367 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM PLAC VO SELO BARDOVCI

PRODAVAM PLAC VO SELO BARDOVCI SO POVRSINA OD 2270 / KVADRATI (MOZE I...


30 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
35 €
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:52Prodavam plac vo Trnodol

Prodavam plac vo Trnodol so markica za gradba. Maksimalna izgradena p...


80.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:07Plac vo gorno nerezi Karposh

Se prodava plac vo gorno nerezi.. do placot ima asfaltiran pat ,voda...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 07:48Plac so priklucok za struja,voda,Popova kula,Toni-070330982,

Се продава прекрасен плац 1200м2,Нас.Чифлик(Д.Капија),на 2км од Попов...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 07:26plac industriska zona vizbegovo

9500 m2 plac vo vizbegovo do asvalt do nego struja voda, placot se na...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:45PLAC STENKOVEC 1664M² MOZNA ZAMENA ZA KOLA BMW AUDI MERCEDES

📍 Plac vo Stenkovec nad Vizbegovo 1664m² pozadi carinski sklad, plac...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:27PLAC GOLIOVO VIKEND NASELBA - SKOPSKA CRNA GORA 801M² /340M²

📍Placovi vo Skopska Crna Gora vikend naselba Golievo 801m² i 340m² 1...


2 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:26Се продава плац на Долно Водно

Се продава плац во Долно Водно, со површина од 433м2, на ул. Ловченск...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 06:58Plac za vikendica Veles do Babuna

Vednas do Babuna 200 metri pred movceto na Vojnica kaj vikendicite o...


5 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 06:47Plac vo Gorno Nerezi so 2 markici

Plac 627m2 vo Gorno Nerezi so markica 10x11,P+1+P, sproti polska rez...


63.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 сеп 23:59izdavam plac 1000m2 so magacin vo Momin Potok

izdavam plac 1000m2 na ekstra lokacija, so magacin 60 m2, kompletno z...


25.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 сеп 18:58zemja {suma} na VODNO 5500 m so imoten list

prodavam zemja suma na vodno 5500 kvadrati vo blizina na makedonsko s...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 сеп 10:52Prodavam plac vo Vizbegovo

Se prodava plac/niva od 4317 m2 vo Vizbegovo mesto vikano (GLAVICICA)...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 сеп 08:59Плац во Бардовци

Се продава плац во Бардовци, градежно земјиште, зона A1 и А0(домување...


62.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 сеп 08:18PRODAVAM ATRAKTIVEN GRADEZEN PLAC VO MIRKOVCI BRAZDA 2180m2

ODLICEN PLAC 2180m2 VO GRADEZEN REON SO DOZVOLA EKSTRA LOKACIJA CIS...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

29 сеп 18:40Plac vo Ilinden se iznajmuva

Se iznajmuva plac od 4600 m2 vo opstina Ilinden za razni nameni, moze...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

29 сеп 10:49Gradezna Parcela - Karpos

Се продава градежна парцела во населба средно Нерези, 50метри пред цр...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 сеп 19:11PLAC ZA GRADBA -A1- VO VLAE

Se prodava plac za gradba vo Vlae - A1 so objekt na nego lepenka od e...


160.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 сеп 14:03PLAC VO KOZLE - A1-

Se prodava plac za gradba vo Kozle - A1 - vo neposredna blizina na OU...


135.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 сеп 14:03Се продава земјиште во Жданец -за градење П+1+ПК од 724 м2

Се продава градежна парцела во Жданец над бараките, гп бр. 5.27 со ка...


180 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 сеп 09:45Plac vo Opstina Ilinden

Izdavam, prodavam plac od 4600m2 vo Opstina Ilinden Tel. 078229128...


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 сеп 09:14Prodavam plac vo Vizbegovo 2473m2

Prodavam plac vo Vizbegovo 2473m2 kaj Feydom, so moznost za priklucho...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 сеп 12:16*******SE PRODAVA PLAC VO BARDOVCI

******* Se prodava plac na dobra lokacija vo Bardovci posle skol...


105 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 сеп 12:15ЖДАНЕЦ-ПЛАЦ 1000М2

Жданец. Плац од 1000м2 со маркица за куќа. Со новиот дуп има две марк...


250.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 сеп 09:25КУЌА ВО ЗЛОКУЌАНИ СО ПЛАЦ 1600м2

Се продава куќа во Злокуќани Општина Карпош во близина на Канал5 поза...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 сеп 17:31Shitet toka ne Ulqin, Mali i Zi

Shitet toka ne Ulqin, Mali i Zi . Toka gjindet ne fillim te Pllazhit ...


160 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
169 €
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 сеп 16:51plac u Ulcinju, Crna Gora

Prodaje se plac u Ulcinju, Crna Gora. Plac se nalazi na pocetku Velik...


160 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 сеп 16:49ARTRAKTIVEN PLAC VO BARDOVCI

35199-BARDOVCI-pod Rezidenciite, se prodavaat 4 parceli koi formiraat...


85 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 сеп 13:54SE PRODAVA 3690m2 ZEMJISHTE VO VIZBEGOVO

Se orodava 3690m2 zemjishte vo Vizbegovo Vednash posle Bal- komerc n...


40 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 сеп 13:36Gradežna parcela od 442m2 vo Skopje – Kozle

Se prodava parcela od 442m2 vo Skopje – Kozle. Parcelata e gradež...


150.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 сеп 09:20Niva gorno nerezi

Se prodava niva vo Grono Nerezi na sam pat so ubav pogled prema grado...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 сеп 10:49СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО И ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИДРИЗОВО

ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА БЕНЗИНСКАТА МАКПЕТРОЛ СЕ ПРОДАВА 10400 М2 П...


27 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 сеп 14:31SE PRODAVA ATRAKTIVEN PLAC VO BARDOVCI KAJ CRKVATA

* ШИФРА 5669 Импулс агенција за недвижности продава атрактивен плац ...


140 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 сеп 12:10bardovci

mozna zamena za stan vo sk whats up 38976627274


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 сеп 08:29PRODAVAM NIVA VO BARDOVCI

PRODAVAM NIVA VO BARDOVCI DO POGON ZA MEBEL TEL. 075 558 822


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 сеп 09:55EKSKLUZIVEN PLAC VO BARDOVCI 2437 m2

- odlicna lokacija - cist imoten list - izvod od DUP so markica za ...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 сеп 09:44Plac vo Vizbegovo

Se prodava plac vo Vizbegovo 9000 m2 so namena lesna industrija cena ...


40 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 сеп 09:39Prodavam plac/niva vo Nerezi

Se prodava plac vo Nerezi na glavna ulica kon gorno Nerezi - Pantele...


80 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 сеп 09:36Prodavam plac vo Brazda

Prodavam golem plac na 10 kilometri od cenar vo blizina na selo Bra...


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 сеп 08:49PLAC VO GORNO NEREZI

Se prodava plac vo Gorno Nerezi 078360630 70€ m²


70 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

20 сеп 18:16Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам