Подкатегорија:
                   
72 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ROLO ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT ZEBRA VENECIJANER

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Денес 11:30Корнизи

Се продаваат корниз-шипка со сите додатоци,димензии од 210до 385 Цена...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Корнизи

Денес 09:13Се продаваат две грчки јамболии (jambolii)

Се продаваат нови две грчки неупотребени јамболии 200x150


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

02 окт 21:26ROLO ZEBRA ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT

Монтажа на роло завеси во избор од над 1000 бои и платна со неприкосн...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

02 окт 08:28VARIOLAJT ZEBRA ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER ROLO

VENECIJANER ROLETNI - 16mm i 25mm , izrabotuvame venecijaneri so prek...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Вариолајт

02 окт 08:28Jambolii beli

Prodavam poveke razni beli jambolii.Volneni, racno tkaeni, odlicno sk...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Ќебиња

01 окт 16:21Se prodavaat 2 kornizi

Dva drveni kornizi,drveni,se prodavaat.


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Корнизи

28 сеп 22:27Jorgance

Se prodava novo ne upotrebuvano jorgance za dete golemina 160 200m 07...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Јоргани

28 сеп 10:38ZEBRA VENECIJANER ROLETNI ROLO KOMARNICI VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

28 сеп 08:02ZEBRA ROLO ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT

Izrabotka, montaza i servis na pvc i al. roletni, komarnici, venecija...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

28 сеп 08:02Prodavam jambolii

Prodavam dve novi jambolii,racno tkaeni, ednata portokalova drugata b...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

27 сеп 11:39ZEBRA ROLO VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО, МОНТАЖА И СЕРВИС НА: -РОЛО И МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ СО ОГР...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

26 сеп 13:31VARIOLAJT ZEBRA ROLO VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Вариолајт

26 сеп 07:56ROLO ZEBRA ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT KOMARNICI

Производство , монтажа и сервис на високо квалитетни венецијанер роле...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

26 сеп 07:56ZEBRA VENECIJANER ROLO KOMARNICI ROLETNI VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО, МОНТАЖА И СЕРВИС НА: -РОЛО И МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ СО ОГР...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

25 сеп 09:33ZEBRA ROLO VENECIJANER ROLETNI VARIOLAJT KOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

25 сеп 09:32ROLO VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT ZEBRA

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: ЗЕБРА, МИНИ ЗЕБРА, РОЛО, МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

25 сеп 09:32ZEBRA KOMARNICI VARIOLAJT VENECIJANER ROLETNI ROLO

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

23 сеп 07:56Elektricno kebe 120x160 najeftino greenje 40w.

Novi Elektricni kebinja 120x160cm, od najpoznatiot evropski brend IP...


20 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Ќебиња

22 сеп 06:22Навлаки растегливи за двосед и тросед

Нови некористен растегливи навлаки, материјалот е мек како плишан, ку...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

19 сеп 18:22Драпери и завеси

Квалитетни драпери од памук и свила и тенки завеси со различни големи...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Драпери

29 авг 11:37ZEBRA ZAVESI ЗЕБРА ЗАВЕСИ

Zebra zavesi MIni Zebra zavesi Vertikalna zebra Izrabotka i montaz...


20 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

28 авг 22:58Килим

Килим со димензии 1.5×2.5 супер сочуван како нов


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

20 авг 22:32Килим

Килим со димензии 1.5 ×2.5 супер сочуван како нов


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

20 авг 22:28Prodavam krusevski jambolii ,batanii,kilimi

Prodavam racno izraboteni volneni jambolii i batanii.edinecni za krev...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

11 авг 19:44Се продаваат завеси/пердиња

Се продаваат завеси/пердиња во набори Матријал: маркизет Одлични за...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

08 авг 09:44Vodootporno platno matrijal za tendi,cador , ceradi , tenda

Обнови си ја тендата / чадорот на време ! Материјали за чадори и те...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

16 мај 10:36miljinja,za dnevna i trepezarija

miljinja,za dnevna i trepezarija, miraz, neupotrebeni nikogas, ima ...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

10 мај 09:41svilen jorgan, so pamuk polnet, 2500 den

upotreben samo vo vikend stan, zimski topol


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Јоргани

09 мај 08:09svilen jorgan, neupotrbuvan 3500 den

svilen jorgan, neupotrbuvan 3500 den,rozevo so zlatno, svila so pam...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Јоргани

09 мај 08:08racno boeni carsavi(prekrivki) za masi

dobieni od sangaj kako mustri za prodazba vo makedonija


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

12 апр 11:18Висококвалитетен јорган

Висококвалитетен јорган 100% памук 140*200 - 990 мкд 200*200 - 1190 м...


990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Јоргани

10 мар 21:42Чаршав за маса

Чаршав за маса со празничен златен вез. Димензии 84 x 84 cm. Еднаш ...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

07 мар 14:23KOMPLET od PREKRIVAC 2 carsavi i 2 jastucnici NOVI grcki !!

PREKRIVACITE SE NOVI , NEOTPAKUVANI - na raspolaganje okolu 40 parcin...


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

01 јан 10:02Novogodisni piramidi ELKi Rasprodazba

Rasprodazba 🌲🌲🌲 Visina 150cm 900den


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

30 дек 08:17Рачно изработени уникатни чаршави

Се продаваат рачно изработени уникатни чаршави како декорација за мас...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

23 дек 19:44НОВИ РАЧНО ТКАЕНИ ВОЛНЕНИ ПРЕКРИВАЧИ

Продавам рачно ткаени прекривачи и јамболии изработени во природни па...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

28 ное 23:18Nov carsav za masa

Se prodava nov carsav za masa bel so sina lenta carsavot ne e koriste...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

07 окт 19:35Килими-Черги

Продавам килими-черги домашно изработени.Цена по договор Конт 07786...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

29 сеп 17:17Prodavam krusevski jambolii i kilimi

Prodavam novi racno izraboteni jambolii edinecni cena 3000 denari,i d...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

06 сеп 21:10Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам