Битола
                           
2922 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава дуќан од 137 м2

Се издава / или продава дуќан од 137 м2 на ул. Солунска бр 99 Дуќано...


399 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

20 јун 14:06



Промовирано

Gradezna parcela / zemjishte

Se prodava gradezna parcela vo Brusnicko Lavcanski region so povrshin...


20 €
или предлог цена
Денес 15:53



Se izdava hala 500 m2

Se izdava hala 500 m2 s


По Договор
или предлог цена
Денес 15:34



Parcela vo NIZEPOLE ( NIZE POLE , НИЖЕПОЛЕ)

Se prodavaat dve paceli, nad seloto, na samiot pat, pogodni za vikend...


17 €
или предлог цена
Денес 15:16



Се издава НОВ стан во строгиот центар на градот

Се издава НОВ воопшто не вселен стан во нова зграда на ул. Ари Ангело...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 15:03



Mesto za vikendica

Se prodava mesto za vikendica so pat 2900 kvadrati cena 2 evra kvadra...


2 €
или предлог цена
Денес 14:56



се издава стан

се издава комплетно реновиран стан во центаро на градо поточно кај т...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:39



Издавам соби во Нижеполе, Пелистер - Вила Бабин Заб

Вилата се наоѓа над село Нижеполе на 1150м над морска висина. Во вила...


45 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:45



ИЗНАЈМУВАМ КУЌА - СТАН

Се издава комплетно наместена куќа за странци, куќата се наоѓа во Цен...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:22



Se prodava niva vo blizina na Bitola

Se prodava niva od 3638 m2 vo Rashtanska naselba, Bitola. Obezbedena ...


20 €
или предлог цена
Денес 13:16



Se prodava kukja, bavcha i dve shtali vo blizina na Bitola

Se prodava kukja vo selo Rashtani, Bitola. Kukjata e od cvrsta gradba...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:16



SE IZDAVA NOV STAN VO ZGRADA 'JURI'

Se izdava nov stan od 65 M2 vo Zgrda Juri, nov, nevselen so dve spaln...


5 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00



Се продава наместен стан

Се продава стан во населба Карпош, Битола на 6ти (последен) кат, без ...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00



Se prodavaat extra ducani

Se prodavaat ducani so pogolema kvadratura. Na extra Lokacija! Cena...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00



Ocuvan stan vo oblasta

Se prodava ocuvan stan vo oblasta 3 kat Dnevna , trpezarija, kujna...


46.400 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00



СЕ ПРОДАВА КАРАБИНА

СЕ ПРОДАВА КУЌА-КАРАБИНА ОД 200м2 СО ДВОРНО МЕСТО ОД 500м2 ВО НАСЕЛБА...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:44



КУЌА КАЈ ЧИФТЕ-ФУРНИ

Куќата е нова градба со бетонско-армирана конструкција, цврста градба...


140.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:40



Se iznajmuva opremen stan vo Bitola

Se iznajmuva opremen stan na ul. Mladinski Brigadi (nasproti Domot za...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:23



Prodavam stan

Stanot e vo dobra sostojba


25.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:03



Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:35



Лозје во Раштани

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Уши...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:34



К2225, БАДЕМБАЛАРИ, КУЌА 49М2 ДВОР 53 М2

К2225, БАДЕМБАЛАРИ, ЗА САМО 10.900 ЕВРА, ПРИЗЕМНА КУЌА СО КОРИСНА ПОВ...


10.900 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:32



  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA MAGACIN OD 900M2

SE PRODAVA MAGACIN OD 900M2. MAGACINOT E PODELEN NA DVA DELA OD 500M...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

Денес 11:20



SE PRODAVA KUKJA

SE PRODAVA KUKA SO 237 M2 STANBENA POVRSINA I 150M2 DVORNO MESTO. kU...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:20



SE PRODAVA MESTO SO MARKICA ZA GRADBA NAD MUZICHKO UCHILISHT

VKUPNA POVRSHINA - 120m2 MARKICA ZA GRADBA STANBEN OBJEKT - 80m2 / P...


25.990 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:11



  НОВ ОГЛАС

Se izdava Kompletno opremen stan

Se PRODAVA ili IZDAVA, kompletno opremen stan vo blizina na gornoto V...


50 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:10



ИЗДАВАМ СПРАТ ОД КУЌА ВО ЦЕНТАР, 90М2

ИЗДАВАМ СПРАТ ОД КУЌА ЗА ДО 31.08.2022 ГОДИНА, ЗА СТРАНЦИ, ВО ЦЕНТАР,...


450 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:09



  НОВ ОГЛАС

ИЗДАВАМ ПОЛУ НАМЕСТЕН СТАН СО 2 СПАЛНИ ВО ЦЕНТАР

ИЗДАВАМ ПОЛУ НАМЕСТЕН СТАН СО 2 СПАЛНИ, ВО СТРОГ ЦЕНТАР, ЈУГОИСТОКОТ,...


200 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:01



  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAROT NA BITOLA

Se izdava kompletno opremena garsonjera vo strogiot centar na Bitola,...


150 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:31



SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAROT NA BITOLA

Se izdava kompletno opremena garsonjera vo strogiot centar na Bitol...


150 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:31



Se izdava ekskluziven nov stan strog centar/New exclusive

Viber (00 389 75 234 388) SLOBODEN OD 20-Avgust-2022 ////////////...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:24



Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

Se prodava plac 397 metri kvadratni so markica za gradba 10x10 i visi...


13.500 €
или предлог цена
Денес 10:21



Kuka vo centar 73m2

Se prodava kuka na 2sprata sekoj sprat so poseben vlez mozi da se vid...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:52



ТРОСОБЕН СТАН 89м2 - ЦЕНТАР

Станот е со чиста стамбена површина од 76м2, балкони 13м3(лоѓија) и 3...


80.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:44



Прод. М А Г А Ц И Н И - Р А Б О Т И Л Н И Ц И

продавам магацини 1. 50 м2 2. 87 м2 двор 171 м2 до индустриск...


32.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
35.000 €
Битола

Магацини

Денес 09:32



SE PRODAVA DUKAN OD 50M2 STO METRI NAD MARKE TINEX

-SE PRODAVA DUKAN OD 50M2,STO METRI NAD TINEX MARKET. -DUKANOT E REN...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 09:23



SE IZDAVA STAN OD 67M2 ZA PODOLG PERIOD

-SE IZDAVA STAN ZA PODOLG VREMENSKI PERIOD NAJMALKU NA GODINA DENA SO...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:22



Се продава дел.простор 61м2со12м2 визба над болница

Се продава, деловен простор од 61м2 и 12м2 визба. Се наоѓа над болниц...


33.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 09:18



SE PRODAVAAT 2 STANA VO IZGRADBA 83m² POSHIROK CENTAR*

Ostanati se ushte dva stana kaj skopska Pivara - na 1 minuta peshki d...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:08



SE PRODAVA GOLEMA KUKJA - MOZI ZAMENA ZA STAN

Hitno se prodava kukja, ili pak se zamenuva za stan - so vasha doplat...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:08



TOP LUKSUZNA KUKJA SO LUKSUZEN ENTERIER DUKJANI, SPALNI SOBI

Kukjata se naogja na 2 min peshki do centarot na gradot na ul. Soluns...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:07



Страна 1 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам