Битола
                           
750 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Спрат од куќа

Се продава спрат од куќа (приземје) со 3 соби,кујна, купатило,помошна...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 јул 13:26Промовирано

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

12 авг 11:07Промовирано

Kuca vo Nedopirlivi

Golema kuca , ocuvana so p +2k + po 4stana - dva stana so 2 spalni...


180.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 00:15Se prodava kuća vo strog centar

Kuća vo strogom centar na gradot , očuvana. Pod zgrada zemljište - ...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 00:14Stara kuca so golem dvor

Se prodava stara kuca Prizemni objekti od 78 I 40 m2 Golem dvor od ...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 00:13Kuća Stara Bolnica

Kuća stara bolnica Na ubava lokacija so golem dvor. Kućata e postara


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 00:12Se prodava kuca vo posirok centar

Se prodava kuca Prizemje stan 60m2 I 42m2 deloven prostor 1 kat st...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 00:10SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 23:49Se prodava kukja na Bair blisku do O.U "Todor Angelevski"

Se prodava kukja vo naselba bair Spremna za ziveenje Oddalecena od c...


36.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:41Kuka vo Brusnicka Naselba 420 m/2

Se prodava Kuka vo Brusnicka Naselba: 420m/2, tri sprata plus podrum,...


110 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:56Се издава продава

За сите информации околу цена издавање или купопродажба на куќата ве ...


80.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:50STARA KAMENA KUKJA SO DVOR VO CAPARI 280 m2

prodavam stara kamena kukja od 90 m2 so dvorno mesto od 190m2 placot ...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:36Se prodava kukja vo Bitola ili se zamenuva za nov stan

Се продава куќа во строгиот центар на градот на 5 минути до Домот на ...


2 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 14:41КУЌА ЗА ТУРКАЊЕ

Се продава куќа за туркање Чифте Фурни. Во куќата може да се живее,...


29.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 14:05СЕ ПРОДАВА КУЌА НАД БЕЛА ЧЕШМА

СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ПОВРШИНА ОД 200м2, лоцирана во близина на основнот...


49.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 14:03ИЗНАЈМУВАМ КУЌА - СТАН

Се издава комплетно наместена куќа за странци, куќата се наоѓа во Цен...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:39SE PRODAVA KUKJA

SE PRODAVA KUKA SO 237 M2 STANBENA POVRSINA I 150M2 DVORNO MESTO. kU...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:04Se prodava Vikend kukja so mesto 4.000m2

Lokacija: Na patot Bitola - Ohrid ..vo blizina na s.Rashtani.


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:00Se prodava kuka

Se prodava kuka vo naselba genimale na ulica Dame Gruev br. 48 Kontak...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:01Се продава куќа близу болница

Kujkata e stara za renoviranje i se naogja na 5 minuti do bolnica


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 11:07Se prodava Magarevo Pelister nova

Нова квалитетно градена куќа во национален парк Пелистер. Идеална ме...


660 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:14СТРЧИН, КАРАБИНА, ПОКРИВ, ВОДА, ОДВОД, СТРУЈА, ДВОР

К2156, СТРЧИН, СЕ ПРОДАВА КУЌА - ПОКРИЕНА КАРАБИНА, ДВА КАТА ПО 106М2...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:01К1435,ЦЕНТАР, ПЛАНСКА РЕНОВИРАНА КУЌА, ДУЌАН, ДВОР

К1435, ЗА 159.000 ЕВРА, ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВА ПЛАНСКА КУЌА СО ДЕЛОВЕН ПР...


165.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:00СТРЧИН, НОВА КУЌА 295М2 И ДВОР 150М2

СТРЧИН, НОВА КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД ПОДРУМ И ГОЛЕМА ГАРАЖА СО ПОВРШИ...


199.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:00Се продава реновирана куќа во Битола!

Продавам реновирана куќа на ул.Солунска бр.14 Битола. Куќата не е вс...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 09:36продавам кука со двор

Продавам кука ( П +1) со двор во Јени Маале, со засебен влез, приклуч...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 09:25BARAM STARI KUKJI VO CENTATOT NA BITOLA

BARAM STARI OBJEKTI ZA IZGRADBA NA MINI ZGRADI VO POTESNIOT CENTAR NA...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 09:01Куќа

Се продава куќа во с.Ѓавато погодна за викендица со големо дворно мес...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 08:48Куќа на екстра локација

Се продава куќа во екстра состојба под Лавци, над стадионот. Куќата ...


100.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 авг 21:16Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 авг 18:53Se prodava

vo odlicna sostojba za poveke iznformacii na tel 078599899


84.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 авг 18:47Se prodava kukja na dva sprata

Se prodava kukja na dva sprata vo centralno gradsko podracje. Renovir...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 авг 17:16СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗНА КУЌА ЗА V.I.P ГОСТИ *ДЕЛЕГАТИ *БИЗНИСМЕНИ

-МАКСИМАЛНО ОПРЕМЕНА -ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕНА -ЏАКУЗИ -САУНА -БАЗЕН СО ТОП...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 авг 13:03TOP LUKSUZNA KUKJA SO LUKSUZEN ENTERIER DUKJANI, SPALNI SOBI

Kukjata se naogja na 2 min peshki do centarot na gradot na ul. Soluns...


200.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 авг 13:03КУЌА НА 2 СПРАТА *ДВОР *ГАРАЖА *БЛИСКУ ДО КОРЗО *ТОП!

Продажната Цена од реалната проценка од агенцијата на куќата е околу ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 авг 13:02SE PRODAVA KUKJA ¦ Agencija "Centar Mark" ¦ 070360520

HITNO! Krajna cena ~50.000 EUR Se prodava kukja Renovirana Fasada Nov...


49.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
50.000 €
Битола

Куќи / Вили

17 авг 13:02SE PRODAVA NAJUBAVATA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA

Kukjata e so mnogu cvrsta gradba na najdobroto mesto vo gradot. Za ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 авг 13:01SE PRODAVA GOLEMA KUKJA - MOZI ZAMENA ZA STAN

Hitno se prodava kukja, ili pak se zamenuva za pomal stan - so vasha ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 авг 13:01SE PRODAVA KUKJA PO POVOLNA CENA

Se prodava kukja *********ПРОДАВАТЕ, КУПУВАТЕ, ИЛИ ИЗДАВАТЕ НЕДВИ...


57.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 авг 13:01SE PRODAVA KUKJA NA 2 MINUTI PESHKI DO CENTAR BITOLA

Se prodava kukja vo blizina na strog centar Bitola. Poglednete gi ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 авг 13:01SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA - ZAMENA

SE PRODAVA KUKJA OD 86m2 SO DUKJAN OD 45m2 24m2 DVOR 8m2 VIZBA ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 авг 13:01SE PRODAVA KUKJA ILI SE MENUVA ZA STAN BRUSNICHKA NASELBA

Se prodava kukja ili se menuva za stan vo Brusnichka Naselba - shto p...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 авг 13:01Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам