Кавадарци
                   
409 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLOCKI ZIDNI I PODNI NAJEFTINI CENI VO MK

RASPRODAZBA NA ZIDNI I PODNI KERAMICKI PLOCKI PO NAJNISKI CENI VO MK ...


290 МКД
или предлог цена
Вчера 20:04Stolici-eko koza

Prodavam 6 stolici-eko koza, krem boja, vo dobra sostojba. Cena 1200...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 17:01Se Prodavat Ledomati 250kg i 30kg

Se prodavaat 2 Ledomati Edniot e Brema 250 kg na 24 casa so Vodno L...


3.050 €
или предлог цена
Вчера 14:33  НОВ ОГЛАС

GARNITURA SIMPO

Vo odlicna sostojba koristena 1 godina kupena 60 000 od SIMPO


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:03Vrati vnatresni sobni, собни врати

Се продаваат 6 внатрешни врати 85см, 83см 75см без каси.


20 €
или предлог цена
Вчера 13:31Porta, komarnik i feneri

Se prodava Porta od kovano zelezo, sirina od 262 cm. Komarnik bel so...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Kompresor

Se prodava kompresor


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:38Masa 124x74x48 so staklo

Cena 300e info na:078 265 702


300 €
или предлог цена
22 мар 19:00Radijator. Radijatori novi

Prodavam radijatori novi. Imame od site dimenzii POPUST Ekstra ...


65 €
или предлог цена
22 мар 15:26Aluplast.alupex.crevo.podno.parno.pex.

Prodavam aluplast crevo italijansko. Unidelta I APE- ITALY. F16 -45...


1 МКД
или предлог цена
22 мар 15:26Германска ЧЕШМА "Fridrih Grohe"

Германска ЧЕШМА, брендирана марка: "Fridrih Grohe" (користена), донес...


1.500 МКД
или предлог цена
22 мар 14:27ШИБЕР ВЕНТИЛ од 2"

Продавам нов некористен шибер вентил од два цола, југословенско произ...


2.500 МКД
или предлог цена
22 мар 14:22Aluminiuski izlog dimenzii 2.50×2.77

Se prodava Izlog od aluminium Dimenzii 2.50×2.77 Cena po dogovor ...


1 €
или предлог цена
22 мар 12:08Vrata za garaza

Vratata e vo ispravna sostojba so slednive dimenzii: Visina: 220cm ...


По Договор
или предлог цена
22 мар 07:49Agregat

Agregat


1 €
или предлог цена
21 мар 18:37PLOCKI ZIDNI EKSTRA CENI NA GOLEMO I MALO

SE PRODAVAAT ZIDNI KERAMICKI PLOCKI SO DIMENZII 16,5X33 MOZE DA SE U...


280 МКД
или предлог цена
21 мар 17:43DRVENI PALETI 120X80

SE PRODAVAAT EURO DRVENI PALETI SO DIMENZII 120X80 I ISTO TAKA 120X8...


По Договор
или предлог цена
21 мар 17:42Novi masi od masivno drvo i epoksidna smola

Izrabotuvam unikatni masicki od masivno drvo i epoksidna smola, prefe...


1.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

21 мар 14:45Ubodna pila black and decker

Mn malku koristena Odlicna


1.500 МКД
или предлог цена
21 мар 13:11Betonski stolbovi kolci

Vo odlicna sostojba Koristeni 4 godini zdravi kako novi Dolzina 2 ...


2 €
или предлог цена
21 мар 13:10Konjski plug

Konjski plug (pluzica) vo odlicna sostojba, Mn malku koristena za od...


3.000 МКД
или предлог цена
21 мар 13:09Tenda nastresnica za terasa

Razlicni golemini na tendi vo 6 razlicni boi. sareni: zoltobela ,p...


9.500 МКД
или предлог цена
21 мар 12:26LEZAJ SPALNA

Dusekot e napraven hemisko so dezinfekcija


7.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Спална соба / Кревети

21 мар 11:06Se prodava kompletna dnevna soba

Se prodava garnitura(trosed,dvosed,fotelja),komoda i sank 078834880 0...


По Договор
или предлог цена
20 мар 20:46Mijalnici Polovni So Cesmi GERMANSKI i Bide

Prodavam Polovni Mijalnici super kvalitet GERMANSKI so Cesma i Bide ...


1 €
или предлог цена
20 мар 20:27Zelezna Ograda

Se Prodava Zelezna Ograda Za Skali -1x 3.6m Zelezna Ograda So Stak...


200 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

19 мар 22:03Se Prodavat novi Kadi 3 broja

Novi malce korisiteni 3 broja info 160x70


По Договор
или предлог цена
19 мар 21:21Eko spar i koper

Sporinja na peleti za centralno eko spar 18kw i koper 18kw. Mozna zam...


20 €
или предлог цена
19 мар 16:54dekorativen kamen INOVARTE

INOVARTE se zanimava so proizvodstvo i prodazba na dekorativen kamen...


25 €
или предлог цена
19 мар 09:50Betonski zardinjeri INOVARTE

Иноварте ви нуди голем избор на бетонски жардињери во разни големини ...


19 мар 09:50Се продава мебел: спални, плакари, кревети

Се продава добро сочуван мебел Цена по договор. Локација: Кавадарци...


1 €
или предлог цена
19 мар 08:18KOVANI I ALUMINSKI OGRADI KAPII TENDA RESETKI TROSEDI MASI

STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI L...


35 €
или предлог цена
Кавадарци

Градина / Огради

18 мар 09:54Aluminski ogradi

Izrabotka na aluminski ogradi ekstra kvalitet eftini ceni za m2 faceb...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Градина / Огради

17 мар 07:38PALETI DRVENI 120X100

SE PRODAVAATokolu 80 DRVENI PALETI SO DIMENZII 120X100


150 МКД
или предлог цена
16 мар 18:59Се продаваат 2 хидрофори

Се продаваат 2 исправни половни хидрофори/hidrofori. Повеќе информаци...


4.500 МКД
или предлог цена
16 мар 14:29SE PRODAVAAT PALMI

Se prodavaat palmi ima razni golemini cenata e po dogovor.


1.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Градина / Украси

16 мар 10:15Ograda vnatresna

Metalna ograda 170x93 siva metalik


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.300 МКД
Кавадарци

Останато

16 мар 09:06Stolce

Se prodava stolceto.


800 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Фотељи

16 мар 08:40Masa/Biro

Se prodava masata/biro. Dolzina100 x Sirina 60 x Visina 73


1.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

16 мар 08:40Masicka

Se prodava masickata Visina 45 cm Sirina 55 cm Dolzina 90cm


1.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

16 мар 08:40Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам