Кисела Вода
                   
1737 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NASTRESNICI drveni -Izrabotuvame

IZRABOTUVAME NASTRESNICI drveni i kombinirani drvo metal lexan lim so...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Вчера 21:59Преса за пасирање овошје и домати

Продавам две дрвени преси (поголема и помала) за рачно пасирање на ов...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 21:03Fotelja na rasklopuvanje/ Фотелја на расклопување

Се продава фотелја на расклопување, купена од Леснина. Многу функцион...


1 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
60 €
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 20:15Cajnik/ Чајник

Продавам иноксен чајник, многу квалитетен и малку користен во супер с...


900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Садови и прибор / Термоси и Бокали

Вчера 20:15Ekspres lonec

Prodavam ekspres lonec, mnogu malku koristen, hrvatsko proizvodstvo o...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Садови и прибор / Останато

Вчера 20:15Сандук/ Sanduk (Касела)

Продавам сандук (касела) стар преку 100 години, комбинација кожа, мет...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 20:15Држач за панел конвектор

Продавам метален држач за панел конвектор за греење, во супер состојб...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Вчера 20:15Prodavam Detsko Krevetce Extra Socuvano

Se predava Detsko Krevetce mnogu malce koristeno,kupeno od Lesnina.


1.900 МКД
или предлог цена
- 24 % Попуст
2.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 19:17Dekorativen Japonski zid

Продаваме и вградуваме декоративен Јапонски малтер со исклучителна ес...


9 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Вчера 18:21PRODAVAM OGLEDALO

Podavam golemo ogledalo vo ubava drvena ramka moze da se zakaci horiz...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Огледало

Вчера 18:01  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM RASTENIJE ZAMIJA

Prodavam sasisko cveke Zamija


500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:54Se prodava vrata vlezna

Za info zvonete


3.000 €
или предлог цена
Вчера 17:38  НОВ ОГЛАС

BOJLER ZA PARNO I SOLAR 200 LITRI

Bojlerot e SUNSYSTEM BUGARSKI Kombiniran za parno i solar Skoro nov...


18.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

Вчера 16:57PUMPI ZA PARNO I DRUGI DODATOCI

Se prodavaat 4 pumpi za parno i drugi dodatoci Izvadeni od instalac...


350 €
или предлог цена
Вчера 16:57Tapaciranje Na stolici ekstra ceni

Tapaciranje Na stolici vo matrijal i eko koza so vas ili nas matrijal...


350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 16:21Detska soba komplet

Prodavam komplet detska soba sostavena od: 1. Krevet so dimenzii D...


189 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
199 €
Вчера 15:49pesok tampon zemja sut

pesok droben kamen zemja humus do 2 kubika


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Вчера 15:35Bateriska hilta,bormasina,strafilka/ хилта,бормашина,штрафил

Se prodava BOSCH PROFESIONALNA nova udarna bateriska bormasina korist...


500 €
или предлог цена
Вчера 15:04  НОВ ОГЛАС

Користена јамболија

Јамболијата е купена во Грција, користена но сочувана како нова, диме...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 13:52Motokultivator

Se prodava motokultivator. Koristen e nekolku meseci. Vo odlicna sost...


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 13:20KONJOPOI VISOKI SANK MASI

Barajte na ovoj broj: 078210375 Iznajmuvam Konjopoi i Tendi so pre...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 12:12WIFI ALARM

Wifi alarm нов модел со модерен дизајн, со централа со лед дисплеј...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:02Detska soba 'Bujoto Dizajn'

Detska soba kupena od Bujoto,koristena e nekolku godini. Mnogu dobro...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:36Spalna Lezaj i Regal

Spalnata e mnogu socuvana kako nova e,dusecite se isti socuvani a i n...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:35Alarmen sistem DSC PG535 H

Alarmot e so dojava vo ispravna i top sostojba.


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:01PRODAVAM SREDSTVO ZA CISTENJE NA PLASTIKA!!

PRODAVAM SREDSTVO ZA CISTENJE NA SEKAKOV VID PLASTIKA, (PLOCKI,PVC,) ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

Вчера 10:43SPORET KAMIN KUPUVAM

Baram kupuvam Inf-078-261-903


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Камини

Вчера 09:10  НОВ ОГЛАС

prodavam klima whirpoll 2.5kw odlicno gree i ladi malku tros

prodavam klima whirpoll 2.5kw odlicno gree i ladi malku trosi klimat...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:07SOLIDNI TROSED DVOSED, FOTELJI EFTINO

SE PRODAVAAT TROSED I DVOSED OD EKOKOZA(SKAJ) VO SOLIDNA SOSTOJBA S...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 08:30MONTAZA NA VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA

MONTAZA NA VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA IZRABOTENI SO VRV...


12 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Вчера 08:28ROLO I ZEBRA ZAVESI ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО, МОНТАЖА И СЕРВИС НА: -РОЛО И МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ СО ОГР...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Вчера 08:28VARIOLAJT ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER ROLO ZEBRA

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ ШИРОКА / ТЕСНА ЛЕНТА...


12 €
или предлог цена
Вчера 08:28Gradezna limarija

Vrsime nabavka I montaza na limarski uslugi ...


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Вчера 07:41Komarnici , PVC Prozori , Stolarija - Salamander

Izrabotka i montaza na PVC stolarija od Germanskiot brend na profili ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:17Нов не користен Камин PROMETEI 5/6KW

Се продава нов,воопшто не е користен Камин на цврсто гориво PROMETEI ...


165 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Камини

Вчера 01:58Masicka i sofa

Masicka ,mala sofa i tepisnceto za 5000den.


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

01 окт 21:10Prodavam Dve Fotelji

Prodavam Dve Fotelji


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

01 окт 20:53Barski masi ( Konopoi )

Се изнајмуваат високи барски маси, конопои за секакви свечености и за...


250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

01 окт 20:22Dolce gusto kafemat mimi me

Nov donesen od germanija


3.400 МКД
или предлог цена
01 окт 20:05Cirkular

Prodavam cirkular za keramika Raider mnogu malku koristen skoro nov. ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
01 окт 20:02Страна 1 од 44

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам