Кисела Вода
                   
1741 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава нов тросед

Се продава некористен тросед (купен пред 2 месеци), со димензии 230/9...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

13 авг 14:57Промовирано

IZRABOTKA NA DRVENI ZARDINJERI SAKSII

IZRABOTUVAM DRVENI ZARDINJERI SAKSII BUNARI VOVCINJA I MNOGU DRUGI ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Денес 11:11IZRABOTKA NA DRVENI ZARDINJERI SAKSII

IZRABOTUVAM DRVENI ZARDINJERI PO SEKAKVA GOLEMINA POJA PO ZELBA 0...


1 €
или предлог цена
Денес 11:10TRPEZARISKI MASI MASA KLUP MASICkI I STOlCINJA

Prodavam trpezariska masa 140×80×75 klup maaicka 102×54×44 070 -55...


2 €
или предлог цена
Денес 11:10KOMARNICI-POPUST 15%-КОМАРНИЦИ ПОПУСТ 15%

ИЗРАБОТКА НА ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ (АЛУМИНИУМСКИ) КОМАРНИЦИ ОД СИТЕ ТИПОВ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:06KOMARNICI * КОМАРНИЦИ

ИЗРАБОТУВАМЕ СЕКАКОВ ВИД НА КОМАРНИЦИ ОД АЛУМИНИУМСКИ ПРОФИЛИ И ФИБЕР...


1 €
или предлог цена
Денес 11:06Волнен тепих

Се продава волнен тепих 4х3 рачна изработка


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Денес 10:45Тросед

Се продава кожен тросед со механизам за спуштање како спална со вград...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
15.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 10:45Dekorativen Japonski zid

Продаваме и вградуваме декоративен Јапонски малтер со исклучителна ес...


9 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Денес 10:06Trosed kako Nov “Simpo”

Klik Klak trosed kupen od Simpo 24.000 denari,vo kompletno funkionaln...


3.100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 09:53DALJINSKO ZA KLIMA-SITE TIPOVI

PRODAVAM NOVO DALJINSKO UNIVERZALNO ZA SITE TIPOVI NA KLIMA UREDI.BUK...


599 МКД
или предлог цена
Денес 09:534 stolici

4 stolici za trpezariska masa,novi Mahagoni nogarki,krem eko koza. ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 09:52KOVANO ZELEZO ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII SKALI 'SASKO-GIS'

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


35 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Огради

Денес 09:30Комода

Се продава комода 170.5, 53, 43.5 користена без оштетување.


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 07:31NAJEFTINI 6 KOMORNI PVC VTARI I PROZORI

Izrabotuvam 6 komorni PVC vrati i prozori kon.tel 075 204 174


111 МКД
или предлог цена
Денес 06:40pesok tampon zemja sut

pesok droben kamen zemja humus do 2 kubika


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Вчера 19:48PRODAVAM STILSKO OGLEDALO

Podavam golemo ogledalo vo ubava drvena ramka moze da se zakaci horiz...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Огледало

Вчера 15:10PRODAVAM RASTENIJE ZAMIJA

Prodavam sasisko cveke zamija


500 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
700 МКД
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 15:10Tapaciranje Na stolici ekstra ceni

Tapaciranje Na stolici vo matrijal i eko koza so vas ili nas matrijal...


350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 15:07Oplati Zolta 2met na 0.50

Zolta oplati ednas upotrebena 2met /0.50 pet kom i dve 1.50/0.50 met...


100 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
8.000 €
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Вчера 15:06Трпезариска маса

Се продава трпезариска маса со 4ри стола


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 14:31Продавам два надушека

Дормео, два надушеци, 190на 90цм. 1500ден за двата.


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

Вчера 13:56Pelet Peleti Пелет Пелети

Montepellet Состав : 100% буково дрво Енергетска моќ : >4.6 kWh/k...


380 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

Вчера 13:43IZRABOTKA NA SAKSII ZARDINJERI

IZRABOTKA NA DRVENI SAKSII POSEKAKVA GOLEMINA I BOJA PO ZELBA 070 552...


25.463 €
или предлог цена
Вчера 13:15NAJ EFTINI PARKING RAMPI BLOKATORI RAMPA

IZRABOTKA I MONTAZA NA RAMPI NAJ EFTINI 070552109


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 13:15Skafce so ogledalo

Polovno skafce so ogledalo medijapan 90×55


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Огледало

Вчера 12:54  НОВ ОГЛАС

Skafce so ogledalo

Polovno medijapan skafce so ogledalo 90×55


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

Вчера 12:52  НОВ ОГЛАС

Prodavam friteza roventa

Se prodava friteza nova so uputstvo za upotreba.Od slikite može da se...


2.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фритези

Вчера 12:52Купувам боца за гас ( плинска боца )

Купувам боца за гас ( плинска боца )


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:48Masina za perenje alishta ST

Се продаваат делови за оваа машина,се што ви треба. Контакт тел: ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.800 МКД
Вчера 11:50VENECIJANER VARIOLAJT ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA

Proizvodstvo i montaza na visoko kvalitetni proizvodi so luks kvalite...


12 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Вчера 10:29ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT ROLO ZEBRAKOMARNICI

-ПЛАСТИЧНИ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ -ВЕНЕЦИЈАНЕР-ВО РАЗНИ БОИ...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:29ROLO ZEBRAKOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT ROLETNI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - РОЛО И МИНИ РОЛО - ЗЕБРА И МИНИ ЗЕБР...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Вчера 10:29ZEBRA VENECIJANER ROLETNI ROLO VARIOLAJT KOMARNICI

IZRABOTNA I MONTAZA NA ZEBRA VENECIJANER ROLETNI ROLO VARIOLAJT KOMAR...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Вчера 10:29VARIOLAJT ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER ROLO ZEBRA

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ ШИРОКА / ТЕСНА ЛЕНТА...


12 €
или предлог цена
Вчера 10:29TRPEZARISKA MASA METAL DRVO MASI KLUP MASI

Prodavam nova masa so vrven kvalitet. Dolzina 165sm Sirina 84 sm V...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 10:12Kanister/Cisterna 1Ton/1000l

Se prodavaa dve parcinja novi cena za edno 5000den.


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Останато

Вчера 10:02Trosed

Trosed. Se pusta


2.700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 09:25Се продава апарат за кафе/кафемат Saeco (Philips)

Се продава одлично сочувана рачната машина за еспресо Saeco (Philips)...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:14Продавам две нови надворешн камери 4 MP

Провадам две нови надворешни камери од 4 MP. Камерите воопшто не се к...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:14Detska soba, krevet

Se prodava masa rabotna, krevet na sprat i skafce koi moze da se kori...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:05Страна 1 од 44

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам