Гостивар
                           
86 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat stanovi. Shiten banesa. Satilik daire

Lokacija vo centar sproti gradski park. So imotni listovi. 60, 90, 93...


890 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Денес 05:29  НОВ ОГЛАС

Se iznajmuva nov stan

Se iznajmuva stan vo nova zgrada vo Gostivar ,do kafe bar "WEST", p...


200 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Вчера 14:08SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA...

SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA VO GOSTIVAR... STANOT ...


65.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Вчера 02:20Baram stan ili plac

Baram stan ili plac pokraj avtopatot Gv-Te samo na privatniot lice ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

15 авг 15:50STAN VO CENTAROT NA GRADOT

Se izdava stan na 4ti sprat pod kirija 80m2, cena po dogovor - KONTAK...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

14 авг 14:39Се бара станови под кирија во близина на општина,суд

Се бараат станови под кирија во близина на општина,суд,болница центар...


200 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

14 авг 13:36SE PRODAVA STAN KOMLETNO RENOVIRAN

Se prodava stan kompletno renoviran -3 sobi na 3 kat -72m kompletn...


57.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

14 авг 07:12Se prodava Nov Stan 94m2

Se prodava nov stan 94m2. Stanot se naoga na patot na avtobuska stani...


799 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

13 авг 19:29se prodava stan

se prodava stan nov vo nova gradba na 5 minuti od centarot na gradot ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

13 авг 10:14Стан 75m² на 3-ти кат 8m² подрум, комплет луксузно опремен

Се продава стан од 75m² на 3-ти кат 8m² подрум, комплетно луксузно о...


60.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

07 авг 20:58Се продава стан во строг Центар-Гостивар

Се продава стан во строг Центар во Гостивар. Станот располага со повр...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

05 авг 10:51SHITEN -#SEPRODAVAT-#FORSALE #BANESA #LOKALE-#DELLOVENPROSTO

#SHITEN -#SEPRODAVAT-#FORSALE #BANESA #LOKALE-#DELLOVENPROSTOR #STA...


75 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

02 авг 13:54Се продава стан од 80м2

Се продава стан од 80м2 во населба Малеарди Гостивар. Станот се наоѓа...


37.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

01 авг 07:43Namesten renoviran stan

Se prodava namesten renoviran stan od 54m2 so podrum 4m2 i balkon 3m2...


45.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

25 јул 17:25Stan na ul.Kej Vardar Gostivar

❗️Се продава стан на ул„Кеј Вардар“❗️ 🌍 Достапно е 360° разгледув...


41.500 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

18 јул 15:34Stan od 80m2 vo Gostivar Maleardi

🗣Се продава стан од 80м2 во населба Малеарди, Гостивар. ❗️❗️ПОВОЛ...


450 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

18 јул 15:29Nov Stan od 120m2

Se prodava stan 120m2 na 5ti kat pokraj rekata Vardar. Zgrada e grad...


750 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

15 јул 14:33Se prodava stan 83m2 na 1vi kat vednash vseliv

Se prodava stan 83m2 na 1vi kat vednash vseliv pokraj rekata Vardar. ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

15 јул 14:27NOVO! se prodava stan 55m2

NOV PROEKT!!!!!! Se prodavaat stan 55m2 vo izgradba na ubava lokacij...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

15 јул 14:14Novo kvalitetna gradba na stanovi provereno

NOV PROEKT!!!!!! Se prodavaat stan 86m2 vo izgradba na ubava lokacij...


800 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

15 јул 14:01Nov nevselen stan 75m2

Se prodava nov stan 75 m/2 na 4ti-kat Stanot poseduva salon so kujna...


800 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

15 јул 13:53Nov nevselen stan 81m2

Se prodava nov nevselen stan 81m/2 4-ti kat Salonot poseduva Salon ...


850 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

15 јул 13:48NOVO !Duplex 110m2

Novo vo kvalitetna gradba po site EU standardi Se prodava Duplex stan...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

15 јул 13:38Se prodava stan vo naselba 6ta zona, Gostivar

❗️Се продава стан во населба „6та зона“, Гостивар❗️ 🌍 (Достапен 3...


620 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

13 јул 11:33Agencija Top Point Mg Agjencioni Patundshmeri

Agencija za nedviznosti "TOP POINT MG " Povelete,Dojdete i Uverete s...


650 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

10 јул 09:50Se prodavaat 2 stana od 85m2 i 90m2 na 3ti i 4ti kat

Se prodava stan 85m2 i 90m2 na 3ti i 4ti kat vo Maleardi. Stanot pos...


630 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

26 јун 18:04Stan po kirija

Stanot e kompletno sreden ,vselen ,so nov mebel,internet,tv,klima inv...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

26 јун 12:11STANOVI VO NOVA GRADBA

Se prodavaat stanovi vo nova Gradba info:071444322


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

23 јун 14:56STAN 77m/2 na 5-KAT SPROTI KULTUREN DOM

SE PRODAVA STAN OD 72m/2 550Evra M/2.PO IMOTEN LIST +10m/2 PO ELABORA...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 јун 04:05Se prodava stan 72 m/2 na 2-kat

Se prodava stan 75 m/2 na 1-kat Lokacija na stanot kaj Policiska sta...


52.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 јун 04:04Se prodava stan 120m2 na 5ti kat- KEJ Vardar

Se prodava stan 120m2 na 5ti kat pokraj rekata Vardar. Zgrada e grad...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 јун 04:02Banese e re, e pa banuar

Banesa eshte ne hyrje te qytetit te Gostivarit Banesa ka 166 m2 106...


69.900 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

09 јун 02:25STANOVI VO NOVA GRADBA

Se prodavaat stanovi vo nova Gradba info: 071444322


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

01 јун 13:03Продавам Нов - Стан во Гостивар

Продавам одличен невселуван стан, спроти стадионот во Гостивар, полу ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

13 мај 11:35Se prodava stan 68 m/2 na 1-kat lokacija Centar

Se prodava stan 68 m/2 na 1-kat , Lokacija Centar . Stanot ima podr...


60.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

06 мај 14:17SE IZDAVA STAN !

Se izdava stan vo blizina na sredno medicinsko ucilishte. Kontakt te...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

30 апр 18:27Dvosoben stan 52m2

Se prodava dvosoben stan od 52m2 vo naselba maleardi na 5 kat.. Stano...


30.500 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

23 апр 09:02Се изнајмува стан целосно опремен

Се изнајмува стан целосно опремен со мебел, бела техника, инвертер кл...


250 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

29 мар 22:06Se izdava luksuzno opremen stan

IZDADEN!!! IZDADEN!!! IZDADEN!!! Se izdava luksuzno opremen stan ka...


200 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

17 мар 20:07AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "TOP POINT MG"

Зошто да купите имот преку фирма регистрирана за недвижности ''ТОП ПО...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

17 фев 14:28Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам