8343 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NISSAN MICRA 1.2 BENZIN-59KW--MODEL 2008--153.000 KM!!!NOVA!

NISSAN MICRA 1.2 BENZIN--59KW--80KS--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO -...


3.699 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 ное 23:03Промовирано

KIA PRO CEED 1.6 125KS. (FACELIFT 2012GOD.) UVOZ CH

KIA PROCEED 1.6 ISG 125KS. 6 BRZINI EURO5 STANDARD, MODIFICIRAN REDIZ...


5.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 ное 16:16Промовирано

RENAULT MEGANE III 1.5 DCI-90KS--MODEL 2012--REDIZAJN--NOVA!

RENAULT MEGANE III 1.5 DCI--66KW--90KS--EURO 5 --KLIMA LADI ODLICNO ...


5.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

17 ное 17:30Промовирано

FIAT PUNTO 1.2 16V SO PLIN,REGISTRIRANO,ZIMSKI GUMI

Se prodava FIAT PUNTO 1.2 16V HLX model 2000 godina So najful opre...


1.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:39Turbo za astra 1.7 isuzu

Turbo so se grana za atra 1.7isuzu vo odlicna sostojba


120 €
или предлог цена
Денес 09:36Kompresor od klima za mondeo 3

Kompresor za klima od mondeo 3


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:36Zadni amortizeri Peugeot 406

Prodavam zadni amortizeri za Peugeot 406, 2000-ta godina, solidno zac...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:33Mercedes CLA 200 AMG line 7G-DCT

Kolata e vo ekstra sostojba so kompletna servisna i elektronska knisk...


23.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:28Astra j

kolata e super sostojba so site servisi zimski gumi i funkcionira do ...


6.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:21OPEL ASTRA 1.6 FUL OPREMA

Opel astra 1.6 benzin oprema ful reg.do 6 mesec 23


1.250 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:13Bandazi 16-ki 5x112 so gumi Pirelli. Zamena za 15ki

Se prodavat bandazi original audi 16ki 5x112 so gumi pirell. Odgovara...


Денес 09:13VW PASSAT 1.6 TDI (VO ODLICNA SOSTOJBA)

Се продава Volkswagen Passat 1.6 TDI! -Регистрирано до 03.2023! -4 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:13BMW 318d Facelift 2009 Godina EURO 5 DPF Top Sostojba

Top sostojba! BMW 318d Redizajn EURO 5 so DPF, 2010/2009 godina. TO...


7.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:08Bandazi za audi 5x112

Prodavam bandazi za audi 15ki 5x112 so gumi


По Договор
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 09:07Bandazi za mercedes 16 5x112

Prodavam bandazi za mercedes 16 ki sose gumi


По Договор
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 09:07Delovi za mazda 6

Polovni delovi za mazda 6 078296379


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:06Audi A4 za delovi

Audi A4 1.6 benzin za delovi


По Договор
или предлог цена
Денес 09:06Otkup na vozila havarisani stranski

Otkup na vozila na stranski i makedonski tabli havarisani neispravni ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:06Delovi za reno kangoo

Prodavam delovi za reno kango dizel


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:06Audi A6 2.4 DELOVI

Audi A6 2.4 benzin za delovi


По Договор
или предлог цена
Денес 09:06LANCI ZA SNEG

PRODAVAM LANCI ZA SNEG ZA 2 TRKALA KOMPLET VO KUTIJA


Денес 09:05Delovi za seat cordoba ibiza

Prodavam delovi za seat cordoba ibiza benzin 1.2 dizel 1.4 tdi 1.9 td...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:04HENGST FILTERI G&N AVTODELOVI BITOLA

OD SEGA NOV PROIZVOD VO G&N AVTODELOVI BITOLA. HENGST FILTERI ED...


1 МКД
или предлог цена
Денес 08:59MONROE AMORTIZERI G&N AVTODELOVI BITOLA

MONROE e nezapirliv koga se raboti vo unapreduvanjeto na bezbednosta ...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:59YUASA AKUMULATORI - 1.500 den POPUST

.Osnovana 1918 YUASA e najproizveduvaniot i najprodavaniot akumulator...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:59EXIDE AKUMULATORI G&N AVTODELOVI BITOLA

OD SEGA NOV BREND VO NASATA PALETA NA PROIZVODI SVETSKIOT BREND NA AK...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:58CONTINENTAL SETOVI REBRASTI

CONTINENTAL SETOVI REBRASTI OD NAJPOZNATIOT GERMANSKI PROIZVODITEL. ...


7.900 МКД
или предлог цена
Денес 08:58OPEL CORSA D 1.3 CDTI 75KS 2011GOD.EURO5

Opel Corsa 1.3 cdti 75ks euro5 noviot motor 2011god. Klima Elektr...


4.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:42VW GOLF 5 1.9 TDI 2006god.

Golf 5 1.9 tdi 77kw 2006god. 6 brzini Climatronik Trokrak volan ...


4.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:42Seat bocanegra

Се продава Сеат bocanegra 1.4 tsi 204hp Тип топ состојба 4 зимски...


7.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:36Celicni bandazi 14ki - komplet za Ford

Se prodavaat cetiri (4) celicni bandazi 14-ki za Ford So bandazite ...


1 МКД
или предлог цена
- 67 % Попуст
3 МКД
Денес 08:34205 55 16 tigar 2020g

Dve sezoni vozeni


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:14Honda Civic 2.2 Dizel

Увоз од Германија Honda Civic со високо ниво на опрема. 5 врати 2.2...


4.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:12Audi A3 Coupe

Audi A3 2006 година Увоз од Германија (колата не е возена во Македон...


4.550 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.650 €
Битола

Автомобили

Денес 08:12Opel vectra 1.6 PLIN REGISTRIRANA

Se prodava vectra 1.6 so ates plin so dizni, registrirana vo odlicna ...


1.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 07:52Audi A6 3.0 SLINE FACELIFT

Se prodava Audi A6 176kw 239ks 2009 novio motor Registrirana cela go...


13.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 07:23Se prodava Opel Astra G 1.6 benzin 74 kw sedan verzija

Opel astra 1.6 so preubav motor ecotec 100ks Elektrika na stakla Zi...


1.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 07:18  НОВ ОГЛАС

Honda Accord 2.2 iCTDi

Full opremena Klima ispravna Zimski gumi +set zletni (2 para banda...


5.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
6.000 €
Битола

Автомобили

Денес 07:05MERCEDES-BENZ ATEGO 12.18-2008g TERMOKING -SILJANOVSKI

Mercedes Atego 12.18 2008 g Termoking Furgon 6.20 Hidraulicna Ramp...


12.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.800 €
Битола

Камиони

Денес 05:55Mercedes GLK 350CDI 4-MATIC Blueficiency

Proizvodstvo 2010g uvezena od Svajcarija extraful oprema, golema navi...


14.990 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.400 €
Битола

Автомобили

Денес 05:42Bmw 320 d 2006 mozi zamena za X5

Bmw 320 2006 dobro socuvano Mozi zamena za BMW X5


6 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 05:37Opel Astra Gtc 1.9cdti 120hp

Se prodava ili zamenuva Opel Astra GTC 1.9cdti 120hp napraven golem i...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 04:08  НОВ ОГЛАС

ФОРД ФИЕСТА 1.3 бензинец ЏИА ОПРЕМА РЕГИСТРИРАНА/СЕРВИСИРАНА

Форд Фиеста 1.3 бензин на ланче произведена 2004та година со 192000 р...


2.450 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.550 €
Битола

Автомобили

Денес 01:31  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 209

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам