315 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM PLAC S. BARDOVCI

SE PRIDAVA DVA PLACA SO KVADRATURA OD PO 529 m2 637m2 S.BARDOVCI...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 јан 22:30Промовирано

Се продава плац во Индустриска зона на Качанички пат

Се продава плац 2260 м2 на атрактивна локација во Индустриска зона. ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 јул 19:38Продавам плац за градба во Ново Село - Струмица

Продавам плац од 750 м2 за градба во Ново Село - Струмица. Телефон з...


7.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 јул 14:16Се продава плац во Злокуќани од 4000 м2

Се продава плац во Злокуќани со површина од 4000 м2 со дозвола за г...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јул 19:29Parcela vo Kisela Voda

Se prodava parcela vo Kisela Voda bulevar Srbija


280.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 јун 09:02SE PRODAVA PLAC 2 DELA

se prodava plac vo bardovci do feydom 1 parcela 11 480 m2 2 parce...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 јун 17:46Plac vo Bardovci

Prodavam plac vo s .Bardovci so površina od 2,300-metri kvadrati .pla...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 јун 09:22AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI BARA PLAC ZA GRADBA A1 i A2

Agencija za nedviznosti ima potreba od plac za gradba A1 i A2, vo Cen...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

10 јун 10:11zlokukani

se prodava plac vo zlokukani vo blizina naTomato i MPM,izleguva na no...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 јун 19:49Se prodava niva vo naselba Butel na bulevar

Se prodava niva vo naselba Butel na noviot bulevar Hristijan Todorov...


1.540.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

06 јун 14:07Плац на одлична локација !!!

Продавам плац на одлична локација, во Радишани, во близина на последн...


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 јун 14:02PLAC VO GORNO NEREZI

Продавам плац во Горно Нерези со површина од 391 м2. Плацот е во град...


85 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

31 мај 20:48Prodavam nivi vo Gradsko

Prodavam poveke nivi,so razna kvadratura.Nivite se naogaat vo s.Cicev...


100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

29 мај 20:44Kupuvam zemjiste od okolu 10 000 metri kvadrati

Kupuvam zemjiste od okolu 10 000 metri kvadrati, zemjisteto da bide v...


20.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 мај 17:30Plac nerezi

Baram plac vo Nerezi


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 мај 21:41Plac so markica na atraktivna lokacija

Се продава плац со маркица на атрактивна локација со прекрасен поглед...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 мај 13:10НИВА 4КМ ОД ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ ДО КРИВА РЕКА

Продавам нива во село Тлминци до КРИВА РЕКА на 4 км од центарот на гр...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 мај 21:32Niva parcela vo gradezen reon struja voda 12000m3

Parcela 12000m3 povolno za kuki hali vikendici starski dom vednas do ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 мај 21:32Kriva Palanka plac selo Tlminci

Niva selo Tlminci vednas do Kr reka na 4kmod Kr Palanka 1350m3pogodna...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 апр 20:44Kupuvam mesto pogodno za vikendica vo German

Kupuvam niva vo blizina na pat ,struja i voda pogodno za vikendica


2 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 апр 23:56se prodava zemjiste vo Katlanovo

se prodavaat dve parceli vo Katlanovo, opstina Badar. ednoto zemjiste...


3 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 апр 13:01Plac vo Zlokukjani, Zajcev rid

Prodavam plac od 350 m2 vo KO Zlokukjani, mesto vikano Zajcev rid, op...


20.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 мар 13:27Se prodava plac vo Bardovci

Se prodava plac vo atarot na Bardovci pozadi benziskata pumpa na Makp...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 мар 18:18Se prodava plac vo Volkovo

Placot se naogja vo naselba Volkovo, na 100 metri do obikolnicata. So...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 фев 01:12ГРАДЕЖНА ФИРМА ОД СКОПЈЕ ИМА ПОТРЕБА ОД ПЛАЦ ВО ЦЕНТАР

Градежна фирма од Скопје има потреба од плац во околината на Карпош, ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 фев 09:56Се продава плац во Бардовци

Плацот е до пат, карши БАЛ-КОМЕРЦ.


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 фев 13:27Се продава плац од 784 м2 во Нерези, Скопје

Се продава плац од 784 м2 во градежна зона во Нерези на одлична локац...


60.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

20 фев 23:04Kriva Palanka plac selo Tlminci

Kriva Palanka plac selo Tlminci 1350m3na 4 km od Kr Palanka vo sama b...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

17 фев 13:21Се продава ИТНО

Се продава плац во Бардовци, 570 м2, парцела бр.622/9, Место Визбего...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

16 фев 20:35Парцели за градба во атарот на Средно и Горно Нерези

Продавам парцели за градба во атарот на Средно и Горно Нерези.Површин...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

16 фев 17:26Prodazba na plac

Lokacijta e pokraj lokalniot pat Volkovo -Kuckovo vo blizina lokalnat...


40 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

16 фев 14:39Plac selo Tlminci

Plac niva selo Tlminci vednas do Kr reka na 4kmod Kr Palanka 1350m3po...


5 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

14 фев 22:31Niva selo Tlminci za vikendici struja voda

Niva selo Tlminci vednas do Kr reka na 4kmod Kr Palanka 1350m3pogodna...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 фев 11:23Kriva Palanka plac selo Tlminci

Kriva Palanka plac selo Tlminci 1350m3na 4 km od Kr Palanka vo sama b...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 фев 23:49Plac Kr Palanka Selo Tlminci

Plac niva selo Tlminci vednas do mostot od strana na proleterskite ga...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 фев 09:53УРБАН ЛИВИНГ продава градежно земјиште во Карпош

Се продава атрактивен плац веднаш позади Реплек со површина од 650 м2...


95.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 фев 19:33УРБАН ЛИВИНГ продава земјиште на атрактивна локација

Се продава градежно земјиште со површина од 730м2 на атрактивна локац...


350.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 фев 17:49Niva

Niva plac pogodna za vikendici ribnik selo Tlminci vednas do Kr reka ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 фев 12:48NIVA/LOZJE

Se prodava niva/lozje vo Zdanec, mesto nareceno Malimost. So pristap ...


24 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 дек 16:13SE PRODAVA BARAKA VO TAFTALIDJE 1

Se prodava barka so moznost za gradba so slednite parametri: povrsina...


115.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

18 ное 10:48Се продава градежен плац 900м2,Пржино

Се продава плац 900м2 со 2 маркици П+2+ПК за градба во Пржино на Рилс...


210.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

16 ное 12:38Страна 6 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам