Гостивар
                           
83 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

kuca

se prodava kuca so 700m2 full namesten uste edna markica ima za grade...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 10:23Se prodava kukja / Shtëpi në shitje

Се продава куќа на три спрата со подрум, на атрактивно место во цента...


400.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 09:35Se prodava kuca vo centar , Gostivar !!!

Se prodava kuca 100m2 so dvorno mesto 400m2 garaza 16m2 , vo ulicata ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 23:57Kukja so golem dvor vo naselba Pitarnica (na glavna ulica)

🗣Се продава куќа со голем двор во населба Питарница Куќата има од...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 12:40Kukja (lepenka) na glavna ulica vo Dutlok

🗣Се продава куќа во населба Дутлок, Гостивар 📐Карактеристики: -...


75.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 12:40SE PRODAVA objekt vo mavrovo

Se prodava objekt vo mavrovo so pravo na porvrat na DDV ,Mozno e ZAME...


570 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

16 авг 19:08Gradezen plac so kuka na odlicna lokacija vo Gostivar 350m2

Se prodava plac so 2 kukji(lepenka) na ulica Brakja Ginoski vo Gostiv...


800 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

16 авг 11:49Se prodava kuka vo selo zduyna zdujna kuka Shitet Shtepi

Nova kuka Shtepi ir Yeni ev


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

15 авг 17:35Kukja vo gostivar

Se prodava kukja vo naselba mlaki na 3 sprata. Sekoj sprat e poseben ...


135.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

12 авг 19:41Kuca na 3 sprata vo gostivar

Se prodava kukja vo naselba mlaki na 3 sprata. Sekoj sprat e poseben ...


135.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

12 авг 19:41shitet shtepi

shitet shtepi ne afersi te shtepis se kultures shtepija esht e persht...


195.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

08 авг 15:45Vila mavrovo

se izdava vila nova gradba so centralno greenje na struja i kamin na ...


50 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

07 авг 17:21Kucha vo Naselba Dutlok

Se prodava kucha vo Naselba Dutlok kaj vlezot na medicinskoto uchilis...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

04 авг 12:01Се продава куќа/куќи во нас.Питарница

Se prodava kukja/kukji vo nas.Pitarnica - Gostivar, so vnatresna povr...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

04 авг 11:26Se prodava kukja vo Gostivar

Za poveke info zvonete


190.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

31 јул 14:18Kuka do policija

Se prodava kuka do policiska stanica so 4 delovni prostorii i 3 stana...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

22 јул 17:58Mavrovo /Apartmani se prodavat!!!

Se prodavat apartmani vo mavrovo so pogled na ezero i ski terenite do...


1.300 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

20 јул 00:06Se prodava kukja vo naselba Leska, Bul Brakja Ginoski,

🗣Се продава куќа во населба „Леска“ – Гостивар 📍Куќата се наоѓа ...


160.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

18 јул 15:07Куќа во центар

Се продава куќа во центар, на улица Тоде Богданоски. Објектот е П+2 ...


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

17 јул 20:45Se prodava kukja 360m2 na ul.JNA

Se prodava kukja 360m2 na ul.JNA. Kukjata e na 3ri kata so povrshina...


160.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

15 јул 15:05Se prodava kukja 460m2 6ta Zona

Se prodava kukja 460m2 vo 6-Zona shto izleguva na dve ulici. Kukjata...


199.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

15 јул 14:55Se prodava kukja 340m2 vo Dutlok

Se prodava Kukja 340 m/2 so dvorno mesto +garaza pozicionirana vo nas...


135.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

15 јул 14:46Se prodava kukja vo naselba Pitarnica , Gostivar

Се продава куќа во населба Питарница , Гостивар. Куќата излегува н...


115.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

12 јул 10:11My home your home

куќата е во центар на 3 чекори од важен историски центар контактирајт...


480.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

10 јул 17:08Samostojna kuka Gostivar (sproti uciliste Goce Delcev)

Se prodava samostojna kuka vo Gostivar, na ulica Gave Lazareski, spro...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

03 јул 12:37Се продава куќа со плац во Гостивар

Се продава куќа со плац во општина Гостивар, со 500м2 плац и 250м2 ку...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

23 јун 19:54СЕ ИЗНАЈМУВА КУЌА ВО ГОСТИВАР

Se izdava kukja na ul”Mara Ugrinoska” 112 sproti poraneshno Mermeri.3...


250 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

22 јун 22:04Kuka 80m2 vo Gostivar so dvorno mesto 500m2

Cenata ne e fiksna! HITNO!!! Kukata ima 2 sprata, na prviot sprat ...


150.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

22 јун 13:00Se prodava kuka GOSTIVAR

kukata ima sopstven vlez pateka do nea kompletna dokumentacija se isp...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

06 јун 22:08Се продава куќа во Гостивар

Се продава куќа во Гостивар за цената и сите други информации на теле...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

06 јун 22:07Mesto vo centar Za izgradba Gostivar

Mesto vo gostivar vo Centar Poveke informaci javetese 070571520


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

06 јун 01:34Se prodava Kuka vo Gostivar

Kukata e vo Gostivar ima dva ulazi posebno. Kukata ima 5 sprata od k...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

25 апр 16:00SHITET SHTEPI E KOMPLETUAR PER JETES

SHITET SHTEPI E KOMPLETUAR PER ME SHUME INFORMATA PARAQITENI NE KETE...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

11 апр 18:12Se prodava kuka

Se prodava na ubava lokacija Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

25 мар 07:48Kukja/Куќа na dva sprata vo Gostivar sprоti Vodovod

Телефонски број за контакт: 075 798 001 Се продава куќа на ул.Свет...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

11 мар 12:49Agencija Top Point MG agjencioni per patundshmeri

Зошто да купите имот преку фирма регистрирана за недвижности ''ТОП ПО...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

27 фев 11:17Kuka na 3 sprata

Eftino i povolno kuka.na 3 sprata plus potkrovje vo gostivar. Eden sp...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

04 фев 18:04Kuca na 3 sprata plus potkrovje

Se prodava kukja na 3 sprata so posebni vlezovi kako vo zgrada.330 kv...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

04 фев 18:04Kukja vo mlaki gostivar

Eftino kukja na 3 sprata plus potkrovje. Sekoj sprat e poseben i odvo...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

04 фев 18:03Kukja na 3 sprata vo gostivar

Se prodava kukja na 3 sprata so posebni vlezovi kako vo zgrada.330 kv...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

04 фев 18:03Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам