Битола
                           
31 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Виа Апартмани (соби,Apartmani,Sobi)

Располагаме со еднокреветна, двокреветна, трокреветна, четворокреветн...


15 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

07 јун 15:08Se izdava soba vo kuka

zasebna soba na sprat od kuka


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

05 јун 19:00Se izdava soba i apartman

Se izdavaat sobi i apartmani no nova gradba so nov nekoristen inventa...


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

05 јун 09:32Se iznajmuva

Opremena Posebno : Kupatilo Peracka Strujomer Internet


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

05 јун 07:51SOBI ZA NOKEVANJE

Se izdavaat sobi za nokjevanje. 01. Mirna i tivka okolina. 02. Ob...


450 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

01 јун 19:49Se izdavaat sobi ,, VILLA KONZULI ,,

Se izdavaat sobi ,, VILLA KONZULI ,, Sekoja soba e opremena so: klim...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

31 мај 11:30Apartman za iznajmuvawe

Se izdava aprtman vo strogiot centar na gradot. Celosno opremen i kli...


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

27 мај 11:31izdavam soba od stan

stanot e 54 kv --ima dve sobi plus kujna so trpezarija--ednata soba e...


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

26 мај 09:51Inbox Apartments

Apartmani za iznajmuvanje vo strog centar na Bitola. Tel 070207221


40 €
или предлог цена
Битола

Соби

19 мај 17:38Se iznajmuva apartmani i sobi

Luksuzni apartmani i sobi vo nova gradba so nov inventar sopstven par...


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

16 мај 13:28APARTMANI 900 den

Се издава апртман за ноќевање.(Во склопот на Соби за ноќевање “Петрог...


900 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

15 апр 18:12se izdavaat tri dvokrevetni sobi

se izdavaat tri dvokrevetni sobi vo kukja so dve kupatila so wc sobit...


По Договор
или предлог цена
Битола

Соби

13 апр 15:51izdavam dvokrevetna soba

IZDAVAM DVOKREVETNA SOBA SO WC I KUJNA SO TV KABLOVSKA I wifi , uslov...


По Договор
или предлог цена
Битола

Соби

13 апр 15:50SE IZDAVAAT APARTMANI VO NAJSTROG CENTAR SO NAJDOBRI CENI

Se izdavaat apartmani vo Hotel Ambasador 20m2 do 60m2 Sekoja soba ima...


250 €
или предлог цена
Битола

Соби

10 апр 11:59Се издаваат апартмани и соби во Битола!

Апартманите се нови,удобни и модерно опремени. Секој апартман распол...


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

01 апр 07:50СОБИ ЗА НОЌЕВАЊЕ

Се издаваат соби за ноќевање. 01. Мирна и тивка околина. 02. Обезб...


450 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

27 мар 16:10Sobi za spienje (prestoj)

Se izdavaat sobi za prestoj vo hotel villa Grand , za poedinci , gr...


990 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

26 фев 11:06Se izdava soba vo strong centar vo blizina na pazorot

Soba namestena 25 m2 vo strog centar na gradot vo blizina na pazorot....


60 €
или предлог цена
Битола

Соби

28 ное 19:51Se iznajmuva

Opremeni dve sobcinja kupatilo so peracka, tv, interner, reso, frizid...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

11 ное 14:16se izdava stan studio

SLOBODEN OD 1 JUNI Za stranci se izdava garsonjera od 3o m na prize...


150 €
или предлог цена
Битола

Соби

06 ное 12:07APARTMENTS FOR RENT/ APARTMANI STROG CENTAR

Se izdavat aparmani strog centar na gradot EXTRA LOKACIJA 80M OD SIR...


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

04 јул 20:44Se iznajmuva soba

Opremena


3.000 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

15 јун 16:28Се издаваат апартмани во центар Битола

Се издаваат нови луксузно опремени апартмани на ул. Рузвелтова бр.34,...


30 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

01 јун 12:37Две соби кај Техничкото училиште

Се издаваат две соби за самци на прв спрат


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

17 мај 21:53Sobi za izdavanje

Se izdavaat sobi kako za rabotnici ili drug personal so tush kabini, ...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

25 дек 05:22Izdavam Soba

Izdavam Soba cena po dogovor na Telefon


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

01 апр 11:29SE IZDAVA SOBA

LOCIRANI VO STROG CENTAR NASPROTI STARA BOLNICA,TV,KUJNA KUPATILO


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

10 авг 09:23IZDAVAM SOBI ZA STUDENTI/KI

KABLOVSKA KUJNA KAPATILO VO STROG CENTAR


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

02 авг 06:24Barame cimerki???

stanot e super opremen -vo sekoja spalna ima klima,panelni,TV,-- vo t...


2.500 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

18 јул 23:57IZDAVAM SOBI ZA NOJKEVAJNE + STUDENTI/KI+TERENSKI RABOTNICI

LOCIRANI VO STROG CENTAR NASPROTI STARA BOLNICA,TV,KUJNA KUPATILO


1 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

17 фев 07:51SE IZNAJMUVA STANBEN PROSTOR

Se iznajmuva namesten stanben prostor za ziveenje na ul.Ohridska ,Bit...


По Договор
или предлог цена
Битола

Соби

02 ное 08:33Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам