Битола
                           
753 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа со дуќан

Се продава куќа со дуќан на улица Мукос бр.59. Цена по договор. Инф...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 01:51SE IZDAVA PROSTOR ZA STRANCI

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani za stranski posetiteli v...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 23:13SE PRODAVA LUKSUZNA KUKJA VO STROG CENTAR

Se prodava luksuzna kukja vo strogiot centar na Bitola kaj staroto sr...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 23:13Се продава семејна куќa

Се продава куќа П+2 на ул. 210 бр.22 Битола (Лавчански пат- над болн...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:30ПРОДАВАМ КУЌА

КУЌАТА Е ПОД ЛИНИЈА ПО ТЕЧЕНИЕТО НА РЕКА ДРАГОР ОД ЛЕВА СТРАНА ПРВА...


15.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:11Куќа и помошни простории

Контакт Пеце 078 271 285 Боби 075 509 430


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:33BARAM STARI KUKI ZA IZGRADBA NA MINI ZGRADI

BARAM STARI KUKJI ISKLUCIVO VO STROG CENTAR NA BITOLA ZA IZGRADBA NA ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:47Издавам соби во Нижеполе, Пелистер - Вила Бабин Заб

Вилата се наоѓа над село Нижеполе на 1150м над морска висина. Во вила...


45 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:45SE PRODAVA KUKJA ILI SE MENUVA ZA STAN BRUSNICHKA NASELBA

Se prodava kukja ili se menuva za stan vo Brusnichka Naselba - shto p...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:27  НОВ ОГЛАС

ИЗНАЈМУВАМ КУЌА - СТАН

Се издава комплетно наместена куќа за странци, куќата се наоѓа во Цен...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:22Se prodava kukja, bavcha i dve shtali vo blizina na Bitola

Se prodava kukja vo selo Rashtani, Bitola. Kukjata e od cvrsta gradba...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:16СЕ ПРОДАВА КАРАБИНА

СЕ ПРОДАВА КУЌА-КАРАБИНА ОД 200м2 СО ДВОРНО МЕСТО ОД 500м2 ВО НАСЕЛБА...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:44КУЌА КАЈ ЧИФТЕ-ФУРНИ

Куќата е нова градба со бетонско-армирана конструкција, цврста градба...


140.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:40Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 11:35К2225, БАДЕМБАЛАРИ, КУЌА 49М2 ДВОР 53 М2

К2225, БАДЕМБАЛАРИ, ЗА САМО 10.900 ЕВРА, ПРИЗЕМНА КУЌА СО КОРИСНА ПОВ...


10.900 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 11:32  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA KUKJA

SE PRODAVA KUKA SO 237 M2 STANBENA POVRSINA I 150M2 DVORNO MESTO. kU...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 11:20SE PRODAVA MESTO SO MARKICA ZA GRADBA NAD MUZICHKO UCHILISHT

VKUPNA POVRSHINA - 120m2 MARKICA ZA GRADBA STANBEN OBJEKT - 80m2 / P...


25.990 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 11:11  НОВ ОГЛАС

ИЗДАВАМ СПРАТ ОД КУЌА ВО ЦЕНТАР, 90М2

ИЗДАВАМ СПРАТ ОД КУЌА ЗА ДО 31.08.2022 ГОДИНА, ЗА СТРАНЦИ, ВО ЦЕНТАР,...


450 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 11:09  НОВ ОГЛАС

Kuka vo centar 73m2

Se prodava kuka na 2sprata sekoj sprat so poseben vlez mozi da se vid...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 09:52SE PRODAVA GOLEMA KUKJA - MOZI ZAMENA ZA STAN

Hitno se prodava kukja, ili pak se zamenuva za stan - so vasha doplat...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 09:08TOP LUKSUZNA KUKJA SO LUKSUZEN ENTERIER DUKJANI, SPALNI SOBI

Kukjata se naogja na 2 min peshki do centarot na gradot na ul. Soluns...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 09:07NOVA KUKJA 190m2 SO DUKJAN 50m2 + DVOR 50m2

Se prodava kukja na 2 sprata 50m2 Dukjan 2 sprata po 70m2 50m2 dvo...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 09:02Купувам стара куќа центар

Купувам стара куќа во центарот на Битола. 078307009 Менде.


1.111 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 06:33Se prodava kukja na dva sprata

Se prodava kukja na dva sprata vo centralno gradsko podracje. Renovir...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 јун 19:17Drven Pazar, kukja za renoviranje, 2 kata, garaza, dvor

К2190, ДРВЕН ПАЗАР, САМОСТОЈНА КУЌА ЗА РЕНОВИРАЊЕ, КОЈА СЕ СОСТОИ ОД ...


58.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 јун 19:12ПОД ПАЗАРОТ, ОДРЖАНА КУЌА СО ДВОР И МАРКИЦА ЗА ГРАДБА

К2224, ПОД ПАЗАРОТ, СЕ ПРОДАВА ОДРЖАНА КУЌА СО ДВОРНО МЕСТО, НА ПРЕКР...


55.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
58.000 €
Битола

Куќи / Вили

27 јун 18:15Prodavam kukja odlicna vednas vseliva

so uredna dokumentacija


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 јун 12:39Se prodava kukja kaj skopska pivara

Kukjata ima dva sprata so vizbi i moznost za podkrovje so vkupna povr...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 јун 12:37STARA KAMENA KUKJA SO DVOR VO CAPARI 280 m2

prodavam stara kamena kukja od 90 m2 so dvorno mesto od 190m2 placot ...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 јун 11:32К2223, ОУ СТИВА НАУМОВ КУЌА, ПРИЗЕМЈЕ И КАТ

K2223, ОУ СТИВ НАУМОВ, КУЌА, ПРИЗЕМЈЕ 34М2 И КАТ 58 М2, СО ГАРАЖА, Б...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 јун 10:33Se prodava kukja vo Bitola ili se zamenuva za nov stan

Се продава куќа во строгиот центар на градот на 5 минути до Домот на ...


2 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 јун 09:51KUKJA NA VLEZOT OD DIHOVO 1300MK

SE PRODAVA VIKEND KUKJA NA VLEZOT OD SELO DIHOVO KOE SE NAOGJA NA 780...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 јун 08:49Куќа на екстра локација

Се продава куќа во екстра состојба под Лавци, над стадионот. Куќата ...


95.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 јун 07:54Se prodava kuka - mal pariz

Se prodava kuka - mal pariz na ul.dame gruev 159 ........ informacii ...


27.999 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 јун 05:36Се продава куќа во с. Лавци - Битола

Ќуќата е со поврзана струја, вода и канализација и има отворен поглед...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 јун 00:08SE PRODAVA KUKA ZAD * UREDO*

>Se prodava kuka vednas pozadi zdravstveniot dom JZU ( UREDO) vo stro...


26.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
26.800 €
Битола

Куќи / Вили

26 јун 22:34Се продава куќа во Буковски Ливади

Се продава куќа ,во Буковски Ливади 150 м2 + дворна површина 350 м 2


59.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 јун 21:48Se PRODAVAAT ili ZAMENUVAAT dve kuki vo CENTAR

Kukuite se naogaat na  ul: " BULEVAR 1vi MAJ " br 298. Prednata e na ...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 јун 12:21Se prodava kuka vo G.Orizari

Se prodava dvospratna kuka so golemo dvorno mesto ,obrbotlivo zemjist...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 јун 07:46Cena po dogovor

Pogodna i za dve familii.Kontakt telefon 071 966 472


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 јун 22:02Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам