360 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac vo gorno nerezi Karposh

Se prodava plac vo gorno nerezi.. do placot ima asfaltiran pat ,voda...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 14:55ПРОДАВАМ ЗЕМЈА -Долно Водно-Скопје

Земја -Д.Водно -КП 732--190м2--1000е за м2(може и замена за толкав пл...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 12:11PRODAVAM PLAC VO SELO BARDOVCI

PRODAVAM PLAC VO SELO BARDOVCI SO POVRSINA OD 2270 / KVADRATI (MOZE I...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 11:20Gradezna Parcela - Karpos

Се продава градежна парцела во населба средно Нерези, 50метри пред цр...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 11:18bardovci

mozna zamena za stan vo sk


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 03:05ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО ЕЛИТЕН ДЕЛ НА ЗЛОКУЌАНИ

Продавам плац во градежен елитен дел на Злокуќани . Контакт 0779460...


1.111 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 16:25Се продава земјиште во Жданец -за градење П+1+ПК од 724 м2

Се продава 1 градежна парцелс во Жданец над бараките, гп бр. 5.27 со ...


180 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 15:12ПЛАЦ ЗА ГРАДБА ТАФТАЛИЏЕ 1

SIFRA: 484 Odlicen plac so baraka na top lokacija blizu Vero taftalid...


380.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 11:55КУЌА ВО ЗЛОКУЌАНИ СО ПЛАЦ 1600м2

Се продава куќа во Злокуќани Општина Карпош во близина на Канал5 поза...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 11:55PLAC ZA GRADBA -A1- VO VLAE

Se prodava plac za gradba vo Vlae - A1 so objekt na nego lepenka od e...


160.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 07:31PLAC VO KOZLE - A1-

Se prodava plac za gradba vo Kozle - A1 - vo neposredna blizina na OU...


135.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 07:31Zemjiste

Placot se sostoi od 3 parceli + pat (poseduva imoten list) i se naogj...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 авг 17:29Ovoshtarnik

Ovoshtarnikot e na glaven pat - pred nadvoznikot kaj s. Bardovci od l...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 авг 17:23PRODAVAM NIVA VO BARDOVCI

PRODAVAM NIVA VO BARDOVCI DO POGON ZA MEBEL TEL. 075 558 822


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 авг 15:22Plac Nerezi (posledna avtobuska 57)

Se prodava plac vo Nerezi vo blizina na posledna avtobuska 57. Placot...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 22:04Plac vo Gorno Nerezi

Prodavam plac vo Gorno Nerezi so odlicen pogled na celo Skopje na 100...


40 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 21:41Plac vo Vizbegovo 2821m.

Pokraj prugata kaj avtopazarot integra,Vednas prenosliv cel se prodav...


141.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 14:31PLAC vo GORNO SONJE

Se prodava plac 1200 m2 vo Gorno Sonje so cist imoten list vo gra...


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 13:59Plac od 345m2.vo Zlokukjani kaj kanal 5 tv.

se prodava plac od 345m2 vo zlokukjani, placot e vo gradezen reon,vo ...


28.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 12:31Prodavam plac/niva vo Nerezi

Se prodava plac vo Nerezi na glavna ulica kon gorno Nerezi - Pantele...


80 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 09:21Плац во Бардовци

Се продава плац во Бардовци, градежно земјиште, зона A1 и А0(домување...


62.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

10 авг 18:15Se prodava ekskluziven plac nad Zdanec

Se prodava ekskluziven plac nad Zdanec, 716 mkv so pogled nad Skopje....


150 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
160 €
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

10 авг 13:17se prodava niva veles kaj babuna odma kaj vikendicite

se prodava plac za vikendica odlicna lokacija za odmor daleku od guz...


6 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

10 авг 12:15Plac za vikendica Veles do Babuna

Vednas do Babuna 200 metri pred movceto na Vojnica kaj vikendicite o...


5 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

10 авг 12:15Plac vo Gorno Nerezi so 2 markici

Plac 627m2 vo Gorno Nerezi so markica 10x11,P+1+P, sproti polska rez...


63.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

10 авг 01:10Se prodava plac / niva vo atar Vizbegovo - 4860m2

Se prodava plac / niva vo atar Vizbegovo - 4860m2. Placot se naogja v...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 19:58Се продава плац на Долно Водно

Се продава плац во Долно Водно, со површина од 433м2, на ул. Ловченск...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 16:46Plac so priklucok za struja,voda,Popova kula,Toni-070330982,

Се продава прекрасен плац 1200м2,Нас.Чифлик(Д.Капија),на 2км од Попов...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 13:46Бардовци

Се продаваат 8 плаца во Бардовци со вкупна површина од околу 4000м2( ...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 09:59EKSKLUZIVEN PLAC VO BARDOVCI 2437 m2

- odlicna lokacija - cist imoten list - izvod od DUP so markica za ...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 09:30ПЛАЦ ЗА ГРАДБА А1 МАРКИЦА ТАФТАЛИЏЕ 1

SIFRA: 484 Odlicen plac so baraka na top lokacija blizu Vero taftalid...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

08 авг 17:00SE PRODAVA 3690m2 ZEMJISHTE VO VIZBEGOVO

Se orodava 3690m2 zemjishte vo Vizbegovo Vednash posle Bal- komerc n...


40 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

08 авг 15:00Se prodava niva 10000 m2

Nivata se naogja na K.O. Bardovci pod opstina Karpos. Imoten list:...


45 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

08 авг 10:37Plac vo Nerezi / Gorno Nerezi

Prodavam plac Gorno nerezi prv plac 1700m2 do asfaltiran pat. 07867...


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 авг 15:39ПЛАЦ ЗА ГРАДБА А1 МАРКИЦА ТАФТАЛИЏЕ 1

SIFRA: 484 Odlicen plac so baraka na top lokacija blizu Vero taftalid...


380.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 авг 15:07PLAC GOLIOVO VIKEND NASELBA -SKOPSKA CRNA GORA 801M² I 340M²

Placovi


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 авг 12:29PLAC STENKOVEC 1664M² MOZNA ZAMENA ZA KOLA BMW AUDI MERCEDES

📍 Plac vo Stenkovec 1664m² pozadi carinski sklad, placot ima pristap...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 авг 12:28plac industriska zona vizbegovo

9500 m2 plac vo vizbegovo do asvalt do nego struja voda, placot se na...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

06 авг 14:31Plac vo s.Bardovci

Prodavam plac vo Bardovci 529 / 637 placevite se vo gradezen reon i i...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 авг 19:31SE PRODAVA PLAC VO ZLOKUKANI

Prodavam plac vo Zlokukani so povrsina od 6617m2. Poveke informacii ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 авг 14:29Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам