 57м/2 во зграда Мадал Бал на ул.Орце ...


135.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:51Se prodava stan vo centar (gradski zid)

Се продава целосно реновиран стан од 88 m2 во строг центар на Скопје,...


1.650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:45Magacin-garaza 65m2 Karpos

Se izdava 65m2 okeanski magacinski prostor na Teodosij Gologanov spro...


13.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.000 МКД
Карпош / Скопје

Магацини

Денес 17:16СЕ ИЗДАВА СТАН 80 м2 БЛИЗУ ДО МЛЕЧЕН

Се издава стан во близина на Млечен ресторан, со квадратура од 80 м2,...


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:39Izdavam stan do City mall

Izdavam stan do City mall. Sloboden e od 01.09.2022. Cena 150 evra. I...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:34Семејна куќа во Тафталиџе 2

Семејна стамбена куќа во Тафталиџе 2, вкупна квадратура 270м...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 16:24Se prodava trosoben stan 90m2 vo Karposh 4

s 653 Se prodava stan 90m2, so 2 spalni sobi.Namesten.Istocna orie...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:19ДАРМА ДОМА издава нов стан на Водно !

Дарма Дома издава нов луксузен стан на Водно , на Кочо Рацин кај Вила...


330 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:17ДАРМА ДОМА издава нов стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава НОВ МОДЕРЕН стан во Дебар Маало на Рузвелтова, посе...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:17ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Центар позади Р...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:17ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Карпош, City Mall !

Дарма Дома издава нов стан кај во Карпош 4 kaj Тинекс, близу City Mal...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:16ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода кај...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:16ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош !

Дарма Дома издава нов стан во Карпош 3 City Mall ,поседува 45 м2, 2 с...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:16ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Центар !

ДАРМА ДОМА издава нов модерен стан во Центар , во Гратски Зид позади ...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:16ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош !

Дарма Дома издава луксузен стан во Карпош 1 кај Машински, поседува 60...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:16ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

ДАРМА ДОМА издава ОДЛИЧНА ГАРСОЊЕРА во Кисела Вода, кај Чешма близу Ц...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:15ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош !

Дарма Дома издава нова гарсоњета во Карпош 3 во City Garden kaj City ...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:15ДАРМА ДОМА издава нов стан во Влае !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Влае , комплекс...


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:15ДАРМА ДОМА издава нов стан во Ново Лисиче !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Ново Лисиче , п...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:15Se izdava renoviran i kompletno namesten stan

Se izdava renoviran i kompletno namesten stan vo zgradata na Adora sp...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:23Se prodava stan 57m2 vo Karpos 4

▪️ шифра: J289 ▪️ Се продава стан ▪️ Квадратура: 57м2 ▪️ Населба: ...


76.950 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:04  НОВ ОГЛАС

Se Prodava Trosoben stan 72m2 Taftalidze 1

Sifra 18 628 Se prodava 2.5 soben stan od 60m2 + 12m2 balkon, 72m2...


79.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:03Se prodava kuka+deloven objekt dvor 1600m2

mestoto se naoga vo zlokukani ima deloven objekt poluzidana baraka re...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 14:51Se izdava trosoben stan 80m2 Aerodrom Ekvilibrium

Sifra> 23142 Se izdava kompletno opremen trosoben stan od 80m2 vo ...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:49Страна 1 од 238

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам