1918 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Novi Bubici NE SE KINESKI (bubica, бубици, бубица)

- Бубиците се нови и со врвен квалитетни и даваат беспрекорно криста...


1.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
2.000 МКД
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 21:34Samsung A72

Kupen vo Telekom, super sostojba


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:27Se prodava honor x8

Se prodava honor x8 garancija do dekemvri 2024 sleduva komplet so kut...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:55LENOVO K6

Prodavam koristen mobilen telefon Lenovo K6, 2gb ram, 16gb interna me...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:52HONOR X8 5G TELEFONOT E 2MESECA KORISTEN SO GARANCIJA 22MESE

Telefonot e nov so garancija 22 meseca koristen samo 2 meseca. Gratis...


8.900 МКД
или предлог цена
- 26 % Попуст
12.000 МКД
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:21PRODAVAM SAMSUNG S20 FE TELEFONOT E STAKLO VREDI DA SE VIDI

Prodavam Samsung S20 Fe 6gb Ram 128gb Memorija. Telefonot e kako seg...


13.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
13.900 МКД
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 18:39PRODAVAM SAMSUNG A51 TELEFONOT E STAKLO VREDI DA SE VIDI

Prodavam Samsung a51 4gb ram 128gb memorija. Nisto ne e skrseno nist...


6.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 18:39Samsung galaxy s9+

Se prodava maksimalno socuvan samsung galaxy s9+, bez grebka, raboti ...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 18:35OTKUP NA MOBILNI TELEFONI

OTKUP NA MOBILNI TELEFONI SAMSUNG IPHONE MOZE I SO PUKNATI STAKLA OD ...


499 €
или предлог цена
Вчера 17:56PRODAVAM SAMSUNG S20 PLUS ILI BRAM PLOCA

PRODAVAM SAMSUNG S20 PLUS ILI BRAM PLOCA TELEFONOT E ODLICNO SOCUVAN ...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 17:56ONE PLUS NORD CE 5G 6/128 BLACK

ONE PLUS NORD CE 5G 6/128 BLACK NOV SAMO OTVOREN ZA PROBA 24 MESECI...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 17:55SAMSUNG GALAXY A31 4/64GB NEVRLOCK

SAMSUNG GALAXY A31 4/64GB NEVRLOCK CELOSNO ISPRAVEN PROVERKA KADE SAK...


90 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 17:55HUAWEI NOVA 8 I KAKO NOV 1 GODINA PISMENA GARANCIJA

HUAWEI NOVA 8 I KAKO NOV BES TRAGI NA KORISTENJE SO FOLIA 5D MASKA S...


130 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 17:55iPhone X 64GB SPACE GRAY NEVRLOCK

iPhone X 64GB SPACE GRAY NEVRLOCK malku osteten ekranot moze vaka da ...


130 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 17:54Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Kako Nov,

Prodavam Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6 2 GB/128GB! Skoro Nov telefon, Be...


130 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 17:52Nokia 8.3

Ekstra telefon, James Bond model. Displej PureWiew 6.81inch, Carl Zei...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 16:29SAMSUNG A41 KOMPLET so kutija KAKO NOV

cena....7300 den....BEZ ZAMENI......SOCUVAN KAKO NOV SAMSUNG A41 KOMP...


7.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 15:36  НОВ ОГЛАС

GSM/SIP Gateway TG200

Se prodava GSM/SIP Gateway TG200 so 2 x GSM/SIP kanali od proizvodite...


16.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 15:31Alcatel One touch idol

Tel. e 100% ispraven i odlicno raboti Za poevtino ne me barajte K...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 15:25Apple iPhone 11 Pro Max ***KAKO NOV - EKSTRA CENA***

Telefonot e kako NOV. Kupen od T-Mobile. Raboti na site karticki. Pot...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 15:24Telefon OnePlus Nord N10 5G ***extra***

Telefonot e vo odlicna sostojba, bezprekorno funkcionira bez nikakvi ...


6.900 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
7.500 МКД
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 15:24Iphone 14 pro NOV

prodavam iphone 14 pro,donesen od USA nov so kompletno pakuvanje vo ...


950 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 15:12  НОВ ОГЛАС

Xiaomi S1 Active

Se prodava skoro nov bez znaci na koristenje Xiaomi S1 Active, pod ga...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 15:05Samsung s9 plus

So telefonot ne sleduva polnac Broj za kontakt 070 382 757 Igor


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:49Huawei P40 lite

Socuvani crn i zelen


110 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:33XiAOMi Mi A1

99,9% НОВ мобилен телефон XiAOMi Mi A1 со заштитна хидрогел фолија и ...


4.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:31  НОВ ОГЛАС

AirPods2, AirPods Pro, AirPods 3 novi neotpakovani

Novi neotpakovani Airpods site modeli, prva kopija najkvalitetnite, k...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00AirPods2 AirPodsPro AirPods3 Novi neotpakuvani vrven kvalite

Se prodavaat novi neotpakovani slusalki so odlicen kvalitet, se povrz...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00IPhone 12 64 GB Mint

Одлично сочуван


420 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
450 €
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:00Prodavam nov Alcatel 3080

Prodavam nov alcatel 3080 kupen 2500 den od A1 so dve godini garancij...


2.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:27Huawei HONOR 8X 5G ekstra kao nov malku sluzen

doaga komplet so kutija i site dodatoci nama tragi na koristenje


139 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:52Huawei Y6 2019 odlicen se funcionira raboti na site mrezi

top


39 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:52Xiaomi redmi note 11 amoled displej 90 herzi snapdragon 680

50 mega pikselna kamera


119 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:52Xiaomi REDMI NOTE 12 PRO 5G odlicen model so dobra kamera

Garancija 24 meseci dual sim raboti na site mrezi


299 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:52Apple SE 2020 odlicen 3GB so 64GB kako nov bez tocka

kupen od thome komplet kutija polnac


159 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:51Xiaomi Mi 10 LITE 5G ekstra Kako nov raboti na site mrezi

odlicen komplet so kutija i orginalen polnac


165 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:51Samsung A21 S odlicen raboti na site mrezi dual sim

komplet so kutija i polnac


85 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:50Apple iphone X ekstra kako novi bel i crn nikogas ne servisi

rabotat na site mrezi se funcionira na niv


175 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:50APPLE 11 PRO MAX ekstra Kako nov raboti na site mrezi

nikogas ne servisiran se raboti batery health 86% 256GB ful so kutija


449 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:50Xiaomi POCO F4 GT 5G esktra kako nov bez tocka

odlicen gejmerski telefon so snapdragon procesor gen 1 komplet fabric...


485 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:50Страна 1 од 48

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам