Кисела Вода
                   
1733 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam bure od 200l

Prodavam bure od 200litri ne koristeno


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Останато

Денес 19:32gorenje wa543

se prodaava ispravna masina za perenje model: gorenje wa 543


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:55  НОВ ОГЛАС

Francuski lezaj so dusek

Poloven mu treba sanacija


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 18:40Теписи

Се продаваат теписи со следниве димензии 100*300, стаза, 1.000 денари...


4.600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Денес 17:49IZRABOTKA NA DRVENI ZARDINJERI SAKSII

IZRABOTUVAM DRVENI ZARDINJERI PO SEKAKVA GOLEMINA POJA PO ZELBA 0...


1 €
или предлог цена
Денес 16:36PVC vrati i prozori roletni i komarnici

Izrabotka na pvc vrati prozori komarnici i roletni od programata na R...


1 €
или предлог цена
Денес 15:21Брикет Брикети Briket Briketi

Spačva Состав : 100% даб Енергетска моќ : >4.9 kWh/kg Влажност :...


350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Денес 15:17VENECIJANER VARIOLAJT ROLO ZEBRA ROLETNI KOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - РОЛО И МИНИ РОЛО - ЗЕБРА И МИНИ ЗЕБР...


12 €
или предлог цена
Денес 14:57KOMARNICI ZEBRA ROLO VENECIJANER ROLETNI VARIOLAJT

Производство, продажба и монтажа на високо квалитетни венецијанер рол...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Денес 14:57KOMARNICI ROLETNI VARIOLAJT ZEBRA ROLO VENECIJANER

Proizvodstvo i montaza na visoko kvalitetni proizvodi so luks kvalite...


1 €
или предлог цена
Денес 14:57SOLIDNI TROSED DVOSED, FOTELJI EFTINO

SE PRODAVAAT TROSED I DVOSED OD EKOKOZA(SKAJ) VO SOLIDNA SOSTOJBA S...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 14:48MOTORI ZA VRATI EKSTRA KVALITET

Motori za vrati od italijanski brend za lizgacki , panelni i rampi . ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Денес 14:07PUMPI ZA PARNO I DRUGI DODATOCI

Se prodavaat 4 pumpi za parno i drugi dodatoci Izvadeni od instalac...


350 €
или предлог цена
Денес 13:03Tapaciranje Na stolici ekstra ceni

Tapaciranje Na stolici vo matrijal i eko koza so vas ili nas matrijal...


350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 12:03KONJOPOI VISOKI SANK MASI

Barajte na ovoj broj: 078210375 Iznajmuvam Konjopoi i Tendi so pre...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Денес 12:02PVC VRATA I PROZORI

IZRABOTUVAM PVC VRATA PROZORI I NEKOLKU VRSTI NA KOMARNICI


По Договор
или предлог цена
Денес 11:49ROLO ZEBRA ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - РОЛО И МИНИ РОЛО - ЗЕБРА И МИНИ ЗЕБР...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Денес 11:30Нови прекривачи од волна ткаени на разбој

Продавам нови прекривачи рачно изработени на разбој од волна со димен...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:03NAJ EFTINI PARKING RAMPI BLOKATORI RAMPA

IZRABOTKA I MONTAZA NA RAMPI NAJ EFTINI 070552109


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Денес 10:48IZRABOTKA NA SPALNI I DECKI KREVETI

IZRABOTKA NA METALNI KREVETO SPALNI SO VRVEN KVALITET. IZRABOT...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 10:48Klub masa

Se prodava klub masa so dimenzii 120/50/44


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 10:20Prodavam Tegli

Koristeni tegli so kapacinja zdravi i cisti kako novi.


5 МКД
или предлог цена
Денес 10:01PRODAVAM SREDSTVO ZA CISTENJE NA PLASTIKA!!

PRODAVAM SREDSTVO ZA CISTENJE NA SEKAKOV VID PLASTIKA, (PLOCKI,PVC,) ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

Денес 09:17Se prodava krevet od kovano zelezo

Се продава некористен брачен кревет од ковано железо, рачно изработен...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 09:17Super Bela Gusta- Elka L=150 cm f= 100 sm

Prodavam Super Bela Gusta Elka-Original,komplet so Lampioni vo Liljak...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Декорација и Украси / Останато

Денес 09:00ORMAR ZA KONDURI

SE PRODAVAAT ORMARI ZA KONDURI DVOREDNI BELI SO dve vrati plus zakac...


4.100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Полици и Места за складирање

Вчера 21:19ELEMENT ZA KONDURI

SE PRODAVAAT PLAKARI ZA KONDURI,SO Tri VRATI,DVOREDNI DIMENZII:Dlabi...


7.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 21:17Izrabotuvame PVC i aluminiumski prozori i vrati

Визант Метал ДООЕЛ, фирма со долгогодишно искуство ви нудиме професио...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:03Prodavam Detsko Krevetce Extra Socuvano

Se predava Detsko Krevetce mnogu malce koristeno,kupeno od Lesnina.


1.900 МКД
или предлог цена
- 24 % Попуст
2.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 19:10Detska soba komplet

Prodavam komplet detska soba sostavena od: 1. Krevet so dimenzii D...


189 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
199 €
Вчера 18:19BONSAI ! Prodavam Bonsai !

Prodavam "Bonsai", cuvani vo domasni uslovi. Latinski naziv "Ligust...


600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 18:13BONSAI ! - Prodavam Bonsai!

Prodavam "Bobsai", cuvani vo domasni uslovi.


400 €
или предлог цена
Вчера 18:12PRODAVAM Bonsai !

Bonsai cuvan vo domasni uslovi!


2.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 18:09PRODAVAM Bonsai !

Bonsai se cuvani vo domasni uslovi.


2.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 18:08PRODAVAM Bonsai !

Bonsai se cuvani vo domasni uslovi


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 18:07PRODAVAM Bonsai !

Bonsai e cuvan vo domasni uslovi.


18.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 18:07PRODAVAM Bonsai !

Bonsai se cuvani vo domasni uslovi


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 18:05Parket Buka 350x40x22 mm

Prodavam 2 snopcinja kvadrat i pol parket ne koristen ,cuvan na suvo ...


650 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Паркет

Вчера 17:33ROLETNI VENECIJANER KOMARNICI VARIOLAJT ROLO ZEBRA

IZRABOTKA I MONTAZA NA KOMARNICI OD SITE TIPOVI - FIKSNI, VRATA , SAR...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:37Se bara majstor za krov na zgrada

Se bara majstor za sanacija za del na krov od zgrada po moznost za ra...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Вчера 15:34Страна 1 од 44

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам