Битола
                           
2922 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava

Naumovski Apartmani


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 22:44Промовирано

Продавам деловен простор

Продавам деловен простор 162 м2 приземје, на улица Тодор Паница, во б...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Se iznajmuvaat dva Objekti 170m2 i 410m2

Se iznajmuvaat dva Objekti pogodni za proizvodstvena dejnost ili kako...


121.212 €
или предлог цена
15 мар 08:36Промовирано

Stan za privremen ili podolg prestoj Bitola

Апартманот се наоѓа кај поранешно Симпо, 5мин од центар и Широк Сокак...


900 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 18:25Издавам семејна куќа

СЛОБОДНИ ТЕРМИНИ МАРТ И АПРИЛ. Се издава куќа со 2 спални и голема дн...


330 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 17:36Дуќан, центар, позади Дом на култура

Се издава дуќан од 36м2, со вц, заштитни решетки.... Ул. Кирил и Мето...


7.500 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 17:36Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 17:18Se iznajmuva opremen stan vo Bitola

Se iznajmuva opremen stan na ul. Mladinski Brigadi (nasproti Domot za...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 17:07IZNAJMUVANJE NA GARAZEN PROSTOR

Izdavam podzemni garazi parking NOVI vo nova zgrada na nivo -2 ima li...


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Гаражи

Денес 16:44DELOVEN PROSTOR NA VLEZOT VO BITOLA

Se prodava ili izdava deloven prostor na vlezot vo Bitola deloven ob...


1 €
или предлог цена
Денес 16:25se prodava kuka vo s Zvan

se prodava kuka 65 m2. so dvorno mesto 500 m2. dolniot del e zidan so...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 16:23АПАРТМАНИ

Се издава апртман за ноќевање.(Во склопот на Соби за ноќевање “Петрог...


900 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 16:11SE IZDAVA APARTMAN 900 den.

Се издава апртман за ноќевање.(Во склопот на Соби за ноќевање “Петрог...


900 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 16:11СОБИ ЗА НОЌЕВАЊЕ

Се издаваат соби за ноќевање. 01. Мирна и тивка околина. 02. Обезб...


450 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 16:10SE IZDAVA APARTMAN 900 den.

Се издава апртман за ноќевање.(Во склопот на Соби за ноќевање “Петрог...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 16:10Se izdava stan vo nastrogiot centar na gradot SLOBODEN

e izdava stan vo nastrogiot centar na gradot SLOBODEN Na samo 150 me...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 15:38SE PRODAVA KUKA NA MUKOS

Tri sobi so salon wc letna kujna vizba i golema terasa


20.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:16kamen za zidanje

se podava kamen vo s.bistrica


По Договор
или предлог цена
Битола

Новоградба

Денес 15:10Се изнајмува Деловен простор

Деловен простор од 52 м2 на улица „Питу Гули“, погоден за секоја наме...


200 €
или предлог цена
Денес 14:55Se iznajmuva nov stan za stranci po kirija, komplet novo se!

(НАЈСТРОГО ЗАБРАНЕТО ПУШЕЊЕ И ГЛАСНА МУЗИКА)!! Kompletno renoviran s...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:32Prodavam kuka

Prodavam kuka na ul. Stiv Naumov 74 tel 070207448


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:27SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT 1320 M2

LOKACIJA NA OBJEKTOT DOVLEZIK nad benziskata pumpa mak petrol na izl...


1 €
или предлог цена
Денес 14:14SE IZDAVA STAN DO PAZAROT

SE IZDAVA STAN ,RENOVIRAN,OPREMEN,kaj sindzirot nasproti asan slatkar...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:14se izdava stan vo centar kaj javor

se izdava stan ,nasproti Javor,na prizemje,opremen,za stranci i


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:12mermer

se prodava mermer vo s.bistrica zlatko075506328


По Договор
или предлог цена
Битола

Новоградба

Денес 13:01  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Дуќан во центар на БИТОЛА

Се изнајмува Дуќан во центарот на Битола Приземје во зграда Обител...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:00Апартмани

Се издаваат дневно 2 луксузно опремени апартмани оддалечени 210 м.од ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Квалитетна куќа во центарот, ул.Солунска, 40000е итно

Куќата е на високо приземје со визба 13м2, бетонска плоча, паркет, ПВ...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Продавам деловен простор

Продавам деловен простор 162 м2 приземје, на улица Тодор Паница, во б...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava kuca

Se prodava kuca Prizemje + kat So vkupna povrsina od okolu 85m2 ...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Se iznajmuva izdava stan sloboden do juni

Stanot e sloboden od sega do 5ti juni(cena niska po dogovor ) Na 3...


10 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:49KUKJA KOMPLETNO RENOVIRANA - CRN MOST

Kokja - celosnonrenovirana, isto kako nova. Se prodava namestena komp...


80.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
90.000 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:47Нива градежно земјиште парцела-Niva gradezno zemjiste parcel

Се продава градежно земјиште ,место викано Шерлоти,во близина на фран...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:37Куќа во центар

Куќата се наоѓа во центар, под камен мост, има чист имотен лист, по д...


72.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:34SE PRODAVA LOZJE SO KUKJA

Se prodava 6500 kvadrati lozje so kukja,garaza i dodaten magacin od 3...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Денес 12:18BITOLA CENTAR (STROG) SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR

SE IZNAJMUVA (FOR RENT) DELOVEN PROSTOR STROG CENTAR SPROTIVA OD JAVO...


12.345 €
или предлог цена
Денес 12:18SE IZDAVA STAN VO CENTAR NA BITOLA

***** SE IZDAVA ***** SLOBODEN OD 08.04.2023 do 28.06.20...


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:18LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR BITOLA

Se izdava stan so edna spalna so lift vo zgrada SEXERZADA so prekras...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:17SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR

***SAMO ZA SERIOZNA KLIENTELA**** APARTMANOT NE SE IZDAVA NA SEMEJST...


123 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:17Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
Денес 12:17PLAC GRADEZNO ZEMJISTE NA PATOT KON PELISTER

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


35 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
39 €
Денес 12:09Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


35 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
38 €
Денес 12:09Страна 1 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам