10 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издаваат Високи маси и Шатори тенди

Fenix Event Организација на настани: Свадби, крштевки,родендени,прива...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Журки

09 авг 20:29Ниска Магла-Чад и прскалки за вашиот прв свадбен танц

Fenix Event Агенција за организирање на настани Свадбени Облаци и Прс...


1 €
или предлог цена
Битола

Журки

09 авг 20:29PROEKTOR LIGHTSHOW LASER ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI I SLICNO

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се корис...


1.200 МКД
или предлог цена
Битола

Кафулиња

05 авг 11:53Se izdavaat visoki masi (konjopoi) i satori

Se izdavaat visoki masi za sekakvi zabavi i proslavi Isto taka se izd...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Журки

02 јул 11:35Disko topka 30cm 12" i 20cm 8" kolor color sarena disco ball

Prodavam disko topki 30cm (12" inci) i 20cm (8" inci) kolor color sar...


19 €
или предлог цена
Битола

Дискотеки

23 јун 13:41se prodava kafule- kafic

se prodava celosno razraboten kafic vo bitola


По Договор
или предлог цена
Битола

Кафулиња

01 апр 11:34Oprema Za diskoteka.

Se prodava kompletna oprema I inventar za letna/zimska diskoteka. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дискотеки

14 сеп 12:13ИЗВЕДБА НА ОГНОМЕТИ

Изведба на секаков вид на огномети, за сите прослави. Продажба и на з...


50 €
или предлог цена
29 апр 21:13Се отстапува разработен бизнис

Се отстапува разработен бизнис ( Кафе Бар) на улица Широк Сокак во ср...


По Договор
или предлог цена
Битола

Кафулиња

10 окт 13:51ГОЛЕМ Годишен Панаѓур Аминдео 29.9-3.10.2016

Општина Аминдео, Р. Грција ве поканува да го посетите Големиот годише...


1 €
или предлог цена
Битола

Фестивал

30 сеп 22:43Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам