Гостивар
                           
24 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava lokal 77m2 za extra cena

Se prodava lokal 77m2 na 1vi kat na mnogu frekfretna ulica vo blizina...


77.000 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

21 јул 13:36Se prodava lokal 100m2 so inventar

Se prodava lokal 100m2 na 1vi kat vo stariot trgovski Javor. Lokalot...


1.500 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

15 јул 15:42SE PRODAVA LOKAL 119m2 (IZDADEN POD KIRIJA)

SE PRODAVA LOKAL 119M2 ODMA DO SUPER MARKET STOKOMAK(LOKALOT E IZDADE...


777.777.777 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

11 јул 11:11SE IZDAVA DELOVEN I MAGACINSKI PROSTOR

Се издава деловен простор одличен за болноца.канцеларија, лабараторја...


123.156 МКД
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

13 јун 09:33Se izdava / Jepet me qira / For rent

Lokalite se podeleni na dva skoro ednakvi dela.Podeleni se gipsen zid...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

04 мај 21:38Se izdava Lokal

Se izdava atraktiven lokal, vo atraktivna lokacija Lokalot se naogja...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

29 мар 18:15Se izdava lokal vo debarska ulica

Lokacija debarska ulica - bunar petrol 60m2 so terasa Za po detalni i...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

20 мар 19:26SE IZDAVA LOKAL VO GOSTIVAR

Se Izdava Lokal vo Gostivar, Lokalot e so povrsina 75 m2 so posebna k...


500 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

01 фев 16:54SE I DAVA DELOVEN I MAGACINSKI PROSTOR

Се издава деловен простор одличен за болноца.канцеларија, лабараторја...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

07 јан 12:01SE PRODAVA ILI IZDAVA LOKAL119m2 ODMA DO STOKOMAK

SE PRODAVA ILI IZDAVA LOKAL119m2 ODMA DO STOKOMAK


444.444.444 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

07 дек 14:48LOKAL VO GOSTIVAR DUČAN ZA VAŠIOT BIZNIS

SE PRODAVA LOKAL (DUČAN ) NA ODLIČNA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO GOSTIVAR ...


230 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

04 дек 19:14DELOVEN PROSTOR i stanovi

Jepet LOKAL Afarist me qera perball ETC-s Jepen edhe banesa me qera...


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

13 ное 13:00Jepet lokal me qira

Jepet me qira lokal atraktiv prej27m2 nëkompleksin përball kafiteris ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

23 сеп 22:59Lokal do Policija

Se izdava lokal pod kirija na Ul 18 Noemvri - do policiska stanica vo...


200 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

17 авг 21:26Se Izdava Lokal Vo Gostivar Vo Zgradata Global Balkan

Се изнајмува локал нова градба од 70м2 во топ локација во Гостивар во...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

03 апр 14:21SE PRODAVA LOKAL 119m2(izdaden pod kirija)

se prodava lokal 119m2 odma do super marketot stokomak,izdaden pod ki...


777.777.777 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

23 фев 15:10Se prodava lokal na dobra lokacija

Se prodava lokal na ul.Ilindenska br.174 Gostivar vo blizina na sredn...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

09 фев 16:41Lokal

Ze izdava pod kirija lokal 40 20 podrum Wc novo So dva vleza Za...


200 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

12 сеп 17:55SE IZDAVA - JEPET ME QIRA

Jepet me qira Lokal 85 m2 + podrum prej 11 m2 në afërsi te stacionit ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

03 јун 11:23Давање на локал под наем

Се издава локал под наем на улица "Беличица" 34 Гостивар, поранешен л...


800 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

27 окт 17:44LOKAL VO CENTAROT NA GRADOT

Jepet me qira lokal prej 150m2 ne qender te qytetit,me dy WC...Ne lok...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

04 авг 12:13DUCAN VO GTC SKOPJE VTOR OD GLAVNA ULICA EXTRA LOKACIJA!

Prodavam Ducan vo GTC prv kat 24 m2. Vtor od Glavna Ulica.


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

12 мар 21:34jepet me qira

Se izdava lokal pod kirija vo samiot centar na gradot ... Lokalot ima...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

12 фев 13:12SE PRODAVA DUCAN VO GTC I Kat na Centralna ulica

Se prodava / del moze zamena za stan vo Karpos so Vasa doplata. Duca...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

12 сеп 12:40Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам