Битола
                   
38 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava plac so objekt vo Bitola

Se naoga na Bulevar 1vi Maj bb pod stocen pazar poranesen DOO PROMONT...


90.000 €
или предлог цена
Битола

Магацини

Вчера 01:29Se izdava magacin 60 m2 vo pazarot

Se izdava magacin vo pazarot 60 m2, vo samiot dvor ima mesto za parki...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

13 авг 12:54MAGACINI DUKANI DELOVEN PROSTOR

se izdavat magacini so razlicna golemina od 50 do 500 m2 isto taka se...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

12 авг 17:55Се издава Деловен простор - ХАЛА

Се издава Објект со површина од 500 м2. Локација : Новачки пат - Б...


По Договор
или предлог цена
Битола

Магацини

08 авг 11:50SE PRODAVA MAGACIN OD 900M2

SE PRODAVA MAGACIN OD 900M2. MAGACINOT E PODELEN NA DVA DELA OD 500M...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

07 авг 21:26Прод. М А Г А Ц И Н И - Р А Б О Т И Л Н И Ц И

продавам магацини 1. 50 м2 2. 87 м2 двор 171 м2 до индустриск...


32.000 €
или предлог цена
Битола

Магацини

07 авг 14:26Магацин/Деловен објект

Објект со површина (8м*16м) 128м2 изграден на парцела од 1700 м2 на и...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

05 авг 07:29Izdavam magacinski i deloven prostor

Se izdava magacinski i deloven prostor od 200 m2 na povrsina od 2000 ...


400 €
или предлог цена
Битола

Магацини

04 авг 20:36Izdavam magacin

Izdavam magacin na glaven pat (Kravarski pat)


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

03 авг 16:05Magacini Pelagonka 2

Izdavam magacini od: 25m2,12m2,12m2. Pelagonka 2. Cena i rok na izdav...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Магацини

25 јул 14:58Se izdava magacin 35 m2 vo centar

Se izdava magacin 35 m2 vo DTC Seherezada na kat. Moze da se koristi ...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

14 мај 08:04Se prodava ili izdava objekt

Kompletna infrastruktura plus 400m2 dvor, pogoden za proizvodstvo.mag...


100 €
или предлог цена
Битола

Магацини

09 апр 13:58Se izdava magacinski objekt 300m2

kompletna infrastruktura ...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

09 апр 13:58Magacin vednas do pazarot 120m3

Izvavam magacin na prizemje vo kuka vednas do pazarot vo Bitola na ul...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

06 мар 12:03Se izdava magacin vo Bitola

Se izdava magacinski prostor na terminalot vo Bitola ul.Kravaraski pa...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Магацини

28 фев 13:35SE KUPUVA PLAC ILI GARAZA

Се купува плац до 200м² или гаража мининимум 30м² Контакт: 076 822...


9.000 €
или предлог цена
Битола

Магацини

04 фев 01:21Магацински Простор

се изнајмува деловен простор на влез во горно оризари 120 м2 погоден ...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

28 дек 14:29Деловен простор/ Горно Оризари

се изнајмува деловен простор на влез во горно оризари 120 м2 погоден ...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

18 дек 20:26Deloven prostor

Se izdava deloven prostor vo centarot na gradot povolen za magacin ka...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

09 дек 13:53se izdava slobodno od 01.07.2020

se izdava obijetk na iduatriski kaj so e holmak 1 hala 850m2 2 hala...


155 МКД
или предлог цена
Битола

Магацини

07 јул 13:10НОВАЧКИ ПАТ, СЕ ИЗДАВАА Т ДВА МАГАЦИНИ И ПЛАЦ

ИД 520, НОВАЧКИ ПАТ, ЦЕЛА ПАРЦЕЛА 2000 М2, СЕ ИЗДАВА МАГАЦИН 100 М2 С...


400 €
или предлог цена
Битола

Магацини

27 мај 13:03Se iznajmuva Odlicen MAGACINSKI prostor

Издаваме под наем деловен и магацински простор место викано Кафтанџи...


2 €
или предлог цена
Битола

Магацини

26 мај 09:03SE IZDAVA MAGACIN OD 1000 M2

Se izdava magacin od 1000 m2. Magacinot se naogja vo krugot na stari...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

11 мај 14:51СЕ ИЗДАВА МАГАЦИН ВО БЛИЗИНА НА ХЕРАКЛЕА

Се ИЗДАВА магацин, производствен погон со површина од 500м2 во непоср...


7.440 €
или предлог цена
Битола

Магацини

17 мар 12:58Царински складови и деловен простор

DELOVEN PROSTOR: Carinsko-spediterski terminal-Bitola,...povik-ponuda...


363.988 €
или предлог цена
Битола

Магацини

13 мар 14:27магацин - гаражи

Се издава магацин 50м2. Објектот се наоѓа во кругот на поранешниот к...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

08 јан 11:37SE IZDAVA MAGACIN 500 M2

SE IZDAVA MAGACIN OD 500 - 1000 M2 VO KRUGOT NA BITOLATEKS. 071/32...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

14 дек 22:03Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor pogoden za magacin. Lokacija na vlez vo Bit...


По Договор
или предлог цена
Битола

Магацини

11 ное 14:17Прод. ЛЕГАЛИЗИРАНИ М А Г А Ц И Н И до Инд.ПАТ

ЛЕГАЛИЗИРАНИ МАГАЦИНИ И ДВОР 1 МАГАЦИН 87 м2 2 МАГАЦИН 54 м2 Д...


2 МКД
или предлог цена
Битола

Магацини

17 окт 07:11Прод лег. М А Г А Ц И Н до инд. пат.

магацин 124 м2 двор 100 м2 со пристапен пат за камиони комшии од о...


5 МКД
или предлог цена
Битола

Магацини

07 окт 19:52Se iznajmuva Magacinski prostor BITOLA

Издаваме под наем деловен и магацински простор место викано Кафтанџи...


2 €
или предлог цена
Битола

Магацини

22 сеп 12:28Kafez

Se prodava kompletna oprema za nesilki mng socuvana kako nova za 1500...


По Договор
или предлог цена
Битола

Магацини

27 мар 21:49SE IZDAVA MAGACIN

Izdavam magacinski prostor,objekt za cuvanje na stvari i roba, vo nas...


3.000 МКД
или предлог цена
Битола

Магацини

16 ное 13:28Deloven i magacinski prostor

Deloven i magacinski prostor na glavniot pat na vlezot od Bitola


1 МКД
или предлог цена
Битола

Магацини

06 окт 21:18ИД506,БРУСНИЧКА НАСЕЛБА,СЕ ИЗДАВААТ 3 ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИ

ИД506, БРУСНИЧКА НАСЕЛБА, НА ГЛАВНА УЛИЦА ДУЌАН-МАГАЦИН СУТЕРЕН 220 ...


350 €
или предлог цена
Битола

Магацини

27 сеп 18:55MAGACINI I DUKANI SE IZDAVAT NA ZELEZNICKA STANICA

se izdavat magacini i dukani na zeleznicka stanica vo stovariste EMPL...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Магацини

03 мај 09:45Magacinski prostor 1400m2

Magacinski prostor vo Bitola ,Industriska zona Frizideri, so dva vlez...


75 МКД
или предлог цена
Битола

Магацини

02 окт 15:51Se izdava HALA poveke namenska

Se izdava Objekt od 300m2 koj moze da poslui za poveke nameni.Objekto...


12.121.212 €
или предлог цена
Битола

Магацини

28 јул 18:59Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам