Подкатегорија:
                   
11 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MOTOROLA

Bezzicen telefon MOTOROLA malku koristen


550 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

Вчера 10:01Telefon lici na star staticen antikvitet

Prodavam ispraven staticen telefon, lici na staromoden kako od stari ...


2.000 МКД
или предлог цена
04 авг 09:52telefon antika ispraven

telefon star preku 50 god. ispraven


1.200 €
или предлог цена
10 апр 12:29SERVIS ZA MOBILNI I DELOVI ZA IPHONE,HTC,ZTE,ALCATEL,SAMSUNG

SERVIS,DELOVI I GALANTERIJA ZA: MOBILNI-LAPTOPI-NAVIGACIJA IPHONE,...


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фиксни телефони / Останато

06 апр 13:08Telefon

Zican telefon


350 МКД
или предлог цена
31 мар 19:11Panasonic KX-TG2511FX

Се продава фиксен тел. Панасоник користен 6 месеци. Си брмчи без греш...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

24 дек 15:58Bezzicen telefon so 2 slusalki - Philips D130 DUO

Prodavam bezzicni Phlips telefoni, edniot e centrala, a drugiot go pr...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

12 јун 17:28Телефонска централа Siemens HiPath 1120

2 влеза, 8 излеза (4 дигитални, 4 аналогни) Вкључено 4 дигитални тел...


199 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фиксни телефони / Останато

30 ное 10:19Se prodavaat bezicni telefoni philips

Ispravni po 300 denari


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

25 мај 20:04prodavam telefax panasonik 500 denari

se prodava telefax ispraven malku koristen za 500 denari moze da se k...


500 МКД
или предлог цена
20 мај 20:57Panasonik

Prodavam nov Bezicen Telefon Panasonik Nov informacii na tel.0719212...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

01 дек 14:38Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам