Гостивар
                           
273 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

se prodava stan

se prodava stan nov vo nova gradba na 5 minuti od centarot na gradot ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

Денес 14:40Se prodava kuca vo centar , Gostivar !!!

Se prodava kuca 100m2 so dvorno mesto 400m2 garaza 16m2 , vo ulicata ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 13:15Se prodava ili menuva za stan

Se prodava, plac od 277m2 vo Maleardi, Gostivar 1... poseduva celosna...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 09:19Samostojna kuka Gostivar (sproti uciliste Goce Delcev)

Se prodava samostojna kuka vo Gostivar, na ulica Gave Lazareski, spro...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 13:00SE PRODAVA LOKAL 119m2 (IZDADEN POD KIRIJA)

SE PRODAVA LOKAL 119M2 ODMA DO SUPER MARKET STOKOMAK(LOKALOT E IZDADE...


777.777.777 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

Вчера 11:08Se prodava parcela

Se prodava parcela


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

26 јун 23:34SE PRODAVA PARCELA VO GRADEZEN REON

Se prodava parcela.Parcelata e opfatena so urbanisticki plan,odnosno ...


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

26 јун 23:34Se prodavaat 2 stana od 85m2 i 90m2 na 3ti i 4ti kat

Se prodava stan 85m2 i 90m2 na 3ti i 4ti kat vo Maleardi. Stanot pos...


630 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

26 јун 18:04СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402 м2

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402м2 ПОКРАЈ АВТОПАТ , КАРШИ БУНАР ПЕТРОЛ ВО ВЛЕЗ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

26 јун 17:58СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 720м2- МАЛЕАРДИ

Се продава плац од 720м2 во влез на Гостивар во Малеарди, П+5+ПК , 11...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

26 јун 17:58••GRADEZEN PLAC VO NASELBA CIGLANA-GOSTIVAR 650M²••

--Se prodava gradezen plac vo naselba Ciglana Gostivar. Placot e na s...


70 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

26 јун 16:50Plac Grudajci

Plac/livada vo Grudajci 4844 m2 Izleguva od dvete strani na pat vo gr...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

26 јун 14:41Stan po kirija

Stanot e kompletno sreden ,vselen ,so nov mebel,internet,tv,klima inv...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

26 јун 12:11Се продава стан во строг Центар-Гостивар

Се продава стан во строг Центар во Гостивар. Станот располага со повр...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

25 јун 20:07se izdava semejma kukja

se izdava kukja na ul”Mara Ugrinoska” 112 sproti poraneshno Mermeri.3...


250 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

24 јун 13:32PLAC MAVROVO

Se prodava gradezen plac 805 m2. Placot se naogja na 100 metri pred ...


90.000 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

24 јун 00:55Се продава куќа со плац во Гостивар

Се продава куќа со плац во општина Гостивар, со 500м2 плац и 250м2 ку...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

23 јун 19:54GRADEZNi PARCELi 540M2 ZONA 7 Plac 215m2 Plac 163m2 Plac 162

Na atraktivnata lokacija i pokraj glavna proektirana ulica 3 gradezni...


300 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

23 јун 14:56STANOVI VO NOVA GRADBA

Se prodavaat stanovi vo nova Gradba info:071444322


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

23 јун 14:56Vila mavrovo

se izdava vila nova gradba so centralno greenje na struja i kamin na ...


50 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
70 €
Гостивар

Куќи / Вили

23 јун 11:14СЕ ИЗНАЈМУВА КУЌА ВО ГОСТИВАР

Se izdava kukja na ul”Mara Ugrinoska” 112 sproti poraneshno Mermeri.3...


250 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

22 јун 22:04Plac vo 7 zona 353 m2

se prodava plac vo gostivar od 353 m2 so imotenlist so kanalizacia s...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 јун 18:06Kuka 80m2 vo Gostivar so dvorno mesto 500m2

Cenata ne e fiksna! HITNO!!! Kukata ima 2 sprata, na prviot sprat ...


150.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

22 јун 13:00SE PRODAVA STAN KOMLETNO RENOVIRAN

Se prodava stan kompletno renoviran -3 sobi na 3 kat -72m kompletn...


57.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

22 јун 09:27Stan kompletno renoviran

Se prodava stan na prizemje 75m kompletno renoviran novi vrati prozor...


780 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

22 јун 07:50PRODAVAM PLAC VO BLIZINA NA STAR JAVOR

Prodavam gradezen plac ispod zeleznickite prugi vo blizina na star ja...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

21 јун 09:51Se prodavaat udarni parceli okolu ETC Gostivar

Se prodavaat gradezni parceli vtor red okolu ETC Gostivar,za delovni ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

21 јун 09:51Baram stan ili plac

Baram stan ili plac pokraj avtopatot Gv-Te samo na privatniot lice ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

21 јун 02:49Agencija Top Point Mg Agjencioni Patundshmeri

Agencija za nedviznosti "TOP POINT MG " Povelete,Dojdete i Uverete s...


650 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 јун 22:45Se prodava kuka vo selo zduyna zdujna kuka Shitet Shtepi

Nova kuka Shtepi ir Yeni ev


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

20 јун 11:34Се продава стан од 80м2

Се продава стан од 80м2 во населба Малеарди Гостивар. Станот се наоѓа...


450 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 јун 08:02STAN 77m/2 na 5-KAT SPROTI KULTUREN DOM

SE PRODAVA STAN OD 72m/2 550Evra M/2.PO IMOTEN LIST +10m/2 PO ELABORA...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 јун 04:05Se prodava stan 72 m/2 na 2-kat

Se prodava stan 75 m/2 na 1-kat Lokacija na stanot kaj Policiska sta...


52.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 јун 04:04Se prodava stan 120m2 na 5ti kat- KEJ Vardar

Se prodava stan 120m2 na 5ti kat pokraj rekata Vardar. Zgrada e grad...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 јун 04:02PRODAZBA NA STAN - SKOPJE KARPOS 1

Se prodava stan, nova gradba 57 m2. Vo Karpos 1, ul. Daskal Kamçev d...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

18 јун 23:01Deloven I Magacinski Prostor

Се издава деловен простор одличен за болноца.канцеларија, лабараторја...


По Договор
или предлог цена
16 јун 10:20Shitet vend për ndërtim 722 m2.

Shitet vend për ndërtim 722m me dy markica Lokacioni në hyrje të ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

15 јун 21:03Се продава плац градежен покрај автопат Тетово-Гостивар

Се продава плац градежен 2.000 м2 покрај автопатот Тетово-Гостивар на...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

15 јун 19:50shitet shtepi

shitet shtepi ne afersi te shtepis se kultures shtepija esht e persht...


185.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

15 јун 19:01Se prodava plac/niva

Placot se prodava vkluchitelno so sosedniot plac shto gi pravi pogodn...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

14 јун 11:02Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам