283 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Отпорен на вода и удари OUKITEL WP 5

Телефонот е скоро нов без никаква забелешка и е со одлична батерија о...


5.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.800 МКД
Денес 10:54IPHONE 11 PRO MAX

IPHONE 11 PRO MAX KAKO NOV KOMPLETNO ISPRAVEN NIKOGAS NE OTVARAN. - T...


560 €
или предлог цена
Денес 10:40IPHONE 7 PLUS

- IPHONE 7 PLUS - KOMPLETNO ISPRAVEN - MOZE ZAMENA


140 €
или предлог цена
Денес 10:08Samsung S9 Plus KAKO NOV

📱Samsung S9 Plus📱 ✅️Состојба:Употребуван,без знаци од користење,ко...


180 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
190 €
Денес 08:39Samsung A32

Telefoncheto e maksimalno sochuvano koristeno 9 meseci , od prv den s...


170 €
или предлог цена
Вчера 19:12Motorola e6 plus

Odlicno sochuvano telefonche koe funkcionira top ,bez nikakva zabeles...


70 €
или предлог цена
Вчера 19:12Iphone XS 4/64 GB 84% Battery

Продавам Iphone XS, без гребаници и оштетувања. Одлично сочуван. ...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:05iPhone X Odlicno zacuvan

Se prodava odlicno zacuvan iPhone X so site dodatoci. Nikogas ne e ot...


1.111.111 МКД
или предлог цена
Вчера 16:20iPhone Xs 64Gb Black Neverlock

iPhone Xs 64Gb fabricka sostojba nikogash ne servisiran otvaran se or...


240 €
или предлог цена
Вчера 12:44Smart saat so bluetooth call

Novi smart saati so bluetooth call So 2 remcinja, metalno i silikons...


2.600 МКД
или предлог цена
Вчера 10:40Smart watch

Nov vo kutija, isto kako na slikite. Se povrzuva vo mobilen, a moze ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:39Iphone 13 KAKO NOV

🍎📱Iphone 13📱🍎 📄Интернационална Гаранција до 21.06.2023📄 ✅️Сос...


730 €
или предлог цена
14 авг 23:08SAMSUNG NOTE10 plus

Prodavam note 10+ odlicno socuvan


370 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
380 €
14 авг 14:34Samsung Note 20 Ultra

Prodavam ekstra socuvan Samsung Note 20 Ultra, kupen od Mobimak, tele...


600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
620 €
14 авг 09:45Samsung Galaxy S10 Plus

Treba da se smeni stakloto od kamerta okulu 600den e drugo tip top


240 €
или предлог цена
13 авг 11:25Iwatch SE 44mm

Odlicna sostojba ,kako nov !! Mnogu malku koristen donesen od Amerika...


16.000 МКД
или предлог цена
13 авг 08:05Black Shark 3

Super zacuvan !


18.000 МКД
или предлог цена
13 авг 08:05Samsung Galaxy a13

Samsung Galaxy a13 NOV neotpakuvan


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.000 МКД
12 авг 14:15Prodavam Iphone 6s

Prodavam Iphone 6s uste 2 broja. Vo odlicna sostojba.


3.500 €
или предлог цена
12 авг 13:22iPhone 8 plus zaklucen na iCloud

Zaklucen na iCloud , cena 2000 denari 078-265-522 TALE 078-265-522...


2.000 МКД
или предлог цена
12 авг 12:06Bluetooth handsfree slusalce

Novi blutut slusalcinja Description: Ultra mini design, light wei...


400 МКД
или предлог цена
11 авг 10:36X6 mini bmw phone

Malo telefonce so 2 sim kartici. Novo spakovano vo kutice


2.000 МКД
или предлог цена
11 авг 10:36Q18 smart watch

Novi, so zaoblen ekran model Q18 so sim kartica i slot za memoriska k...


1.300 МКД
или предлог цена
11 авг 10:31Se prodava Samsung Galaxy S9+ black

Se prodava Samsung Galaxy S9+ black odkličen na site mreži . Vo odlič...


По Договор
или предлог цена
10 авг 21:00Iphone 11 (Product)RED

🍎📱Iphone 11 (Product)RED📱🍎 ✅️Состојба:Комплетно исправен,без зна...


380 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
390 €
10 авг 17:35OTKUP I PRODAZBA NA MOBILNI TELEFONI

Vrsime prodazba i otkup na novi i polovni mobilni telefoni po najpovo...


10 авг 17:34Dva 2 Motorola i Samsung /075 813 672 *075 885 548

Dva za cena 1000


1.000 МКД
или предлог цена
10 авг 17:10Sony e4 /075 813 672 /075 885 548 cena 1000

1000


1.000 МКД
или предлог цена
10 авг 17:06Iphone XS 64GB

Iphone xs vo odlicna zachvana ne grebnat sostojba. Ne servisiran. ...


290 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
300 €
10 авг 15:02SAMSUNG GALAXY S10 PLUS

Se prodava Samsung Galaxy S10 plus Baterija drzhi najmalku 1den Mno...


16.499 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.999 МКД
10 авг 14:25Zenski smart-pameten casovnik

Nov vo kutija, isto kako na slikite. Se povrzuva vo mobilen, a moze ...


1.000 МКД
или предлог цена
10 авг 09:49Smart watch TK 1-2

Nov vo kutija, so 2 remcinja, crno metalno i crno silikonsko remce


3.200 МКД
или предлог цена
09 авг 12:31Smart saat so bluetooth call

Nov smart saat, spakovan vo kutija, so kozno remce


2.000 МКД
или предлог цена
09 авг 12:31Se prodava samsung J6 2018

Se prodava samsung J6 2018 sledi so kutija i polnac. Telefonot e odli...


6.000 МКД
или предлог цена
08 авг 10:56Se prodava iPhone 6

Se prodava iPhone 6 odlicno socuvan. Raboti na site mrezi. Cenata e 4...


4.500 МКД
или предлог цена
08 авг 10:56Se prodava iPhone X 64gb

Se prodava iPhone X 64gb full pack. Odlicno socuvan. Cenata ne e fiks...


16.000 МКД
или предлог цена
08 авг 10:56Se prodava iPhone 11

Se prodava iPhone 11 full pack. Top socuvan Face id✅ True tone✅ Ba...


400 €
или предлог цена
08 авг 10:56SONY XPERIA E-3 eftino !!!!!!!

Prodavam SONY XPERIA E-3 so puknato staklo , telefonot e vo funkci...


1.000 МКД
или предлог цена
08 авг 08:47SE PRODAVA iPhone 11 Mint NOV KUPEN

Se prodava iPhone 11 kupen od A1 11.02.2022 NOV, telefonot nema nika...


420 €
или предлог цена
06 авг 18:02Samsung S22 Ultra

Telefon e donesen od svajacarija koristen 2 meseca samo kes bez zameni


900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
950 €
06 авг 13:13Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам